4:14
    Zuzana TUČKOVÁ
    (Musílková)

FbC COQUÍ Asper Šumperk - TJ JM Chodov 4:14
branky: 6. Hana Pokorná, 49. Šárka Zacpálková, 54. Šárka Zacpálková, 54. Monika Körmendyová - 11. Gabriela Žůrková, 12. Gabriela Žůrková, 16. Gabriela Žůrková, 24. Dominika Steinbachová, 28. Anna Dvořáková, 37. Kristýna Bachmaierová, 39. Dominika Steinbachová, 41. Lucie Lustigová, 44. Jarmila Davidová, 46. Jana Vávrová, 48. Dominika Steinbachová, 50. Marie Weissová, 53. Marie Weissová, 60. Zuzana Tučková; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Jarmila Davidová 34 - Kristýna Provázková 23; po třetinách: 1:3, 0:4, 3:7
59:59 Komentář trenéra hostí Ondřeje Neuman: Hráčky splnili očekávání a až na vyjímky odehrály soustředěné utkání. Smekáme před soupeřem, potýká se se spoustou problémů. Držíme mu palce do bojů o záchranu. Extraligu si zaslouží.
59:59 Střely 3.třetiny 4:18
59:58 Komentář trenerá domácích Michala Martoška: První třetina nabídla spoustu šancí s vidinou na lepší výsledek. Ve druhé jsme neproměnily několik šancí a dostali laciné branky. To rozhodlo o průběhu třetí třetiny. 4 minutový závěr v 6 se vydařil nad očekávání.
59:10 GÓL TJ JM Chodov! 4:14
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #7 Zuzana Tučková, asistoval #26 Kateřina Musílková (4:14)
58:13 Šumperk teď hraje v 6 bez zraněné Davidové
56:16 Šumperk teď očividně ožil.
53:22 GÓL FbC COQUÍ Asper Šumperk! 4:13
Branku družstva FbC COQUÍ Asper Šumperk vstřelil #13 Monika Körmendyová, asistoval #26 Šárka Šíblová (4:13)
53:22 Teď dvěma golovy v řadě koriguje Asper na 4:13. Zvláště poslední nahrávka Šíblové do prázdné braky byla lahůdková!
53:16 GÓL FbC COQUÍ Asper Šumperk! 3:13
Branku družstva FbC COQUÍ Asper Šumperk vstřelil #23 Šárka Zacpálková, asistoval #3 Tereza Hubáčková (3:13)
52:58 GÓL TJ JM Chodov! 2:13
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #14 Marie Weissová, asistoval #69 Gabriela Žůrková (2:13)
51:55 Především jen díky Davidové se teď skore nemění ve prospěch Chodova.
49:04 GÓL TJ JM Chodov! 2:12
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #14 Marie Weissová, asistoval #24 Jana Vávrová (2:12)
48:43 GÓL FbC COQUÍ Asper Šumperk! 2:11
Branku družstva FbC COQUÍ Asper Šumperk vstřelil #23 Šárka Zacpálková, asistoval #4 Nicola Divišová (2:11)
48:33 Chodov stále tlačí šumperk před branku Davidové.
47:55 GÓL TJ JM Chodov! 1:11
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #13 Dominika Steinbachová bez asistence (1:11)
47:55 Je tu ale kontr Chodova
47:37 Nepřesná střela Hruškové po pěkné přihrávce Zacpálkové.
46:17 Kormendyová tváří v tvář golmance Chodova opět neproměnila.
45:31 GÓL TJ JM Chodov! 1:10
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #24 Jana Vávrová, asistoval #69 Gabriela Žůrková (1:10)
43:31 GÓL TJ JM Chodov! 1:9
Vlastní branku družstva FbC COQUÍ Asper Šumperk vstřelil #1 Jarmila Davidová (1:9)
42:52 Kormendyová neproměnila samostatný nájezd z brejku po pěkném výhozu Davidové.
42:47 Chodov dál tlačí Šumperk
42:18 Kormendyová promáchla další nabídku, tentokrát od Kovaříčkové.
40:16 GÓL TJ JM Chodov! 1:8
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #4 Lucie Lustigová, asistoval #10 Anna Dvořáková (1:8)
39:59 Střely ve 2. třetině 9:14
39:10 Opět další nabídka Štěrbové na Kormendyovou golem neskončila po reflexním zákroku hostující Provázkové v brance Chodova.
38:49 GÓL TJ JM Chodov! 1:7
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #13 Dominika Steinbachová, asistoval #33 Petra Beránková (1:7)
37:41 Pěkná individuální akce Zacpálkové, která se vytočila zpoza branky bohužel golmanku hostí nepřekvapila
36:39 GÓL TJ JM Chodov! 1:6
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #72 Kristýna Bachmaierová, asistoval #13 Dominika Steinbachová (1:6)
35:35 Šumperk se teď na chvíli usadil na půlce cChodova a hrušková trefuje boční síťku hostující branky.
35:25 Uzdravená Davidová předvedla opět pěkný zákrok nohou po střele Chodova
32:56 Lustigová teď regulérním 'stromem' na půlce zastavila výpad Zacpálkové
32:33 Hra je přerušena z důvodu ošetření domácí golmanky Davidové.
28:46 Krásná nahrávka opět Štěrbové neproměněná v gól Šíblovou.
27:22 GÓL TJ JM Chodov! 1:5
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #10 Anna Dvořáková, asistoval #14 Marie Weissová (1:5)
26:27 Krásná nahrávka Štěrbové na Kormendyovou, ta však nepřekonala golamanku hostí.
25:02 Teď i Šumperk zahrozil a pěkné střely Axmannové a Divišové jen těsně minuly branku hostí.
23:57 GÓL TJ JM Chodov! 1:4
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #13 Dominika Steinbachová, asistoval #72 Kristýna Bachmaierová (1:4)
23:06 Šumperk pouze vyhazuje míček ze své poloviny, ale Chodov je zpět před Davidovou.
20:37 Tlak Chodova pokračuje i na začátku druhé třetiny, Davidová vyrazila střelu Véjáčkové
19:59 Střely na branku v 1. třetině 5:15
18:31 Šumperk se v těchto fázích k míčku prakticky nedostává.
16:23 A tlak Chodova pokračuje
15:52 GÓL TJ JM Chodov! 1:3
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #69 Gabriela Žůrková bez asistence (1:3)
15:52 Po krásné individuální akci střílí gól Chodova kdo? Kdo jiný než Žůrková...
13:25 Obrovskou šanci Šumperka spálila Maixnerová
11:00 GÓL TJ JM Chodov! 1:2
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #69 Gabriela Žůrková, asistoval #24 Jana Vávrová (1:2)
11:00 Tak teď to byla gólová smršť Žůrkové, která dvěma góly otáčí stav utkání
10:35 GÓL TJ JM Chodov! 1:1
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #69 Gabriela Žůrková, asistoval #14 Marie Weissová (1:1)
10:07 Zblokovaná střela Svobodové k Davidové nedoletěla
08:53 Hodně neuspořádaná hra se odehrává spíše na polovině, především díky nepřesnostem na obou stranách
06:17 Chodov oplácí závarem před Davidovou
05:59 Dalšímu výpadu Šumperka chybělo přesnější zakončení
05:16 GÓL FbC COQUÍ Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva FbC COQUÍ Asper Šumperk vstřelil #12 Hana Pokorná bez asistence (1:0)
05:16 Překvapivý gól Šumperka - Hana Šterbová z protiútoku uklidila míček do spodního rohu branky Chodova
04:57 Rychlý protiútok Chodova s nepřesným zakončením...
04:19 Další velmi nebezpečné střely Chodova jen s námahou vyrazila Davidová
03:33 Šumperk má míček na svých holích je zřídka a brzy jej ztrácí.
02:04 První střela na branku Davidové, ta nohou vyráží.
01:13 Chodov vstoupil do utkání tlakem hned od počátku a má stále míček na svých holích
00:00 Zahajovací sestavy obou mužstev: FbC COQUÍAsper Šumperk: G Davidová Jarmila O Filipiová Eva O Drvoštěpová Renáta U Šíblová Šárka U Štěrbová Hana U Kormendyová Monika TJ JM Chodov: G Provázková KRistýna O Dvořáková Anna O Weissová Marie U Lustigová Lucie U Vojáčková Jana U Žůrková Gabriela