10:4
    Michal FILA
    (Grábl)

itelligence Bulldogs Brno - Panthers Otrokovice 10:4
branky: 6. Jakub Mendrek, 11. Marek Fuchs, 15. Filip Hemala, 16. Michal Fila, 19. Marek Fuchs, 51. Lukáš Jalový, 54. Jakub Mendrek, 59. Jakub Mendrek, 59. Adam Konečný, 60. Michal Fila - 5. Lukáš Blizňák, 28. René Číž, 45. Lukáš Adámek, 57. René Číž; rozhodčí: Vladimír Hála - Petr Szilvási; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Jan Mazánek 13 - Jiří Provazník 16; po třetinách: 5:1, 0:1, 5:2
60:00 Komentář trenéra hostů Gofroně: O výsledku se rozhodlo už v 1.třetině kdy jsme se nechali jasně přehrát. Od 2.třetiny jsme změnili hru a zápas se vyrovnal až do 58.minuty kdy jsme si za stavu 4:7 nechali dát hloupé góly po chybách které soupeř zkušeně využil. Gratuluji soupeři ke třem bodům.
60:00 Trenér domácích David Kyzlink: První a třetí třetina byla dle našich představ. Ve druhé třetině jsme dostali soupeře do zápasu zbytečnými tresty. Děkuji hráčům za 3 body. Trenér hostů Pavel Gofroň:
60:00 Střely ve 3. třetině: itelligence Bulldogs Brno - Panthers Otrokovice 12:8.
60:00 Střely celkově: itelligence Bulldogs Brno - Panthers Otrokovice 26:17.
59:18 Bulldogs vstřelili 2 rychlé branky a potvrdili svoji výhru v dnešním utkání. Střelci posledních dvou gólů jsou Adam KONEČNÝ a Michal FILA.
59:17 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 10:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #18 Michal Fila, asistoval #12 Jan Grábl (10:4)
58:51 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 9:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #91 Adam Konečný, asistoval #44 Jakub Mendrek (9:4)
58:06 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 8:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #21 Marek Fuchs (8:4)
56:26 Nyní padly dvě rychlé branky! Nejdříve za hosty snižoval svoji druhou brankou v utkání René ČÍŽ, ale hned vzápětí opět zvýšil brněnský náskok Jakub MENDREK.
56:25 GÓL Panthers Otrokovice! 7:4
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #17 René Číž, asistoval #9 Jindřich Hubáček (7:4)
53:51 Další gól brněnských Buldoků! Marek Fuchs nahrál před prázdnou Jakubu MENDREKOVI a ten se nemýlil.
53:50 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 7:3
50:46 Bulldogs znovu odskakují do tříbrankového vedení. Střelou od půlky se prosadil Lukáš JALOVÝ.
50:45 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #17 Lukáš Jalový, asistoval #44 Jakub Mendrek (6:3)
49:42 Domácí hráč Antonín Švehla se pokusil vystřelit od mantinelu, ale střela byla zblokovaná.
47:24 Ve hře se teď objevuje hodně nepřesností. Momentálně jsou aktivnější Otrokovice, ale i Bulldogs si vytvářejí menší šance.
44:37 Panthers snižují na rozdíl dvou branek. Po přečíslení 3 na 2 se od pravého mantinelu prosazuje střelou na přední tyčku Lukáš ADÁMEK.
44:36 GÓL Panthers Otrokovice! 5:3
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #18 Lukáš Adámek, asistoval #77 Petr Graclík (5:3)
43:29 Otrokovice si vytvořili první šanci ve 3. třetině. Míček lízl pravou tyčku Mazánkovy brány.
41:05 V úvodu 3. třetiny znovu aktivnější domácí Bulldogs. Jejich první formace Otrokovice vůbec nepouští k balónku.
39:55 Jan Grábl trefuje břevno! Po individuální akci Davida Smíška se k balónku dostal Jan Grábl a jeho střela skončila na břevně hostující branky.
39:01 Mazánek předvedl další dobrý zákrok proti tečované střele od mantinelu.
37:31 Jan Grábl předvedl krásnou individuální akci. Naštěstí pro hosty zakončil střelou nad bránu.
34:40 Nyní sledujeme hodně nepřesnou pasáž zápasu s velkým počtem soubojů o balónek.
32:43 Výborný zákrok Mazánka proti střele Reného Číže od mantinelu.
32:09 Domácí mužstvo je v plném počtu. Druhá přesilovka hostů zůstává nevyužita.
31:33 Hostující mužstvo svoji přesilovku hraje dobře, ale domácí výborně brání.
28:31 Otrokovice nyní ožily a začínají se více tlačit do útoku. Brankáře Mazánka znovu zachránila tyč.
27:49 Otrokovice využívají svojí první přesilovku. Po střele od mantinelu se prosazuje René ČÍŽ.
27:48 GÓL Panthers Otrokovice! 5:2
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #17 René Číž, asistoval #15 David Hrdina (5:2)
26:14 Sám před brankářem se ocitl Marek Fuchs, ale bránu netrefil.
24:38 Otrokovice se dostali k jednomu ze svých protiútoků a za brankářem Mazánkem zazvonila tyč.
22:03 Domácí Bulldogs znovu aktivnějším týmem, Otrokovice se pouze brání.
20:00 Střely v 1. třetině: itelligence Bulldogs Brno - Panthers Otrokovice 8:3.
19:03 Domácí brankář Jan Mazánek teď podržel svůj tým, když se před ním objevil sám hostující útočník.
18:38 Po nahrávce zpoza branky od Davida Smíška se sám před bránou ocitl Marek FUCHS a hostující brankář opět inkasuje gól mezi nohama.
18:37 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #21 Marek Fuchs, asistoval #22 David Smíšek (5:1)
17:09 Bulldogs se nemohou usadit v útočném pásmu.
15:38 Domácí se vzdalují již na rozdíl 3 branek. Střelou od mantinelu se prosazuje Michal FILA.
15:37 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #18 Michal Fila, asistoval #2 Jakub Gregor (4:1)
14:18 Neuvěřitelný kiks hostujícího brankáře. Střela Filipa HEMALY po zemi doprostřed brány mu prošla mezi nohama.
14:17 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #13 Filip Hemala, asistoval #23 Ondřej Večeřa (3:1)
13:12 Domácí teď vůbec nepouštějí hostující Otrokovice k balónku.
10:43 Po výborné nahrávce Davida Smíška na střed hřiště se střelou k tyči prosazuje Marek FUCHS.
10:42 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:1
07:38 Nyní sledujeme útočný florbal, hra se přelévá ze strany na stranu.
05:41 Po samostatné akci Lukáše Jalového se ke střele od mantinelu dostal Jakub MENDREK a hostující brankář nestihl zasáhnout. Bulldogs Brno vyrovnávají na 1:1.
05:40 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #17 Lukáš Jalový (1:1)
04:49 Po ztrátě domácích na středu hřiště se dva hráči Otrokovic řítili na bránu a nezaváhali. Střelou do prázdné branky otevírá skóre Lukáš BLIZŇÁK.
04:48 GÓL Panthers Otrokovice! 0:1
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #20 Lukáš Blizňák, asistoval #9 Jindřich Hubáček (0:1)
03:51 Po faulu domácích nebezpečně pálil hostující útočník René Číž.
02:20 V úvodu zápasu zatím o něco aktivnější domácí Bulldogs, ale žádná vyložená šance se zatím nenaskytla.
00:28 Brankář hostujícího týmu si připisuje první zákrok.
00:00 Line up hostujících Panthers Otrokovice: G- 81 Jiří Provazník, O- 13 Kryštof Trpělka, 19 Tomáš Čechmánek U- 11 Martin Hlaváč, 15 David Hrdina, 77 Petr Graclík
00:00 Line up domácích itelligence Bulldogs Brno: G- 80 Jan Mazánek O- 48 David Hrazdíra, 17 Lukáš Jalový U- 22 David Smíšek, 44 Jakub Mendrek, 21 Marek Fuchs
00:00 Dobrý večer. Vítáme Vás u online přenosu 14.kola G2 ligy juniorů. V dnešním utkání se utkají domácí itelligence Bulldogs Brno a Panthers Otrokovice. První vzájemný zápas hraný v 1.kole soutěže v Otrokovicích skončil vítězstvím itelligence Bulldogs Brno 4:2.