5:7
    Martin KOUBEK
    (Kieler)

1. SC WOOW Vítkovice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:7
branky: 6. Jan Němeček, 9. Marek Bräuer, 23. Patrik Michalík, 25. Marcel Jakubec, 40. Patrik Michalík - 16. Patrik Kieler, 20. Patrik Kieler, 24. Tomáš Nushart, 27. Jakub Šárka, 43. David Šimek, 50. Jakub Šárka, 56. Martin Koubek; rozhodčí: Martin Both - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Dominik Lupták 24 - Tomáš Hyršl 19; po třetinách: 2:2, 3:2, 0:3
60:00 Vyjádření trenéra domácích Michala Deuse: Soupeř byl lepší, Gratuluji k vítězství!
60:00 Vyjádření trenéra hostí Romana Kielera: Vyrovnaný zápas ve kterém jsme nezvládli začátky třetin ale velkou bojovností jsme jej dotáhli do vítězného konce.
55:44 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #53 Martin Koubek, asistoval #66 Patrik Kieler (5:7)
54:37 Teď jsme byli svědky na každé straně zákroku na hranici dvouminutového trestu. Po tom druhém se ke střele dostal opět faulovaný Šárka, který je ve třetí třetině u všeho důležitého.
52:49 Kubečka již dostal míček za Hyršlova záda ale jeden z hostujících beků podezřelým zákrokem na hranici brankoviště situaci zachránil!
50:55 Během snad pěti vteřin obrovské šance na obou stranách. Na jedné opět Šárka a na druhé David ale neuspěli
49:52 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #66 Patrik Kieler (5:6)
49:52 Další vlna útoku na domácí branku. Šárka dostal míček napotřetí za záda Luptáka a poprvé posílá Bohemians do vedení
48:04 Střela Kostolányho vedle, na druhé straně Nushartovu jedovku do víka vytáhl Lupták
47:06 Rozhodčí teď odpustili vysokou hůl Šárkovi, který se díky tomu dostal do samostatného úniku. Jeho kličku ale skvěle vystihl Lupták.
46:16 Z levé strany dostal nabito ostrými Michalík ale trefil pouze střed branky, kde byl připravený Hyršl
44:44 Hosté se dostávali do přečíslení ale Kieler svou bohorovností akci zabrzdil
44:21 Hra teď má obrovský spád, hraje se v podstatě bez přerušení
42:47 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 David Šimek, asistoval #91 Jakub Šárka (5:5)
42:47 Bohemka na domácí ve třetí třetině vletěla a důsledkem je další srovnání stavu z hole Šimka
40:14 Šárka dostal parádně nabito ale míček mu sjel z hole
40:00 Střely ve 2. části 9:9
39:54 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 5:4
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #69 Patrik Michalík, asistoval #13 Roman Oborák (5:4)
39:54 Domácí rozebrali hostující obranu. Oborák našel volného Michalíka kterému míček napoprvé utekl ale poté ho přece jen zkrotil a neomylně poslal domácí počtvrté v zápase do vedení
37:12 Oborák sehrál na Bräuera, jemuž se střela z první nezdařila
36:33 Bílek natáhl ke střele z poloviny hřiště, Mandík se pokoušel tečovat ale Lupták byl ve střehu
35:00 Dnešní utkání sleduje 58 diváků, mezi nimiž jsou i příznivci hostujícího klubu
34:57 V brejku se ocitl hostující Mikuláš Forman, utekl domácí obraně ale zakončil nepřesně
34:08 Kostolányho tečovaná nebezpečná střela skončila těsně vedle
32:21 Vítkovičtí teď při hře 5 na 5 zamkli hosty jako při přesilovce. Vše ale ukončil nepovedený střelecký pokus Kubečky.
30:16 Pešat připravil střeleckou pozici pro Pietera. Ten ji ale prováhal a obrana hostí jeho pokus zblokovala
28:48 Parádní střela nekrytého Schejbala z pravého křídla a ještě lepší Luptákův zákrok!
26:38 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #23 David Šimek (4:4)
26:38 Podobná situace jako při třetím gólu Bohemky: Standardka od mantinelu a střela ze středu hřiště.
26:11 Teď se hraje nahoru dolů
24:58 Brejk Kubečky ztroskotává na pozorném Hyršlovi
24:08 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 4:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #32 Marcel Jakubec, asistoval #55 Patrik David (4:3)
24:08 Brankové hody pokračují. Míček za Hyršla procpal z velkého brankoviště Jakubec a strhává vedení opět na stranu domácích.
23:29 Strhla se nám tady přestřelka. Na Michalíkovu umístěnou ránu odpovídá ani ne za minutu Nushart.
23:28 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #95 Tomáš Nushart, asistoval #50 Martin Schejbal (3:3)
22:30 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #69 Patrik Michalík, asistoval #7 Jiří Šebesta (3:2)
21:19 Standardka domácích z velkého brankoviště po faulu na Pietera. Bräuerova střela z výjezdu končí vedle
20:36 Kieler se hned na začátku druhé třetiny pokusil o individuální průnik, poslední klička byla ale příliš dlouhá.
20:00 Střely v 1. třetině 9:11
19:57 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #24 Filip Bílek (2:2)
19:57 Tlak hostí vyústil ve vyrovnávací branku 3 vteřiny před koncem úvodního dějství. Střelcem je opět Kieler.
18:22 Ze hry mají teď více hosté. Lupták musel několikrát zasáhnout proti Šárkovi a Šimkovi
16:47 Zbořilův průnik středem a střela nad branku.
15:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #20 Jakub Kordoš (2:1)
15:31 Brejkovou situaci zkušeně vyřešil kličkou Kieler
11:26 Zelenobílí se konečně probudili, teď ohrozil Luptáka blafákem Kieler a následně dorážel Šimek. Lupták musel předvést dva kvalitní zákroky
09:00 Po návratu vyloučeného Michalíka se v pokračující přesilovce prosadil umístěnou střelou z pravého křídla po Šebestově příhře Bräuer.
08:59 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #7 Jiří Šebesta (2:0)
07:35 Trestné střílení družstva 1. SC WOOW Vítkovice neproměnil #47 Adam Zbořil.
07:35 Zbořil se svým blafákem na Hyršla nevyzrál, síly na hřišti se tedy srovnají.
07:35 Rychlý kontr domácích hasil sekáním Šimek, následuje trestné střílení Vítkovických.
07:28 Hosté se dlouho nemohli dostat k pořádnému zakončení. Nakonec se ke střele odhodlal Bílek a tyč zvonila i za Luptákem.
06:09 Odpočinout si půjde Michalík za faul v rohu hřiště
05:56 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #44 Jan Němeček, asistoval #50 Lukáš Pešat (1:0)
05:56 Pešat našel na středu Němečka, který umístěnou střelou nedal gólmanovi hostí šanci
04:12 Patrik Michalík v brejku nastřelil vzdálenější tyč Hyršlovy branky
02:03 Vítkovičtí začali opatrně ale přesto aktivněji než hosté z Prahy.
00:00 Zahajovací sestavy obou týmů: Vítkovice: Lupták - Zbořil, Bräuer - Němeček, Kostolány, Pešat. Bohemians: Hyršl - Blahovec, Koubek - Bílek, Mandík,Kordoš
00:00 Dobrý den vítáme vás při sledování online přenosu z utkání 16. kola G2 ligy juniorů ve florbale mezi domácím týmem 1. SC WOOW Vítkovice a hostujícímí Fbš Bohemians DDM Praha 7.