59
  • 59 58:21
    SK FBC ZP AGEL Třinec

SK FBC ZP AGEL Třinec - FBK Sokol Mladá Boleslav 3:4
branky: 10. Hynek Plášek, 27. Marek Vlček, 40. Zdeněk Žák - 27. Ondřej Fojta, 32. Pavel Bouška, 47. Ondřej Fojta, 53. Jiří Bouška; rozhodčí: Marek Nováček - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Petr Ščigel 28 - Jakub Koráb 15; po třetinách: 1:0, 2:2, 0:2
60:00 Igor Mainka (Třinec): 'Utkání bylo vyrovnané, bohužel v poslední části jsme nedokázali využít své šance a naopak hosté dvě proměnili, což rozhodlo. Dnešní výkon byl dobrou pozvánkou na play-down. Věřím, že se zachráníme a příští sezóna bude úplně o něčem jiném.'
60:00 Jiří Stožický (Mladá Boleslav): 'My jsme sem přijeli potvrdit pozici pro play-off, bohužel málem se nám to vymstilo. Utkání jsme hodně podcenili. Chtěli jsme hrát hodně z balónem, ale klukům se nechtělo vracet a Třinec nás trestal z brejků. Závěr byl docela dost hektický, ale zvládli jsme ho.'
60:00 Nejlepší hráči: Třinec - Petr Ščigel, Mladá Boleslav - Ondřej Fojta.
60:00 Florbalisté Třince bohužel nezvládli poslední třetinu a prohráli s Mladou Boleslaví 3:4. Pro třinecké to byl poslední zápas v základní části na domácím hřišti.
59:00 6/5
58:21 Timeout SK FBC ZP AGEL Třinec
58:01 Poslední dvě minutky před námi.
55:17 Na hřišti se v neflorbalové pozici ocitl Volf, ale vstává bez pomocé spoluhráče a doktora.
54:12 Třinečtí útočí, dramatické chcíle před boleslavskou brankou. Žůrek střelou z první přestřelil.
52:24 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 3:4
Branku družstva FBK Sokol Mladá Boleslav vstřelil #19 Jiří Bouška, asistoval #17 Jan Volf (3:4)
52:24 A hosté trestají na druhé straně. Důraz před brankou ukázal J. Bouška a překonal snad na stokrát Ščigela.
52:12 V další velké šanci Žák, znovu přestřelil.
51:24 Curney z otočky se dostal před Korába, ale minul boleslavskou branku.
50:12 Kržyžánek si udělal za brankou několikrát jednoho z mladoboleslavských útočníků.
49:07 Boleslav tlačí, střelu Ekla od středové čáry vyrazil hokejkou obránce Sikora mimo hřiště.
46:01 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 3:3
Branku družstva FBK Sokol Mladá Boleslav vstřelil #92 Ondřej Fojta, asistoval #50 Štěpán Slaný (3:3)
46:01 Střelu Slaného Ščigel vyrazil Ščigel před nikým nehlídaného Fojtu, který bekhendem vrátil míček do branky.
45:12 Na druhé straně byl v tutovce po přihrávce Curneyho Žák, jenže míček mu skočil a skončil na ochranné síti nad brankou.
44:20 Třinečtí zmatkují a nedokážou vyhodit. Do velké šance se dostal Ekl, ale Ščigel vyrazil.
43:48 Dnešnímu utkání přihlíží 30 diváků.
43:27 Velkou šanci měl Pavel Bouška, z otočky střílel z mezikruží, hostující lavička už řvala gól, jenže výborný zákrok Ščigela usadil boleslavské zpět na lavičku.
40:48 První střelecký pokus ve třetí třetině vyslal z pravého rohu Fojta, Ščigel vyrazil.
40:00 Třetí třetina začne přibližně v 15:15.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Třinec - 8, M. Boleslav - 14.
40:00 Ve druhé třetině jsme viděli zajímavý průběh. Více ze zápasu měli hosté v modrém, kteří drželi více času míček na svých hokejkách a několikrát nebezpečně zahrozili na třineckou branku.
39:26 GÓL SK FBC ZP AGEL Třinec! 3:2
Branku družstva SK FBC ZP AGEL Třinec vstřelil #18 Zdeněk Žák, asistoval #4 Marek Vlček (3:2)
39:26 Zdeněk Žák se uvolnil na pravé straně a střelou na vzdálenější tyč posílá Třinec znovu do vedení.
39:09 Je před námi poslední minuta druhé třetiny zajímavého duelu.
36:25 Curney po Žákově přihrávce trefil pouze hokejku soupeře, od které jde míček ze hřiště.
35:55 Střelu Fojty z pravé strany chytá brankář Ščigel s jistotou.
35:08 5/5
35:05 Třinecký obránce Krzyžánek vybojoval buly u mantinelu.
34:30 Nebezpečně a prudce pálil Slaný, mimo.
33:08 Führer zablokoval hůl jednomu z hostů a jde sedět.
31:10 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 2:2
Branku družstva FBK Sokol Mladá Boleslav vstřelil #8 Pavel Bouška, asistoval #92 Ondřej Fojta (2:2)
31:10 Hosté tuto přesilovku rychle využívají. Zpoza branky přihrál Fojta na střed volnému Pavlu Bouškovi, který z první prostřeluje Ščigela.
30:50 Krzyžánek fauloval u mantinelu a Boleslav bude mít další přesilovku.
30:15 Suszka se dostal do dobré pozice, vytáhl ze svého repertoáru golfák a napálil míček nad boleslavskou branku.
29:09 Fojta utekl třineckým obráncům, běžel s míčkem sám na bránu, jenže Ščigel se mu dobře položil na zem a Fojtova střela nakonec letěla mimo bránu.
26:28 GÓL SK FBC ZP AGEL Třinec! 2:1
Branku družstva SK FBC ZP AGEL Třinec vstřelil #4 Marek Vlček, asistoval #10 Jiří Curney (2:1)
26:28 Domácí však rychle odpovídají z přečíslení 2/1, kdy přihrávku Curneyho uklízí střelou nad Korábovu nohu do branky Vlček.
26:03 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 1:1
26:03 Hosté po signalizované výhodě vyrovnávají, když do prázdné brány uklízí míček Fojta.
25:32 Střelu Kadlece od mantinelu srazil Plášek mimo branku.
24:22 Hosté hrají hodně aktivně a třinecká obrana dostává hodně práce. Střelu Fojty vyraží Ščigel hlavou mimo bránu.
22:25 5/5
22:14 Na druhé straně byl sám před Korábem obránce Suszka, avšak zaváhal a minul branku.
22:00 Po výpadu hostí se k míčku mezi kruhy dostal J. Bouška a táhlou střelou orazítkoval horní tyč třinecké branky.
20:20 Hned v úvodu si přesilovku po faulu u mantinelu zahrají domácí.
20:00 Střely po první třetině: Třinec - 6, Ml. Boleslav - 11.
20:00 Viděli jsme zajímavou první třetinu plnou šancí, avšak ujala se pouze jediná a to dobře zahraná standardní situace třineckých v podání Suszky a Pláška, po které Oceláři vedou nad Mladou Boleslaví po první třetině 1:0. Druhá třetina začne přibližně v 14:36.
19:08 Ve velmi dobré pozici se objevil Fojta, naštěstí minul odkrytou třineckou branku po střele z první.
18:32 Motejzík ze středu trefil masku brankáře Ščigela.
17:16 Voborníkova střela od středové čáry byla sražena na zadní mantinel.
16:26 Po přihrávce Novotného se před brankou dostal k nebezpečné teči obránce Tůma, ale přestřelil třineckou branku.
15:33 Po pravé straně unikal Fojta, připravil si míček na forhand, jenže stop gólové radosti mu vystavil brankář Ščigel.
14:53 Vlček na hřišti a Třinec hraje v plném počtu.
14:17 Gajdzica získal mladoboleslavskou přihrávku a utíkal sám na Korába. Bohužel jeho střelu Koráb vyrazil.
12:05 Hosté mají výhodu jednoho hráče v poli a vytvořili si zámek...
11:11 Hosté se tlačí za vyrovnáním, ale jejich střely nenacházejí zatím přesný cíl.
09:01 GÓL SK FBC ZP AGEL Třinec! 1:0
Branku družstva SK FBC ZP AGEL Třinec vstřelil #13 Hynek Plášek, asistoval #19 Tomáš Suszka (1:0)
09:01 Třinečtí následné akce využili. Suszka rozehrál míček k Pláškovi a třinecký útočník střelou k pravé tyči do horní poloviny branky otevírá skóre.
08:50 Curney si vyběhl zpoza branky a byl faulován.
06:55 Ve velké šanci byl Voborník. Führer mu zpoza branky namazal přímo před prázdnou branku, ale mladoboleslavský útočník nedokázal rychle zpracovat míček a na jeho následnou střelu byl už brankář Ščigel připraven.
06:26 Vlček šel z levé strany sám na Korába, ale soupeř mu na poslední chvíli zablokoval holí hokejku a třinecký útočník nemohl rychle vystřelit. Na durhé straně se do dobré pozice dostal J. Bouška, ale minul.
05:52 Po křížné přihrávce Fojty se k míčku u levého mantinelu dostal Kadlec a táhlou střelou donutil brankáře Ščigela k zákroku.
04:49 Novotný vybojoval míček pro Jiřího Boušku a ten střílí na třineckou branku, naštěstí pro domácí mimo.
03:51 Střela Slaného od středové čáry konří na těle útočníka Gajdzicy, který následně rozehrává míček.
03:19 M. Ščigel poslal pomalou přihrávku přímo do rukou brankáře Korába. Ten nemá problém a míček chytá do ruky.
02:36 Krzyžánek byl přidržen Motejzíkem a rozhodčí odpískali přestupek. Červenobílí jsou u míčku.
02:00 Třinečtí se rozhodli utkání odehrát ze zajištěné obrany, což se jim v úvodních minutách daří.
01:43 Z otočky ze středu střílel Ekl, ale minul Ščigelovu branku.
01:22 Mladá Boleslav je u míčku, ale zatím se do velké čance nedostala.
00:02 Zřejmě zácpy a sněhová kalamita způsobila neúčast mnoha diváků na dnešním utkání. Ochozy haly Stars jsou téměř prázdné.
00:00 ML. BOLESLAV: Koráb - Motejzík, Tůma - Novotný, J. Bouška, Ekl.
00:00 TŘINEC: P. Ščigel - Krzyžánek, Führer - Vlk, Žák, Curney.
00:00 Třinečtí dnes nastoupí poprvé v první třetině z pohledu našeho stolku zprava doleva. Domácí budou v červeném, hosté v modrém.