6:2
    Jan SEIDL
    (Antoszyk)

Torpedo Pegres Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 6:2
branky: 10. Jan Seidl, 15. Kristián Růža, 20. Marián Antoszyk, 37. Jan Seidl, 41. Erik Šochman, 45. Jan Seidl - 21. Josef Holák, 25. František Dobečka; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jakub Kotucz 25 - Marek Cochlar 23; po třetinách: 2:0, 1:2, 3:0
45:00 Celkový počet střel na bránu: Torpedo Pegres Havířov - 29, FBC Vikings Kopřivnice - 27.
45:00 Střely na bránu v 3. třetině: Torpedo Pegres Havířov - 12, FBC Vikings Kopřivnice - 12.
44:11 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 6:2
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #71 Jan Seidl, asistoval #34 Marián Antoszyk (6:2)
44:11 Seidl dosáhl svého hattricku za 5 minut 12.
43:20 Torpedo v plném počtu.
43:20 Dobečka strefil při střele sám sebe, to jen tak nikdo neumí.
40:04 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 5:2
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #21 Erik Šochman, asistoval #5 Tomáš Třaska (5:2)
40:04 Přesilovku využívá Erik Šochman. Už se zdálo, že si střelecký prach vypotřeboval už v 1. zápase. Naštěstí mu ještě něco zbylo.
38:49 Tohle by trefil i slavný hráč Torpeda - Dušan Kubica. Nicméně Růža je jedinečný.
36:10 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 4:2
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #71 Jan Seidl, asistoval #21 Erik Šochman (4:2)
36:10 Na tohle jsme čekali jak na smilování hodně dlouho. Seidl konečně trefil prostor mezi třemi tyčemi. Sice s obrovským štěstím se dostal míček za brankovou čáru, ale dostal.
35:00 Třaska se postavil statečně střele Kopelce.
33:41 Střelu Strakoše vyráží dobře postavený Kotucz.
32:53 Růža z metru sám před golmanem do pr***e.
31:53 Kloza chybně místo střely volil nahrávku na Šochmana. K němu se už ale nedostala.
29:45 Takové tutovky budou Torpeda mrzet. Seidl místo střely po souhře se Šochmanem volil kličku. Nečekaně neúspěšně...
28:40 Hra se nyní trochu uklidnila, Seidl trefil pouze boční síť.
24:20 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 František Dobečka, asistoval #9 David Friedel (3:2)
24:20 Nedáš, dostaneš. Nejprve Seidl nepřekonal Cochlára, poté popadla celá čtveřice Torpeda a Dobečka tohle trestá.
23:33 Petr Šomodi zabránil slibně se rozvíjející šanci Kopřivnice.
20:46 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Josef Holák, asistoval #6 Daniel Mituchovič (3:1)
20:46 I Kopřivnice si připisuje gólový úspěch. Holák využívá trestný úder.
19:52 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 3:0
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #34 Marián Antoszyk, asistoval #71 Jan Seidl (3:0)
19:52 Důraz před bránou prezentoval Antoszyk a zaslouženě dorazil střelu Seidla.
19:16 Kraus opět střílel slepými.
17:00 Šochman nevyužil vzdušnou přihrávku Seidla.
16:00 Opět aktivní Kraus nepřekonal Cochlára při samostaném úniku po přesném výhozu Kotucze.
15:35 Kraus pouze nastřelil Strakošovu hůl.
14:08 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #74 Kristián Růža bez asistence (2:0)
14:08 Další špatnou rozehrávku už Torpedo trestá.
14:04 Po špatné rozehrávce spálil Kraus stoprocentní tutovku.
12:45 Kotucz s potížemi zneškodnil pokus Strnada.
09:53 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #71 Jan Seidl, asistoval #77 Dominik Folwarczný (1:0)
09:53 Oku lahodící kombinaci v přesilové hře suverénně zakončil Seidl a odčinil tak nepovedené trestné střílení.
08:47 Trestné střílení družstva Torpedo Pegres Havířov neproměnil #71 Jan Seidl.
08:47 Po faulu na Krause pojede Seidl trestné střílení.
06:55 Torpedo se dostává často do přečíslení, bohužel jejich střelecká potence je katastrofální.
06:35 Marián Antoszyk při akci 2 na 1 opět trefuje břevno.
05:25 Šomodi Petr vystřellil, jenže střela nebyla nebezpečná pro Cochlára.
02:29 Gvuzd z trestného úderu trefuje břevno.
01:30 Aktivní Šochman ohrozil bránu Kopřivnice. Cochlár helmou vyráží.
00:00 Po nepříliš povedeném výkonu dorostenců Torpeda Pegres Havířov v 1. zápase nás teď čeká jejich další utkání. Tentokrát s FBC Vikings Kopřivnice.