• 60 59:01
    6:7
    (Zozuĺák)

TJ VHS Znojmo - TJ JM Chodov 6:7
branky: 3. Vít Bárta, 23. Petr Sláma, 32. Petr Ostrý, 48. Ondřej Mikeš, 55. Tomáš Janků, 59. Petr Sláma - 10. Jan Řeřicha, 13. Michal Schwan, 25. Martin Zozuĺák, 27. Petr Šochman, 56. Michal Schwan, 59. Jakub Majer, 60. Petr Šochman; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 225; zásahy brankářů: Miroslav Holenda 8, Martin Dejmal 17 - Jan Barák 14; po třetinách: 1:2, 2:2, 3:3
60:00 Komentář trenéra TJ JM CHODOV: Zápas jsme měli rozhodnout v 1. třetině. Nakonec jsme zápas zbytečně zdramatizovali a koncovka byla o štěstí. Komentář trenéra TJ VHS ZNOJMO: Opět jsme zaspali první dvě třetiny a zase jsme dotahovali výsledek. Jsem rád, že ve třetí třetině jsme ukázali, že jsem schopni to dotáhnout, bohužel nás pořád trápí konec zápasu, kdy zbytečně inkasujeme. Gratuluji soupeři k vítězství.
59:59 Střely celkem: 26:32
59:59 Střely po 3. třetině: 6:12
59:50 Ani hra bez golmana nepřinesla Znojmu vyrovnání.
59:01 GÓL TJ JM Chodov! 6:7
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #13 Petr Šochman, asistoval #15 Martin Zozuĺák (6:7)
59:01 Po vyhraném buly nejdříve vstřelili hned gol domácí, a potom i hosté.
58:40 GÓL TJ VHS Znojmo! 6:6
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #7 David Mahr (6:6)
58:34 GÓL TJ JM Chodov! 5:6
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #19 Jakub Majer, asistoval #15 Martin Zozuĺák (5:6)
58:34 Chodov vstřelil branku, ale domácí golman vehementně protestuje, ale zbytečně.
57:12 Hra se přelévá ze strany na stranu, oba golmani drží své týmy nad vodou.
55:51 GÓL TJ JM Chodov! 5:5
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #11 Michal Schwan, asistoval #4 Jan Řeřicha (5:5)
55:51 Chodov střílí stejný gol jako Znojmo, když se míček vystřelený na dejmala odrazil od vlastního hráče do brány.
55:34 Timeout TJ VHS Znojmo
55:30 Chodov nyní posílá jednu střelu za druhou na Dejmala, který prozatím odolává.
54:08 Timeout TJ JM Chodov
54:08 GÓL TJ VHS Znojmo! 5:4
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #69 Tomáš Janků, asistoval #27 Ondřej Mikeš (5:4)
54:08 Mikeš nastřelil míček před Baráka přímo do hráče Janků, od kterého míček skončil v bráně.
53:06 Dejmal znovu předvedl dobrý zákrok, když Sláma a Mikeš ztratili na půlce míček a Chodov šel do přečíslení tři na dva.
52:00 Dejmal zachránil Znojmo od golove pohromy, když z blízka vychytal Schwana.
50:08 Barák má nyní plné ruce i nohy práce, létá na něj jedna nebezpečná střela za druhou.
47:30 Mahr trefil ve vyložené šanci pouze Baráka do helmy.
47:10 GÓL TJ VHS Znojmo! 4:4
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #27 Ondřej Mikeš, asistoval #2 Jiří Salava (4:4)
47:10 Farkaš rozjel celou akci za brankou, nahrál přes celé hřiště do rohu Salavovi, který našel volného Mikeše , který vyrovnává.
46:11 Chodov drží míček na florbalkách, ale jejich střely v pohodě chytá Dejmal, který v druhé třetině nahradil Holendu.
44:48 Sláma dvakrát za sebou ohrozil Baráka, ale ani jednou ho nepřekonal.
44:13 V prvních čtyřech minutách nebylo nic zajímavého ani z jedné strany.
39:59 Střely po 2. třetině: 13:10
39:23 Znojmo nevyužilo ani druhou přesilovku v zápase.
38:47 Sláma ohrozil Baráka z boku hřiště, ale ten bezpečně kryje.
37:23 Chodov špatně střídal, trest si odsedí Chlumský.
36:50 Znojmo sice v přesilovce drženo míček na půlce Chodova, ale ani jedna střela nedoletěla na branku.
34:50 Stavjaník odrazil domácího Žižku skoro až na tribunu a byl potrestán za tento zákrok dvoumi minutami.
34:26 Chodov se v přesilovce neprosadil, až na střelu Majera.
32:26 Houbal fauloval střílejícího Zozuláka a musí si odpikat dvouminutový trest.
31:35 GÓL TJ VHS Znojmo! 3:4
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #63 Petr Ostrý bez asistence (3:4)
31:35 Ostrý vybojoval důrazem u mantinelu míček, objel všechny hráče a nekompromisně vymetl šibenici Barákovy branky.
30:04 Znojmo je jak zmražené po obdržených brankách, Chodov dokonale využívá hrubé chyby Znojma.
26:51 Znojmo střídá golmana, když místo Holendy nastoupil do branky Dejmal.
26:50 GÓL TJ JM Chodov! 2:4
26:50 Střídání brankáře. Nový brankář #72 Martin Dejmal družstva TJ VHS Znojmo
26:50 Chodov přečíslil Znojmo tři na jednoho, kteří dokonale vymotali jednoho obránce i s Holendou a do prázdné branky skoruji.
24:40 GÓL TJ JM Chodov! 2:3
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #11 Michal Schwan (2:3)
24:40 Znojma zamčelo Chodov, ale vyhození přes celé hřiště na volného Zozuláka a ten na dvakrát zakončil.
24:03 Barák zachránil Chodov, když nebezpečně pálil Sláma.
22:23 GÓL TJ VHS Znojmo! 2:2
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #13 Vít Bárta (2:2)
22:23 Barák neudržel střelu Bárty a Sláma ze vzduchu doklepl míček do branky.
22:00 Barák nyní vychytal Znojmo, když po standartní situaci pálil Janků.
20:36 Znojmo jako první ve druhé třetině vystřelilo, ale Barák v pohodě chytil.
19:59 Střely po 1. třetině: 7:10
18:40 Barák si zlehka sebral ze vzduchu střelu Slámy od půlky hřiště.
17:59 Znojmo nyní zatopilo Chodovu z rychlého brejku, ale stav se nemění.
16:00 Chodov přečíslil Znojmo, ale opět jejich akce končí na Holendovi.
14:47 Znojmo se stále nemůže dostat na dostřel Barákovi brány, a když se tam dostane tak střeli končí vysoko nad.
13:45 Chodov je nyní lepší než domácí Znojma, které se nemůže dostat k ohrožení Baráka.
12:35 GÓL TJ JM Chodov! 1:2
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #11 Michal Schwan, asistoval #15 Martin Zozuĺák (1:2)
12:35 Znojemský hráč Farkaš přihrál přímo volnému protihráči před domácí branku, Holenda nejprve střelu kryje, ale na dorážku neměl šanci.
11:25 Nyní Holenda několika zákroky za sebou podržel Znojmo.
10:01 Chodov měl další výhodu standartní situace z velkého brankoviště, ale Zozulák trefil pouze Houbala stojícího ve zdi.
09:40 Holenda skvěle zasáhl, když se stačil přesunout od jedné tyčky ke druhé, a tak zabránil jistému golu.
09:07 GÓL TJ JM Chodov! 1:1
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #4 Jan Řeřicha, asistoval #16 Marek Dvořák (1:1)
09:07 Standartní situace Chodova končí golem od tyčky Holendovi branky.
08:30 Chodov se dostal do dobré situace, ale před Holendou netrefil míček osamocený Vrána.
06:37 Znojmo se vymanilo z tlaku Chodova, když nebezpečně před Barákem dorážel po střelel Salavy Janků.
05:47 Chodov dostal Znojmo pod tlak, ale ani jedna ze střel nedoletěla až k Holendovi.
04:08 TJ JM Chodov se po obdržené brance probral a zatlačil Znojma na vlastní polovinu hřiště.
02:40 GÓL TJ VHS Znojmo! 1:0
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #13 Vít Bárta, asistoval #12 Roman Houbal (1:0)
02:40 Znojmo střelilo úvodní branku utkání, když se dostalo do přečíslení tři na dva.
00:00 Zahajovací sestava TJ VHS ZNOJMO: Holenda - Farkaš, Mikeš - Sláma Petr, Houbal, Bárta
00:00 Zahajovací sestava TJ JM CHODOV : Barák - Majer, Hůza - Schwan, Šochman, Zozulák
00:00 Dobrý večer Vážení diváci, kteří čtete tento online přenos ze Znojma, kde v 15. kole fortuna extraligy změří síly TJ VHS ZNOJMO - TJ JM CHODOV