• 60 59:53
    4:10
    (Kotrbatý)

itelligence Bulldogs Brno - BILLY BOY Mladá Boleslav 4:10
branky: 15. Jakub Fojta, 33. Lukáš Jalový, 38. Antonín Švehla, 56. Antonín Švehla - 12. Jakub Černý, 15. Jan Hála, 32. Lukáš Kotrbatý, 32. Jakub Černý, 34. Jan Baudisch, 37. Lukáš Kotrbatý, 42. Daniel Ludvík, 42. Tomáš Petržela, 43. Daniel Ludvík, 60. Daniel Ludvík; rozhodčí: Vladimír Hála - Petr Szilvási; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Filip Kuhn 11, Jan Mazánek 4 - Daniel Körber 19; po třetinách: 1:2, 2:4, 1:4
60:00 Střely v celém utkání: itelligence Bulldogs Brno : BILLY BOY Mladá Boleslav 23:25
60:00 Střely ve 3. třetině: itelligence Bulldogs Brno : BILLY BOY Mladá Boleslav 6:6
60:00 Komentář hostujícího trenéra Pavla Polakoviče : Zasloužená výhra, zápas ovlivnil fakt, že soupeři chyběli tři klíčoví hráči, děkuji za utkání. Komentář domácího trenéra Davida Kyzlinka: O výsledku utkání rozhodli inkasované dva góly v naší přesilovce a tři góly v prvních dvou minutách třetí třetiny. Soupeři gratuluji a našim hráčům děkuji za nasazení.
59:54 Sedm vteřin před koncem utkání dává Boleslav desátý gól.
59:53 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 4:10
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #36 Daniel Ludvík, asistoval #64 Lukáš Kotrbatý (4:10)
58:50 Střela Útraty od mantinelu zblokována.
57:33 Nebezpečná střela Filipce proletěla těsně vedle pravé Kuhnovy tyčky.
55:22 Domácí snižují. Po nepřehledné situaci na středu hřiště se prosazuje Antonín ŠVEHLA střelou mezi nohy gólmana Körbera.
55:21 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:9
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #87 Antonín Švehla, asistoval #91 Adam Konečný (4:9)
53:11 Domácí v plném počtu.
52:38 Střela Kaliny od mantinelu, kterou Kuhn vyráží.
50:10 Střela Švehly od mantinelu, která potrápila Körbera.
48:32 Neuvěřitelný zásah Körbera. Švehla se po výborné nahrávce od Konečného objevil sám před hostujícím brankářem, ale ten jeho pokus výborně vyrazil.
47:36 Boleslav drží míček na svých hokejkách a kontroluje vývoj zápasu.
44:37 Hra se teď trochu uklidnila, oba týmy začaly víc bránit.
42:27 Neuvěřitelný nástup Mladé Boleslavy do třetí třetiny. Tři góly v rozmezí jedné minuty a 22 sekund v podstatě rozhodují toto utkání. Brno bude mít teď hodně práce se stahováním náskoku.
42:26 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:9
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #36 Daniel Ludvík, asistoval #77 Lukáš Mátl (3:9)
41:54 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:8
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #43 Tomáš Petržela, asistoval #55 Matěj Pechan (3:8)
41:04 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:7
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #36 Daniel Ludvík, asistoval #95 Vojtěch Výborný (3:7)
40:00 Viděli jsme třetinu, která nabídla velké množství šancí i gólů. Mladá Boleslav zaslouženě vede po třetí třetině o tři branky.
37:45 Bulldogs snižují. Antonín ŠVEHLA po své samostatné akci prostřelil Körbera.
37:44 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:6
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #87 Antonín Švehla bez asistence (3:6)
36:37 Hosté už vedou o čtyři branky. Po ztrátě míčku od brněnských obránců se do přečíslení dostal Lukáš KOTRBATÝ s Jakubem Černým a už pro ně nebyl problém vstřelit branku.
36:36 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:6
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #64 Lukáš Kotrbatý, asistoval #77 Lukáš Mátl (2:6)
33:35 V posledních minutách se nám mnohokrát změnilo skóre. Nejdříve druhou branku v oslabení vsítil Jakub ČERNÝ, brněnští si vzali timeout a vystřídali brankáře. Poté se prosadili i domácí, konkrétně Lukáš JALOVÝ střelou z poloviny hřiště. Hosté, ale opět odpověděli a krásnou střelou z hranice brankoviště skóroval Jan BAUDISCH.
33:34 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:5
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #88 Jan Baudisch, asistoval #43 Tomáš Petržela (2:5)
32:58 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #17 Lukáš Jalový, asistoval #48 David Hrazdira (2:4)
31:25 Timeout itelligence Bulldogs Brno
31:25 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 1:4
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #75 Jakub Černý, asistoval #27 Jan Filipec (1:4)
31:25 Střídání brankáře. Nový brankář #80 Jan Mazánek družstva itelligence Bulldogs Brno
31:10 Po velkém tlaku a několika gólových šancích domácích se do protiútoku dostali dva hráči Boleslavy a nadvakrát Lukáš KOTRBATÝ dostal balonek za Kuhnova záda.
31:03 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 1:3
28:45 Jan Filipec vykroužil od mantinelu a vystřelil ze středu hřiště. Brněnští ale výborně blokují tuto střelu.
25:42 David Hrazdira nebezpečně vypálil od mantinelu. Körber dobře zasáhl.
24:23 Domácí vyhazují a jsou kompletní.
23:24 Další střela Kaliny těsně mimo branku.
23:06 První střela v přesilovce od Daniela Kroupy zblokovaná.
20:00 Sledovali jsme velice vyrovnanou a aktivní první třetinu, ze které vyšli vítězně hosté. Do velké příležitosti se v závěru třetiny dostal Jakub Fojta, ale šanci na vyrovnání nevyužil.
20:00 Střely v 1. třetině: itelligence Bulldogs Brno : BILLY BOY Mladá Boleslav 8:9.
18:25 Dvě velké příležitosti pro domácí. Nejdříve se ocitl sám před Körberem Fojta, ale hostující brankář výborně zasáhl. Poté se Brno dostalo do přečíslení 2 na 1, ale Adam Konečný neprotlačil míček na úplně volného Fojtu.
17:04 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale ani jeden tým si nemůže vytvořit větší příležitost.
14:51 Domácí vzápětí snižují. Po chybě v rozehrávce Boleslavy se řítil sám na bránu Jakub FOJTA a nedal Körberovi šanci.
14:50 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #10 Jakub Fojta bez asistence (1:2)
14:13 Mladá Boleslav zvyšuje svoje vedení. Opět střela od půlky a Kuhn měl zakrytý výhled, takže s touhle střelou nemohl nic dělat.
14:12 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 0:2
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #33 Jan Hála, asistoval #75 Jakub Černý (0:2)
13:05 Další nebezpečná střela. Tentokrát střílel Ludvík těsně nad branku.
11:58 Chyba brněnského brankáře a máme tu první branku zápasu. Jakub ČERNÝ jen tak nahodil z půlky balónek na soupeřovu branku a Filipu Kuhnovi propadl míček až do brány.
11:57 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 0:1
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #75 Jakub Černý, asistoval #60 Paul Válka (0:1)
10:25 Brněnští Buldoci teď hru trošku uklidňují a rozehrávají z vlastní poloviny.
08:18 Výborná nahrávka Kytnera, ze které mohl skórovat Adam Kovář, ale trefil pouze Körbera.
05:46 Na druhé straně se ke střele dostal Švehla, Körber jeho střelu vyrazil nad bránu.
04:56 Brno se dostalo pod tlak a Boleslav dvakrát zahrozila, střílel Kroupa a Baudisch, ale oba střelce vychytal Kuhn.
03:35 Překvapivě vypálil kapitán hostů Daniel Ludvík, mířil ale nepřesně.
02:45 Po chybě v rozehrávce domácích zahrozil Daniel Kroupa, ale Kuhn výborně zasáhl.
02:12 Oba týmy hrají ze začátku velmi aktivně.
01:23 Do šance se dostali i hosté. Sám před Kuhnem se ocitl Radek Calta, ale na poslední chvíli byla jeho střela zblokována.
00:23 První šance domácích po nahrávce Jakuba Gregora střílel ze středu hřiště Radek Útrata a jen těsně netrefil bránu.
00:00 Vítám Vás u 16. kola G2 ligy juniorů. Dnes uvidíme zápas čtvrtého se sedmým celkem tabulky. Itelligence Bulldogs Brno vyzvou BILLY BOY Mladou Boleslav. V posledním kole se oba týmy střetli se slabšími soupeři a získaly všechny 3 body. Zápas začne ve 14:00.
00:00 Line up hostů BILLY BOY Mladá Boleslav: B- 15 Daniel Körber O- 48 Matyáš Kalina, 43 Tomáš Petržela U- 55 Matěj Pechan, 88 Jan Baudisch, 89 Daniel Kroupa
00:00 Line up domácích itelligence Bulldogs Brno: B- 85 Filip Kuhn O- 2 Jakub Gregor, 25 Martin Havlíček U- 10 Jakub Fojta, 7 Radek Útrata, 91 Adam Konečný