(Skácel)
  • 53 52:47
    Ostrava

TJ VHS Znojmo - FBC Pepino Ostrava 4:9
branky: 6. Josef Žižka, 12. Martin Peš, 27. Petr Sláma, 53. Pavel Palát - 10. Radim Polášek, 23. Michal Trunkát, 24. Tomáš Tříska, 31. Jiří Charizan, 36. Pavel Machala, 44. Pavel Machala, 46. Pavel Machala, 50. Robin Žydel, 53. Michal Trunkát; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 320; zásahy brankářů: Martin Dejmal 21, Miroslav Holenda 3 - Petr Šrámek 18; po třetinách: 2:1, 1:4, 1:4
60:00 Komentář trenéra FBC PEPINO OSTRAVA: První třetina byla trošku vlažná, i když jsme věděli, že soupeř je velice dobrý, co se týče fyzičky. Od druhé třetiny jsme měli navrh. Výsledek hovoří za vše. Komentář trenéra TJ VHS ZNOJMO: První třetinu jsme hráli dobře, potom soupeř převzal inicizativu, hráči nedokázali udržet své pozice. Soupeř byl lepší.
60:00 Počet diváků: 320
60:00 Střely po 3. třetině: 9:9 Střely celkem: 22 : 33
59:30 I když Pepino vede o pět branek tlačí se Holendovu branku a chce zvýšit své vítězství.
57:37 Pepino nyní zamklo Znojmo, které je pod obrovským tlakem.
56:23 Znojmo se snaží s výsledkem něco udělat, ale nedaří se mu to.
55:10 Domácí nyní působí odevzdaným dojmem, Pepino je lepším celkem než Znojmo.
52:47 Timeout FBC Pepino Ostrava
52:47 GÓL FBC Pepino Ostrava! 4:9
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #13 Michal Trunkát, asistoval #63 Petr Skácel (4:9)
52:47 Rychle rozehraná standartka, která skončila v síti.
52:04 GÓL TJ VHS Znojmo! 4:8
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #8 Pavel Palát bez asistence (4:8)
52:04 Palát vstřelil krásnou branku, ale potom nesportovním gestem na soupeřův tým byl vyloučen.
50:57 Holenda v klidu lapil střelu z půli hřiště a hned posílal do brejku Houbala, který nedokázal výhoz zpracovat.
49:25 Timeout TJ VHS Znojmo
49:25 GÓL FBC Pepino Ostrava! 3:8
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #3 Robin Žydel bez asistence (3:8)
49:25 Střídání brankáře. Nový brankář #28 Miroslav Holenda družstva TJ VHS Znojmo
49:25 Nedorozumění mezi Dejmalem a Martínkem před brankou, poskakující míček, který ležel volně v malém brankovišti pohodlně zasunul Žydel.
48:23 Skácel se skácel k zemi, když si zakopl o vlastní nohy.
45:52 GÓL FBC Pepino Ostrava! 3:7
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #5 Pavel Machala, asistoval #19 Tomáš Chrápek (3:7)
45:52 Pepino využívá přesilovku, Machala nedal Dejmalovi šanci.
44:51 Petříček nasadil hokejový bodiček ostravskému hrači.
43:54 GÓL FBC Pepino Ostrava! 3:6
43:54 Machala nedal Dejmalovi šanci, když si počkal na jeho pohyb a bez problémů pod nohu zakončil.
41:21 Palát šel sám na golmana hostí,ale nedal.
40:00 Střely po 2. třetině: 5:18
36:59 Dejmal vytasil výborný zákrok na brankové čáře a zachránil tak jistému golu.
35:44 GÓL FBC Pepino Ostrava! 3:5
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #5 Pavel Machala, asistoval #63 Petr Skácel (3:5)
35:44 Pepino rozkombinovalo Znojmo, do poloodkryté branky skoruje Machala.
34:30 Charizan se pokoušel ohrozit Dejmala z otočky, ale netrefil branku.
32:37 Hosté už se radovali, ale Machan trefil pouze boční síťku.
30:36 GÓL FBC Pepino Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #15 Jiří Charizan, asistoval #13 Michal Trunkát (3:4)
30:36 Charizan si udělal z Řiháčka kužel a prostřelil ležícího Dejmala.
30:00 Dejmal poslal do brejku Slámy Petra, ale když už si položil Šrámka tak byl za brankovou čarou a nemohl zakončit.
28:26 Pepino se pokusilo několikrát za sebou vystřelit na Dejmala, ale všechny střely mimo branku.
26:37 GÓL TJ VHS Znojmo! 3:3
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #82 Karel Virgl (3:3)
26:37 Znojmo vyrovnává, po nahrávce Virgla trefuje přesně z velkého brankoviště Sláma Pe.
25:31 Na hřišti se dnes poprvé objevuje zdravotnice, po střetu Řiháčka a Třísky to nešťastně odnesl Tříska.
23:19 GÓL FBC Pepino Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #17 Tomáš Tříska bez asistence (2:3)
23:19 Pepino využívá chybu domácích při standartní situace, kdy nestihli postavit zeď a Tříska trefuje přesně pod Dejmalovu ruku.
22:43 GÓL FBC Pepino Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #13 Michal Trunkát bez asistence (2:2)
22:43 Trunkát ze středu hřiště neomylně vymetl šibenici Dejmalovi branky.
22:06 Do druhé třetiny nastoupili lépe domácí, ale jejich střelecké pokusi skončili mimo branku.
20:00 Střely po 1. třetině: 8:6
18:59 Chyba Trunkáta na polovině hřiště, ale Ostrý sám na Šrámka nevyzrál, protože zapoměl míček za sebou.
17:23 Série několika střel Pepina na Dejmala, ale ten všechyn střely kryje.
15:16 Pepino se dostalo do dobré brankové situace, ale Dejmal kryje.
13:14 Znojmo po vstřeleném golu zatlačilo Ostravu, ale další branku nepřidalo i díky Šrámkovi v bráně.
11:39 GÓL TJ VHS Znojmo! 2:1
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #11 Martin Peš, asistoval #7 David Mahr (2:1)
11:39 Peš po nahrávce Mahra zasunul míček do prázdné branky.
11:28 Obě mužstva hrají v plném poště.
09:30 GÓL FBC Pepino Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #21 Radim Polášek, asistoval #63 Petr Skácel (1:1)
09:30 Pepino okamžitě využivá vyloučení Virgla a ze standartní situace skorují. Obě mužstva stále hrají ve čtyřech.
09:28 Virgl zbytečně fauloval ve vlastní přesilovce.
08:53 Po faulu na Žižku byl vyloučen Tříska.
08:00 Sláma se prokličkoval přes celé hřiště, ale jeho následná nahrávka před branku na Bártu byla zabllokovaná.
06:42 Dejmal byl poprvé ostře prověřen po střele Zezulky.
05:59 GÓL TJ VHS Znojmo! 1:0
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #91 Josef Žižka bez asistence (1:0)
05:59 Žižka v ponechané výhodě překonal Šrámka.
04:30 Sláma Petr a Mahr se dostali do dobré šance, ale prvně zmiňovaný netrefil prázdnou branku.
03:20 Znojmo se dostalo do první šance utkání, když nahozený míček nadělal Šrámkovi menší problém.
00:00 Dobrý den Vážení diváci dnešního on-line přenosu, kde se v 16. kole Fortuna extraligy utká TJ VHS ZNOJMO - FBC PEPINO OSTRAVA
00:00 Zahajovací sestava hostů: Šrámek - Chrápek, Tříska - Machala, Skácel, Daniš Zahajovací sestava domácích: Dejmal - Virgl, Sláma Pa. - Sláma Pe., Mahr, Peš