59
  • 59 58:18
    Vítkovice

x3m team SSK Future - 1. SC WOOW Vítkovice 6:4
branky: 3. Jan Řehoř, 16. Jan Zadák, 25. Vojtěch Duchoslav, 30. Jan Řehoř, 34. Tadeáš Chroust, 44. Marian Jelínek - 35. Patrik Michalík, 36. Roman Oborák, 51. Marek Bräuer, 53. Marek Bräuer; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 13; zásahy brankářů: Jakub Výtisk 35 - Dominik Lupták 9; po třetinách: 2:0, 3:2, 1:2
60:00 Nejlepší hráči: Future Výtisk, Ostrava Bräuer
60:00 Komentář trenéra domácích p.Nikolova: Získali jsme potřebné body a to je hlavní. Výsledek neodpovídá předvedené hře, soupeře jsme vrátili do zápasu vlastní nedisciplinovastí. Ve hře pět na pět jsme soupeře přehrávali.
60:00 Komentář trenéra hostů p.Gurkovského: Selhali jsme v koncovce, jinak výborný zápas. Tahle prohra po tomto výkonu bolí.
60:00 Střely ve třetí třetině: Future 2, Ostrava 21 Střely celkem: Future 15, Ostrava 39
59:09 Domácí drželi míček snad minutu a nedali tak šanci hostům na vytvoření šance.
58:18 Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
56:57 Hosté v poslední třetině i díky vyloučením domácí jasně přestříleli.
55:38 Tentokráte bez využití.
53:38 Rozhodčí dramatitují dále. Další trest,
52:04 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 6:4
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #66 Štěpán Kostolány (6:4)
51:15 Vinou vyloučeních je tu trocha dramatizace zápasu.
50:00 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 6:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #13 Roman Oborák (6:3)
49:17 Využijí hosté přesilovku 5 na 3?
47:56 Oborák střílí mimo branku.
43:11 GÓL x3m team SSK Future! 6:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #13 Marian Jelínek, asistoval #18 Jan Řehoř (6:2)
43:11 čtyřbrankový náskok vrací domácím Jelínak a využívá přesilovou hru.
40:00 Střely ve druhé třetině: Future 9, Vítkovice 13
36:28 Zákrok Výtiska z říše snů.
35:11 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #13 Roman Oborák bez asistence (5:2)
34:26 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #69 Patrik Michalík, asistoval #66 Štěpán Kostolány (5:1)
34:26 Po chybě v rozehrávce se porosazují i hosté,
33:04 GÓL x3m team SSK Future! 5:0
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #18 Jan Řehoř (5:0)
33:04 Rychlý brejk zakončuje Chroust přesně.
30:33 Pasáž plnou nepřesností ukončil střelou Kopecký, Lupták na místě.
29:06 GÓL x3m team SSK Future! 4:0
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #16 Tadeáš Chroust (4:0)
29:06 Hosté útočí, ale góly dávají domácí.
24:36 GÓL x3m team SSK Future! 3:0
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #66 Vojtěch Duchoslav, asistoval #8 Radim Šelmeci (3:0)
24:36 Domácí však odpovídají dalším gólem.
23:54 Hosté se snaží o snížení a Výtisk má již na kontě pět zákroků.
20:30 Nebezpečná střela hostů.
20:00 Střely v první třetině: Future 4, Vítkovice 5
18:30 Hra zatím postrádá tempo.
15:52 GÓL x3m team SSK Future! 2:0
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #10 Jan Zadák, asistoval #4 Josef Jon (2:0)
14:09 Na hřišti se nic podstatného neděje, Hraje se bez větších šabcí.
09:22 Přesilovka bez využití.
07:22 Domácí půjdou do odlabení.
05:25 H'offerova tečovaná srřela teké mimo.
04:53 Michalík střílí nepřesně.
02:25 GÓL x3m team SSK Future! 1:0
02:25 Do vedení posílá domácí tým Řehoř po křížném pasu od Chrousta,
01:44 Do první šance se však dostali hosté a Výtisk musel ukázat svoje kvality.
01:00 Domácí na míčku a hosté se zatím jen brání,
00:00 Dobré odpoledne z haly na Chodově. Čeká nás zápas 18.kola G2 ligy juniorů mezi domácím týmem SSK Future a hosty z Vítkovic.
00:00 Line up domácí: G-(11) Jakub Výtisk, O-(13) Marian Jelínek, (18) Jan Řehoř, Ú-(5) Jakub Gruber, (16) Tadeáš Chroust, (74) Viktor Kopecký
00:00 Line up hosté: G-(1) Dominik Lupták, O-(47) Adam Zdořil, (53) Marek Bräuer, Ú-(44) Jan Němeček,(50) Lukáš Pešat, (66) štěpán Kostolány