8:4
    Miloš TYL
    (Soukup)

x3m team SSK Future - SK FBC ZP AGEL Třinec 8:4
branky: 5. Ondřej Riebauer, 11. Daniel Šebek, 20. Ondřej Riebauer, 27. Adam Šachl, 39. Daniel Rob, 42. Daniel Kalaš, 49. Miloš Tyl, 59. Miloš Tyl - 4. Jiří Curney, 37. Tomáš Sikora, 43. Marek Vlček, 56. Marek Porosz; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 125; zásahy brankářů: Martin Beneš 14 - Tomasz Cieslar 14, Petr Ščigel 11; po třetinách: 3:1, 2:1, 3:2
60:00 Nejlepší hráči utkání byli vyhlášení - za domácí Adam Šachl, za hosty Marek Vlček
60:00 Komentář trenéra hostí : První třetinu nás domácí přehráli, sice jsme dali první gol, ale domácí hned srovnali. Všech osm branek bych přičetl našim chybám, když jsme příliš ztráceli míč. Ve druhé třetině jsme rozehrávku domácích hodně pokryli. Ve třetí třetině jsme dostali smolný gol. Future nás přehrál, ale kluci dnes ukázali na co mají. Když trochu zabojují tak v play-down možnosti určitě jsou.
60:00 Komentář domácího trenéra Jana Zahalky: Povinným vítězstvím jsme se protrápili ke 3 bodům bez zranění a vynaloženého úsilí.
60:00 Počet střel ve třetí třetině - x3m team SSK Future 16, SK FBC ZP AGEL Třinec 10, celkem 33 - 18
58:27 GÓL x3m team SSK Future! 8:4
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #14 Miloš Tyl, asistoval #13 Michal Soukup (8:4)
55:49 GÓL SK FBC ZP AGEL Třinec! 7:4
Branku družstva SK FBC ZP AGEL Třinec vstřelil #5 Marek Porosz, asistoval #19 Tomáš Suszka (7:4)
55:49 Porosz teď využil chybu Martina Ryneše a prudkou střelou překonává Beneše.
54:43 Utkání pomalu plyne do svého zavěru, závar před brankou Třince teď Ščigel vyřešil.
53:02 Patrik Kozár mohl vstřelit svůj první extraligový gol, jeho tvrdá střela skončila na břevně.
51:54 Tomáš Sikora se teď mohl objevit v jasné šanci, bohužel však na něj neprošla přihrávka. Vše kvitoval slovy ,,Ježíši Kriste to je škoda!' čímž pobavil celou halu na Podvinném mlýně.
48:02 GÓL x3m team SSK Future! 7:3
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #14 Miloš Tyl, asistoval #17 David Ryneš (7:3)
42:09 GÓL SK FBC ZP AGEL Třinec! 6:3
Branku družstva SK FBC ZP AGEL Třinec vstřelil #4 Marek Vlček, asistoval #10 Jiří Curney (6:3)
41:38 GÓL x3m team SSK Future! 6:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #44 Daniel Kalaš, asistoval #30 Martin Rebro (6:2)
41:38 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Petr Ščigel družstva SK FBC ZP AGEL Třinec
41:38 Kalaš z levé strany od mantinelu přízemní střelou prostřeluje Cieslara, který jde střídat...
39:59 Počet střel ve druhé třetině - x3m team SSK Future 5, SK FBC ZP AGEL Třinec 3
38:09 GÓL x3m team SSK Future! 5:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #10 Daniel Rob, asistoval #29 Ondřej Riebauer (5:2)
38:09 Fatální chybu obrany Třince využívá Dan Rob a střílí svoji první dnešní branku.
36:57 GÓL SK FBC ZP AGEL Třinec! 4:2
Branku družstva SK FBC ZP AGEL Třinec vstřelil #21 Tomáš Sikora, asistoval #4 Marek Vlček (4:2)
36:57 Sikora využívá přesilovku - domácí zbytečně atakovali hosty ve dvou v oslabení, následné přečíslení využívá Sikora jenže střelou nad rameno překonává Beneše.
31:45 Hra je ospalá, Future sice tlačí, ale hráči nejsou schopni vymyslet nějakou kloudnou akci, která by vedla ke vstřelení páté branky.
28:21 Hosté se teď dostávají zejména proti třetí lajně domácích více do hry, Beneš vyrazil přízemní střelu Suszky.
26:50 GÓL x3m team SSK Future! 4:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #45 Adam Šachl bez asistence (4:1)
26:50 Adam Šachl potáhl míček až na dostřel branky Třince, nerozpakoval se a výpalil - Cieslar bezmocný.
25:02 Rob v jasné šanci ze středu pálí pouze do Cieslara, Šebek dorážku nevyužívá.
20:11 Na hřiště se poprvé dostává 3. lajna domácích. Ti jsou stále usazeni na polovině Třince a snaží se překonat tuhou defensivu hostí.
19:59 Počet střel v první třetíně - x3m team SSK Future 12, SK FBC ZP AGEL Třinec 5
19:28 GÓL x3m team SSK Future! 3:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #29 Ondřej Riebauer, asistoval #45 Adam Šachl (3:1)
19:28 Šachlovu střelu Cieslar vyrazil, Riebauer pohodlně po zemi doráží.
17:32 Hosté trpělivě brání, Future se snaží tento val překnat, zatím však končí většina střel vedle nebo v rukou Cieslara.
14:45 Rychlý protiútok zakončil střelou Vlček, Beneš vyráží.
13:25 Domácí mají míček na hokejkách z osmdesáti procent, ale příliš si přihrávají a netlačí se do koncovky.
10:23 GÓL x3m team SSK Future! 2:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #4 Michal Podhráský (2:1)
04:26 GÓL x3m team SSK Future! 1:1
04:26 Vyrovnávací gól brzy střílí Ondřej Riebauer, který využívá přesnou nahrávku Šachla a z pravé strany prostřeluje Cieslara.
03:48 GÓL SK FBC ZP AGEL Třinec! 0:1
Branku družstva SK FBC ZP AGEL Třinec vstřelil #10 Jiří Curney, asistoval #18 Zdeněk Žák (0:1)
00:00 Line up hosté - Cieslar - Vlček, Ščigel - Curney, Sikora, Žák
00:00 Line up domácí: Beneš - Ryneš M., Ryneš D. - Šebek, Riebauer, Soukup
00:00 Vítáme Vás u online přenosu z 21. kola Fortuna Extraligy mezi domácími x3m team SSK Future a hosty z Třince.