1:6
    Eliška VRÁTNÁ
    (Černá)

Tatran team Děkanka - FbŠ XTG Bohemians 1:6
branky: 42. Lucie Murasová - 22. Karolína Vondráčková, 31. Dagmar Surá, 36. Dagmar Surá, 46. Adéla Bočanová, 49. Dagmar Surá, 51. Eliška Vrátná; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Kateřina Blahutová 31 - Jana Christianová 12; po třetinách: 0:0, 0:3, 1:3
60:00 Komentáře trenérů: Michal Matoušek (FbŠ): po bezkrevné první třetině jsme přidali na důrazu před brankovištěm a podařilo se nám odskočit do pohodlného náskoku, který jsme již po zbytek hry dokázali nejen kontrolovat, ale i drobně navyšovat. Tomáš Pecha (Tatran): perfeltní 1.třetina, kdy hráčky měly dostatek sil na plnění taktických pokynů. od druhé třetiny byl bohužel znát vzrůstající fyzický handicap, který znamenal navyšování skóre od FbŠ. i tak hráčkám děkuji za odvedený výko
60:00 Nejlepší hráčky utkání. Pilíková (Tatran), Křížová (FbŠ)
60:00 Střely na branku ve 3.třetině: Tatran 2, FbŠ 14 Střely celkem: Tatran 13, FbŠ 37
58:01 Blahutová opět úspěšná,tentokrát proti Blažkové
56:14 velkou šanci FbŠ hatí Blahutová
54:41 Hrycejová míří padáčkem těsně nad
53:53 Blahutová kryje pokus Hyršlové
52:35 hosté kombinují v útočném pásmu
50:43 GÓL FbŠ XTG Bohemians! 1:6
Branku družstva FbŠ XTG Bohemians vstřelil #14 Eliška Vrátná, asistoval #27 Nikola Černá (1:6)
48:47 Trestné střílení družstva FbŠ XTG Bohemians neproměnil #10 Iveta Jedličková.
48:19 GÓL FbŠ XTG Bohemians! 1:5
Branku družstva FbŠ XTG Bohemians vstřelil #17 Dagmar Surá, asistoval #21 Tereza Blažková (1:5)
48:19 Surá využila zaváhání domácí obrany a střelu z výběhu zvyšuje na 5:1
45:41 GÓL FbŠ XTG Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ XTG Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #11 Barbora Zlámalová (1:4)
45:41 míček se odrazil k před brankou stojící Bočanové, která zvyšuje na 4:1 pro FbŠ
45:22 Surá z první netrefuje přesně
44:05 Hyršlová ze středu z brankoviště trestuhodně zahazuje
43:29 Křížová golfem potrápila Blahutovou
42:09 Brabcová střílí z vrcholu útočné pětice do vytrčené ruky Christiánové
41:16 GÓL Tatran team Děkanka! 1:3
Branku družstva Tatran team Děkanka vstřelil #98 Lucie Murasová, asistoval #57 Andrea Nemravová (1:3)
41:16 Denková prostřeluje ze středu hřiště vše co jí stálo v cestě a snižuje na 1:3
40:00 Střely na branku ve 2.třetině: Tatran 4, FbŠ 14
38:38 Blažková netrefuje ze středu odkrytou branku Tatranu
37:17 klokanky u míčku v útočném pásmu
35:56 GÓL FbŠ XTG Bohemians! 0:3
Branku družstva FbŠ XTG Bohemians vstřelil #17 Dagmar Surá, asistoval #37 Jana Christianová (0:3)
35:56 branka Suré z kličky po sporném výhozu Christiánové za polovinu hřiště
34:15 Pilíková připravila další velmi dobrou šanci pro Zabavskou..ta opět střílí pouze do Christianové
33:58 volný úder Tatranu z dobré pozice
33:02 Brotánková z Musilovou nadvakrát postrašily obranu hostů
31:52 Zabvaská z výběhu pálí pouze do Christianové
31:00 Hyršlová trefuje po odskoku na střed tyčku
30:15 GÓL FbŠ XTG Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ XTG Bohemians vstřelil #17 Dagmar Surá, asistoval #94 Adéla Bočanová (0:2)
30:15 Surá trefuje beckhendem pod víko a zvyšuje na 2:0 pro hosty
28:51 Blahutová úspěšná při střele Křížové
28:19 volný úder FbŠ z dobré vzdálenosti
27:29 Pilíková našla před brnakou volnou Zabavskou, která trestuhodně přestřeluje
26:22 Hyršlová ze středu trefuje nohu bránící hráčky
24:48 hosté v postupném útoku se pomalu přibližují k brance domácích
23:13 fatál domácí obrany nepotrestala kličkující Křížová
21:55 GÓL FbŠ XTG Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ XTG Bohemians vstřelil #29 Karolína Vondráčková, asistoval #87 Barbora Burdová (0:1)
21:55 pasivní obrana domácích nechala na brankovišti volnou Vondráčková, která si stačila zpracovat míček a nad nohu střílí první branku utkání
20:55 Christianová fotbalově zachraňuje klokanky od brankové pohromy
20:25 trma vrma před brankou Tatranu
20:00 Střely na branku v 1.třetině: Tatran 7, FbŠ 9
18:42 Pilíková z výběhu střílí do pozorné Christianové
17:52 nahozený míček od Černé poskakoval v brankovišti, ale nedoskákal k hráčkám FbŠ
16:49 Hyršlová sama na středu míjí křížný pas od Černé
16:05 Zabavská ze středu střílí do Christiánové
15:18 Perlíková se stačila včas vrátit při samostatném úniku Křížové
14:22 Tatranky kombinují a hledají skulinu v obraně FbŠ
13:13 Křížová míří od mantinelu mimo tyče
11:58 Zabavská se obtočila přes obranu FbŠ a hledala svým bohužel již zbytečným pasem Pilíkovou
11:02 Tatran u míčku s postupnou rozehrávkou
09:31 Sedmíková z vrcholu prostřelila obranný val, ale brankářka hostů byla na vše připravena
01:29 první dobrý zákrok Blahutové proti Zlámalové ze středu hřiště
00:00 Line-up Tatran: Blahutová - Brabcová, Šifnerová - Zehrerová, Musilová, Brotánková Line-up FbŠ: Christiánová - Zlámalová, Burdová - Jelínková, Surá, Bočanová