4:13
    Jakub UHER
    ()

TJ JM Chodov - FBC ČPP Remedicum Ostrava 4:13
branky: 2. Vojtěch Procházka, 14. Jakub Uher, 45. Jakub Uher, 60. Jakub Uher - 10. Jan Křiva, 14. Dan Kašovský, 16. Dominik Eichner, 19. Filip Žák, 25. Jan Kolajta, 31. Jan Kolajta, 31. Daniel Šešulka, 32. Jan Kolajta, 38. Petr Trulík, 43. Petr Trulík, 46. Jan Kolajta, 52. Marcel Balek, 53. Petr Trulík; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Otakar Prášek 9, Kryštof Sunkovský 18 - Lukáš Robenek 22; po třetinách: 2:4, 0:5, 2:4
60:00 Komentář domácího trenéra Vojtěcha Šišmy k utkání: 'Dnes jsme propadli absolutně ve všem. Bez střelby a bojovnosti to hrát nejde. Děkujeme soupeři.'
60:00 Komentář hostujícího trenéra Petra Koutného k utkání: 'Špatný trénink s dobrým koncem. Děkujeme soupeři za utkání.'
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Chodov 10 - Ostrava 12. Střely na branku celkem: Chodov 26 - Ostrava 46.
59:59 GÓL TJ JM Chodov! 4:13
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #71 Jakub Uher bez asistence (4:13)
58:48 Timeout TJ JM Chodov
55:30 Přesilovku hosté nedokázali využít.
52:23 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 3:13
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #68 Petr Trulík, asistoval #27 Dominik Eichner (3:13)
51:05 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 3:12
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #29 Marcel Balek, asistoval #68 Petr Trulík (3:12)
46:40 Uher sám před Robenkem, ten ale předvádí luxusní zákrok.
45:06 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 3:11
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #68 Petr Trulík (3:11)
44:20 GÓL TJ JM Chodov! 3:10
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #71 Jakub Uher, asistoval #20 Jan Fiala (3:10)
42:17 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 2:10
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #68 Petr Trulík, asistoval #33 Jan Kolajta (2:10)
42:17 Trulík přidává svou druhou branku v utkání a čepuje desítku.
41:33 Kašovský pěkně střílel, bohužel pro Ostravské pouze mimo.
39:29 Závěr druhé třetiny se nese v duchu přelévání hry ze strany na stranu a s velkým množstvím šancí na obou stranách.
38:21 Robenek v brance hostů předvádí velmi jistý výkon.
37:29 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 2:9
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #68 Petr Trulík, asistoval #22 Tomáš Svačinka (2:9)
35:35 Nyní vidíme vyrovnanou pasáž utkání bez výraznějších šancí.
32:00 Ostravané třemi slepenými brankami zřejmě definitivně rozhodují dnešní zápas.
31:18 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 2:8
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #70 Dan Kašovský (2:8)
30:47 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 2:7
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #21 Daniel Šešulka bez asistence (2:7)
30:04 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 2:6
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #27 Dominik Eichner (2:6)
29:46 Chodov zkouší ohrozit Robenkovu branku, ale moc se mu to nedaří.
28:25 Hosté mají očividně zápas pod kontrolou.
24:37 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 2:5
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #26 Marek Lípový (2:5)
23:14 Brejcha sám před prázdnou bránou hostí těsně minul.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Kryštof Sunkovský družstva TJ JM Chodov
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Chodov 8 - Ostrava 13.
18:07 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 2:4
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #15 Filip Žák, asistoval #68 Petr Trulík (2:4)
18:07 Žák sám před domácí brankou nezaváhal a navyšuje Ostravské vedení.
15:35 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #33 Jan Kolajta (2:3)
15:35 Golman Chodova teď ale vůbec nic neviděl a propadla mu do branky Eichnerova střela po zemi.
13:50 GÓL TJ JM Chodov! 2:2
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #71 Jakub Uher, asistoval #3 Martin Pražan (2:2)
13:50 Uher se prosazuje hned ve svém prvním utkání po vleklém zranění nohy a opět vidíme na světelné tabuli vyrovnaný stav.
13:30 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #70 Dan Kašovský, asistoval #26 Marek Lípový (1:2)
13:30 Kašovský podruhé prostřeluje Práška a hosté dnes poprvé ve vedení.
09:30 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #79 Jan Křiva, asistoval #21 Daniel Šešulka (1:1)
09:30 Křiva vyrovnává střelou mezi nohy na 1:1.
08:39 Trestné střílení družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava neproměnil #68 Petr Trulík.
06:00 V brance domácích se dnes objevil hráč z pole Otakar Prášek a předvádí dobrý výkon.
04:21 Domácí zatím v mírném tlaku. Ostravští na hřišti vypadají, jako by ještě spali v autobuse.
01:12 GÓL TJ JM Chodov! 1:0
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #22 Vojtěch Procházka, asistoval #20 Jan Fiala (1:0)
01:12 Procházka velmi brzo otevírá skóre, jelikož tečuje Fialovu střelu.
00:00 Line-up Ostrava: 91 Robenek - 21 Šešulka, 22 Svačinka 'C' - 15 Žák, 79 Křiva, 68 Trulík.
00:00 Line-up Chodov: 64 Prášek - 3 Pražan 'C', 4 Rossi - 71 Uher, 17 Brejcha, 37 Chmelíček.
00:00 Vítejte u sledování online přenosu z utkání 19. kola G2 ligy juniorů mezi týmy TJ JM Chodov a FBC ČPP Remedicum Ostrava. Přeji příjemnou zábavu.