(Machala)
  • 57 56:54
    Sparta

FBC Pepino Ostrava - AC Sparta Praha 7:5
branky: 4. Petr Skácel, 8. Pavel Machala, 16. Tomáš Tříska, 36. Tomáš Tříska, 49. Petr Skácel, 55. Pavel Machala, 57. Tomáš Tříska - 29. Radek Križko, 31. Radek Križko, 38. Radek Skalička, 45. Radek Križko, 52. Radek Križko; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Jiří Vochozka 7, Jan Ogrocki 5 - Vladan Dřízhal 30; po třetinách: 3:0, 1:3, 3:2
60:00 Komentář trenéra domácích: Soupeř dobře bránil od poloviny hřiště a to nám činilo velké problémy prosadit se v koncovce. Za stavu 3:0 si opět nekteří naši hráči začali myslet, že je rozhodnuto a proto došlo ke zdramatizování vývoje zápasu. Sparta nás trestala především z breaků.
60:00 Komentář trenéra hostí: První třetina byla z naší strany tragická - téměř bez pohybu a odvahy. Poté jsme se přece jen zlepšili.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině 17:7 , celkem 37:17
60:00 Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Radek Križko (Sparta) a Petr Skácel (Pepino)
59:00 Sparta se ještě v poslední minutě snaží napadat rozehrávku Pepina, z toho vyustilo přesčíslení FBC, kdy Machala servíroval Třískovi před prázdnou branku, ale Tříska promáchl.
56:54 Timeout AC Sparta Praha
56:34 GÓL FBC Pepino Ostrava! 7:5
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #17 Tomáš Tříska, asistoval #5 Pavel Machala (7:5)
56:34 Machala nastřeli míček před branku Sparty, tam byl Tříska a backhandem zavěsil
56:34 Timeout si vzalo družstvo AC Sparta Praha
54:21 GÓL FBC Pepino Ostrava! 6:5
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #5 Pavel Machala, asistoval #19 Tomáš Chrápek (6:5)
54:21 Přesilovková kombinace zakončená křižnou přihrávkou Chrápka na Machalu, který nedal Dřízhalovi šanci
52:30 Pepino teď hraje powerplay při avizované výhodě před vyloučením
51:29 GÓL AC Sparta Praha! 5:5
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #42 Radek Križko, asistoval #4 Petr Duchek (5:5)
51:29 Další gól Križka, tentokrát zasunul zpoza branky
51:20 Ani jeden ze dvou pokusů Žydela neskončil za zády Dřízhala
50:11 Třískův backhand Dřízhal v pádu vyráží
48:53 GÓL FBC Pepino Ostrava! 5:4
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #63 Petr Skácel, asistoval #5 Pavel Machala (5:4)
48:53 Machala našel na velkém brankovišti volného Skácela a ten střelou do horní poloviny branky posílá svůj tým opět do vedení
48:20 Pepino opět drží Spartu pod zámkem, ale šance ne a ne přijít
44:03 GÓL AC Sparta Praha! 4:4
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #42 Radek Križko, asistoval #25 Dan Moravec (4:4)
44:03 Průnik 2 na 1 zakončuje Križko, který tímto gólem dovršil hattrick
43:36 Závar před brankou Sparty řeší Dřízhal pohotovým odhozením míčku
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #82 Jan Ogrocki družstva FBC Pepino Ostrava
40:00 V brance Pepina vystřídal Ogrocki Vochozku. Vochozka odstoupil kvůli problémům s kotníkem
40:00 Střely v poměru 8:5
39:59 Hanic trefuje skákající míček a usměrňuje ho za záda Dřízhala, ale rozhodčí vidí vysokou hůl
39:18 Križko střelou z otočky trefuje boční síťku
37:48 GÓL AC Sparta Praha! 4:3
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #30 Radek Skalička, asistoval #7 Aleš Mostecký (4:3)
37:48 Skalička střelou z vlastní poloviny překvapuje Vochozku
37:25 Charizán se pokoušel přkvapit Dřízhala z velkého úhlu
35:55 GÓL FBC Pepino Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #17 Tomáš Tříska, asistoval #63 Petr Skácel (4:2)
35:55 Skácel naservíroval Třískovi míček před prázdnou branku a Tříska už měl snadnou práci
33:53 V posledních dvou minutách si Pepino vytvořilo několik šancí, které však ztroskotaly na špatném zakončení
30:44 GÓL AC Sparta Praha! 3:2
30:44 Další chyba ve střídání Pepina
28:23 GÓL AC Sparta Praha! 3:1
28:23 Chybu ve střídání Pepina využila Sparta k snížení na 3:1 po akci tří hráčů Sparty na Vochozku
27:15 Zezulka ve výhodné pozci, nedokázal na dvakrát překonat Dřízhala
26:21 Pěkná kombinace po ose Tříska, Machala, Skácel, ale poslední jmenovaný netrefuje branku
25:58 Skácel přihrává Machalovi, ale ten těsně míjí levou tyčku
25:28 Danišova tvrdá střela končí na hrudi Dřízhala
24:29 Skalička střílel z velké dálky, ale Vochozka i přes zakrytý výhled kryje
23:58 Kozlovu chybu v rozehrávce se pokusil potrestat Culka, ale trefuje jen boční síťku
23:10 Skácel přihrál Danišovi na střed velkého brankoviště, ale jeho střelu kryje Dřízhal
22:35 Hra se odehrává ve středu hřiště a ani jeden z týmů si nevytvořil nejmenší šanci
20:00 Střely na branku v poměru 12:5
15:53 Chrápek prověřil pozornost Dřízhala
15:06 GÓL FBC Pepino Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #17 Tomáš Tříska, asistoval #9 Jan Daniš (3:0)
15:06 Daniš našel před brankou zcela osamoceného Třísku a ten nedal Dřízhalovi šanci
13:56 Se Skácelovou střelou si poradil úplně stejně jako s předešlou od Třísky
13:53 Střelu Třísky ze středu hřiště Dřízhal jen vyráží
12:26 Tříska nastřeluje tyč
10:20 Pacan se řítil směrem k brance Pepina, ale jeho průnik ztroskotal na Vochozkovi
08:57 Hanic našel střílenou přihrávkou před brankou volného Ďopana, ale ten přestřeluje
07:02 GÓL FBC Pepino Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #5 Pavel Machala, asistoval #63 Petr Skácel (2:0)
07:02 Skácel rozehrál úder z rohu křižnou přihrávkou, před branku, na nabíhajícího Machalu a ten se nemýlil
04:00 Duchek ve 100% šanci netrefil Vochozkovu odkrytou branku
03:45 Skácel trefil přihrávku ze vzduchu pouze do přilby Dřízhala
03:28 GÓL FBC Pepino Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #63 Petr Skácel z trestného střílení (1:0)
03:28 Skácel proměnil trestné střílení, které bylo nařízeno po závaru před branku Sparty, protože jeden z bránícíh hráčů ocitl v brankovišti
03:06 Střelu Poláška i následnou dorážku Ďopana Dřízhal chytá
00:00 Line-up domácích: Vochozka - Chrápek, Machala - Daniš, Skácel, Tříska
00:00 Line-up hostí: Dřízhal - Rössler, Berka - Culka, Kotek, Pacan