60
  • 60 59:44
    Vítkovice

Tatran Střešovice - 1. SC WOOW Vítkovice 4:3
branky: 8. Petr Pojar, 17. Marek Beneš, 19. Jan Bauman, 44. Jakub Slavík - 15. Marek Bräuer, 24. Štěpán Kostolány, 58. Patrik Michalík; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Tomáš Fibiger 29 - Dominik Lupták 16; po třetinách: 3:1, 0:1, 1:1
60:00 Komentář Jiřího Jurkovského (Vítkovice): Nesoustředěnost v první třetině nás stála body. Troufám si říct, že jsme dnes byli lepší. Bohužel jsme stejně jako v domácím utkání s Tatranem selhali v zakončení. Gratuluji soupeři. Komentář Daniela Fišera (Tatran): Děkujeme soupeři
60:00 Nejlepší hráč utkání: Fibiger (Tatran) - Brauer (Vítkovice)
60:00 Střely na branku ve 3.třetině. Tatran 7, Vítkovice 11 Střely celkem: Tatran 20, Vítkovice 32
59:44 Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
59:44 hosté zkouší hru bez brankáře
58:55 Brauer míjí ze středu z dobré pozice
58:20 hraje se nahoru dolů...
57:08 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 4:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #69 Patrik Michalík, asistoval #53 Marek Bräuer (4:3)
57:08 tentokrát další chyba střešovických obránců potrestána...krásný vingl vyvěšuje Michalík
56:11 hosté tlačí a snaží se chodit do zakončení, ale nedaří se jim nalézt skulinu v brance hájené Fibigerem
55:00 chybu domácí obrany nepotrestal Michalík
54:02 Slavík střílí z výběhu pouze do blokující obrany
53:24 hosté přečkali bez problémů oslabení a hraje se opět 5 na 5
52:11 první minutu spíše statické přesilovky zakončuje střelou do břevna Špaček
49:51 Fibiger opět vytáhl jeden ze svých zázračných zákroků!!!
49:11 hosté nyní uzavřeli Tatran v jejich obranném pásmu a skóre se nemění jen díky výtečnímu Fibigerovi
48:15 Pojar netrestá chybu Vítkovic při rozehrávce
47:02 Damjanov míjí odkrytou branku Tatranu po chytrím pasu od Pešata
46:21 hosté aktivnějším týmem posledních minut utkání
44:46 Pešat prošel přes půl hřiště, jeho střele však chyběla přesnost i razance
43:58 GÓL Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #50 Jakub Slavík, asistoval #41 Marek Beneš (4:2)
43:40 Tatranu se zatím nedaří zakončit
41:17 Bauman v šanci, Lupták jeho střelu vytáhl nohou
40:00 Střely na branku ve 2.třetině: Tatran 6, Vítkovice 12
38:51 Fibiger našel svým výhozem Slavíka, ketrý z první vypálil dělovku, Lupták kryje
37:41 ojedinělý střelecký pokus domácích z hole Komárka Lupták bezpečně vyráží mimo tyče své branky
36:56 Kostolány opět míjí polookrytou branku po křížném pasu od Brauera
36:12 Šebesta z vrcholu prpti Finigerovi neúspěšný
35:06 Zbořilovi nevyšla střela z vrcholu, ale paradoxně tak našel před brankou osamoceného Kostolányho, který trestuhodně zahazuje tutovku
34:24 Trestné střílení družstva 1. SC WOOW Vítkovice neproměnil #13 Roman Oborák.
34:24 Vítkovice pojedou trestné střílení po faulu na unikajícího Oboráka
33:35 Damjanov nezpracoval chytrý lob od spoluhráče do velkého brankoviště, kde se ocitl osamocen
32:29 Beneš promáchl na brankovišti po dobrém pasu od Syrovátka
31:24 Oborák předvedl nádhernou individuální akci když po dvou otočkách vystřel, Fibiger však pozorný
30:41 Tlučhoř zkoušel střelou na kříž poděsit Luptáka, ten však ledově klidným
29:25 Špačkovu střelu z výběhu zablokovala obrana Vítkovic
28:11 Braurem si dobrým pohybem vypracoval střeleckou příležitost, Fibiger byl však proti změně skóre
27:25 Tlučhoř vybojoval dobrý pokus pro Wilda, jeho střelu Lupták kryje
26:34 Wild našel krásným křížným pasem Špačka, kterému však míček ve finální fázi přeskočil čepel
25:19 hosté reklamují vstřelenou branku po průniku Bohma, rozhodčí jsou však proti..na druhé straně byl v průniku Dušek i zákrok na něj posoudili rozhodčí jako čistý
23:33 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #66 Štěpán Kostolány, asistoval #53 Marek Bräuer (3:2)
23:33 první střela třetiny a hned branka...Kostolány našel svou dělovkou skulinku v brance domácího týmu a snižuje na 3:2
22:45 tvrdé souboje rámují začátek druhé třetiny..brankáři zatím v klidu
21:16 druhá část hry začala zostra, hraje se nahoru dolů
20:00 Střely na branku v 1.třetině: Tatran 7, Vítkovice 9
18:22 GÓL Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #46 Jan Bauman, asistoval #51 Jáchym Syrovátko (3:1)
18:22 Bauman našel skulinku v brance a svou dělovkou střílí již třetí branku domácích
17:45 hosté u míčku, domácí vysouvají svůj presing až na úroveň velkého brankoviště
16:41 velkou šanci Vítkovic hasí dobře postavený Fibiger
16:03 GÓL Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #41 Marek Beneš, asistoval #50 Jakub Slavík (2:1)
16:03 Beneš umotal svými kličkami všechny včetně brankáře a posílá domácí optě do vedení
14:19 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #50 Lukáš Pešat (1:1)
14:19 Pešat s dokázal zaběhnout na střed a chytrou přihrávkou od Brauera srovnává na 1:1
12:29 Pešat se dokázal prosadit proti domácí obraně, na Fibigera však byl již krátký
11:53 Wild zkoušel překvapit Luptáka střelou z rohu
11:12 Fibiger kryje střelu od mantinelu z hole Michalíka
10:14 Fibiger úspěšný proti Pešatově střele po zemi k tyči
09:31 Dušek zkoušel dalekým lobem překvapit Luptáka, ten však jeho záměr vystihl
08:25 a znovu ráz hry uspávací taktika, u míčku Vítkovice
07:02 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #30 Petr Pojar, asistoval #38 Mikuláš Komárek (1:0)
07:02 Komárek dokázal prokličkovat zpoza branky před, kde našel dobře zabíhajícícho Pojara. Vingl a 1:0 pro domácí
05:46 pouze důraz Pojara na brankovišti na ohrožení Luptáka nestačí
04:12 v první velké šanci utkání se objevil na středu osamocený Brauer, Fibiger jeho střeu vyrazil nad
03:28 opatrná hra, kdy ani jeden tým nechce udělat chyb pokračuje i v probíhající čtvrté minutě
01:25 oba týmy začaly ze zajištěné obrany s postupnou rozehrávkou
00:00 Line-up Tatran: Fibiger - Dušek, Syrovátko - Bauman, Komárek, Pojar Line-up Vítkovice: Lupták - Zbořil, Brauer - Kostolány, Pešat, Böhm