(Hél)
  • 60 59:56
    Olomouc

FBS Olomouc - FBC Spartak MSEM Přerov 8:9
branky: 10. Jan Hél, 25. Jan Konečný, 31. Libor Čmela, 35. Martin Jakubec, 41. Tomáš Doubek, 46. Martin Jakubec, 48. Martin Jakubec, 60. Martin Willmann - 16. Filip Janoštík, 18. Filip Janoštík, 21. Radek Janoušek, 22. Radek Janoušek, 24. Radek Janoušek, 40. Pavol Nekl, 43. Filip Janoštík, 46. Filip Janoštík, 56. Lukáš Kaďorek; rozhodčí: Petr Krčmář - Tomáš Václavík; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Tomáš Martínek 15 - Pavel Ceh 20; po třetinách: 1:2, 3:4, 4:3
59:59 Máme tu konec utkání. Zápas končí těsnou výhrou Přerova. Olomouc se za svůj výkon nemusí ale vůbec stydět, dokázali s Přerovem držet krok, bohužel o ten jeden krok byli stále pozadu. Tým Přerova si ale za svůj čin zaslouží pochvalu. Ukázali, že i v derby se na fair-play nezapomíná.
59:56 Timeout FBS Olomouc
59:56 GÓL FBS Olomouc! 8:9
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Martin Willmann, asistoval #97 Jan Hél (8:9)
59:56 Willmann vykřesal naději. Nahrával kdo jiný než Hél. Ostatně nikdo jiný dnes nenahrával. Bohužel to bude možná pozdě.
58:32 Je to boj. Míček létá ze strany na stranu, jak poznamenal časoměřič Kováč, teď se hraje opravdu florbal. Kaďorek netrefil prázdnou bránu a udržuje Olomouc ve hře. Udělá s tím něco?
56:35 Při neúčasti Ličky se nově jmenovaný kapitán Doubek rve jako lev. Teď skončil za mantinelem u stolku časoměřičů, ale se smíchem sobě vlastním se vrací do arény. Ale nenechte se mást, dostal kapitánskou pásku jenom proto, aby mohl něco zaplatit do týmové pokladničky.
55:43 Timeout FBC Spartak MSEM Přerov
55:43 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 7:9
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #13 Lukáš Kaďorek, asistoval #5 Martin Jurečka (7:9)
55:43 Nekončící příběh pokračuje. Vždy když se domácí dostanou na dostřel, Přerov opět odskočí. Tentokrát doskotačil za brankovou čáru míček z hole Kaďorka.
55:20 Přesilovka přečkána, Roletzký hned běžel do útoku, ale míček se k němu nedostal.
52:45 Roletzký před bránou sekl soupeře při střele a jde si odpočinout na trestnou.
50:30 Nyní golmani drží oba týmy. Martínek i Cech si připsali bravurní zákroky.
47:18 GÓL FBS Olomouc! 7:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #22 Martin Jakubec, asistoval #97 Jan Hél (7:8)
47:18 Jakubec se konečně trefuje ze své pozice u pravé tyčky. Je to pouze o gól.
46:49 Vzápětí možnost přesilovky. Šance stále žije.
45:40 GÓL FBS Olomouc! 6:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #22 Martin Jakubec bez asistence (6:8)
45:40 Je tu blesková odpověď. Jakubec se prosazuje a drží Olomouc na dostřel. Tohle je derby jak má být!
45:31 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 5:8
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #10 Filip Janoštík bez asistence (5:8)
45:31 Janoštík je k nezastavení, dává už svůj čtvrtý gól a s Olomoucí to opět vypadá neslavně.
42:47 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 5:7
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #10 Filip Janoštík, asistoval #77 Daniel Grener (5:7)
42:47 Nyní ale už zpět do reality. Janoštík dokončuje hattrick a Přerov opět odskakuje.
40:01 GÓL FBS Olomouc! 5:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #25 Tomáš Doubek bez asistence (5:6)
40:01 Dámy a pánové, nyní jsme byli svědky něčeho, co se často nevidí. Protože rozhodčí nebyli schopni uznat svoji chybu, vzali hráči Přerova spravedlnost do svých rukou a nechali si hned z buly dát gól. Myslím, že ne jenom za sebe Přerovu tleskám a musím se opakovat: klobouček. Je vidět, že kluci opravdu ctí pravidlo fair-play. Děkujeme.
40:00 Třetina se dohrála v nervózní náladě. Pro rozhodčí je jediné štěstí, že je konec třetiny a hráči vychladnou. Jinak by to bylo velmi zajímavé.
39:01 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 4:6
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #23 Pavol Nekl, asistoval #13 Lukáš Kaďorek (4:6)
39:01 To co se nyní odehrálo na hřišti opravdu nikdo nechápe. Rozhodčí zvedl ruku, že bude vylučovat, domácí měli míček na hokejce a Martínek odběhl z branky. Domácí ale míček ztratili a Přerov dává gól do prázdné branky. Všichni v hale čekali neuznání gólu a vyloučení. K údivu všech, ale rozhodčí vylučovat nebudou a uznávají gól. Na hřišti se strhla velká diskuze, která se neobešla bez ostřejšího výrazu, za který padá trest. To, co ale nyní páni ve žlutém předvedli, je opravdu do nebe volající.
36:05 Podruhé v krátké době se Bruštík nechává vyloučit.
35:23 Nyní krásná střela Šlosara končí na břevně.
34:56 GÓL FBS Olomouc! 4:5
34:56 A máme tu drama. Jakubec po křižné nahrávce trefuje odkrytou branku a využívá přesilovku. A je to jenom o gól!
34:15 Olomoučtí dostávají k dispozici další početní výhodu.
32:04 Emoce se dostávají napovrch. Domácí Willmann nezapře svoji výbušnou povahu a častuje rozhodčí častými komentáři.
30:07 GÓL FBS Olomouc! 3:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Libor Čmela, asistoval #97 Jan Hél (3:5)
30:07 Přesilovka zůstala nevyužita, ale po ní Čmela využil důrazu před bránou a dotlačil míček do brány.
28:05 To co teď dokázali spálit Jakubec a Willmann, za to by se nemusel stydět ani osvědčený palič Hanusek, který kvůli zranění sedí u onlinu.
25:34 Jurečka se u rozhodčích marně domáhá toho, že on nefauloval, že to byl někdo jiný. Na celé věci to ale nic nemění, domácí mají přesilovku. Dokážou v ní snížit?
24:37 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Jan Konečný bez asistence (2:5)
24:37 S akcemi se nyní roztrhl pytel a zapisovateli už začínají hořet klávesy pod prsty. Nyní si to Konečný nasměroval přímo středem na soupeřovu půlku a pěknou střelou překonal Cecha. Domácí mají šanci, tak jedem!!
23:01 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 1:5
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #86 Radek Janoušek, asistoval #13 Lukáš Kaďorek (1:5)
23:01 To, čeho jsme se báli, se vyplnilo. Přerov využívá přesilovku a odskakuje už na rozdíl čtyř gólů. Za zmínku stojí, že všechny góly v této třetině nasázel přerovský Janoušek. Dát hattrick za 3 minuty? Na to se sluší říct jen jediné: klobouček.
22:08 Na domácí se valí jedna pohroma za druhou. Aby toho nebylo málo, Konečný neudržel hokejku na uzdě a zaťal ji do hole protihráče.
21:39 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 1:4
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #86 Radek Janoušek, asistoval #23 Pavol Nekl (1:4)
21:39 Přerov má bleskový nástup do druhé části hry. Za necelou minutu a půl je tu druhý gól a zápas se začíná dostávat do obvyklých kolejí.
20:17 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 1:3
20:17 Neuběhlo ani 20 vteřin ze druhé třetiny a Přerov zvyšuje vedení. Domácí se myšlenkami zapomněli v lepším případě v šatně, v horším na včerejším plese, případně oslavě včerejšího ojedinělého vítězství.
20:00 Skončila nám první třetina. Přinesla nám jednogólové vedení Přerova. Domácí jsou ale důstojným soupeřem. Doufejme, že druhé třetině tempo ještě zvýší a přidají nějaký ten míček za Cechova záda.
19:05 Olomouc nehraje špatně dopředu, míček létá, jak říká s oblibou trenér Fráňa, po obvodu, ale chybí tomu finální nahrávka.
17:09 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 1:2
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #10 Filip Janoštík, asistoval #14 Dalibor Koutný (1:2)
17:09 Přerov využívá další chybu našich hráčů a osvědčená dvojice Janoštík - Koutný přidává druhý gól. Janoštíkovi se golfové lekce ve slunném Miami opravdu vyplatily.
15:01 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 1:1
15:01 A máme srovnáno. Filip Janoštík známý též jako Američan z Vysočan poprvé rozvlnil síťku za Martínkovými zády.
13:02 V domácí obraně se začínají otevírat okénka. Zatím ale nejsou tak velká, aby v nich prolezl pes ve známé písničce Kočka leze dírou, natož pak míček do domácí branky.
11:40 A hosté zvyšují obrátky. Je vidět, že na takový vývoj zápasu nejsou ze vzájemných duelů zvyklí.
09:53 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #97 Jan Hél bez asistence (1:0)
09:53 Neskutečné se stalo skutkem. Olomouc snad poprvé v sezóně střílí první gól v zápase. Hél to vzal na sebe a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Domácí si vyzkouší, jaké je to jednou nedotahovat.
08:18 Zatím žádný tým ten druhý nepřevyšuje. Vidíme opravdové derby ve vysokém tempu.
05:43 Domácí si vytvořili několik střeleckých příležitostí, ale Pavel Cech se zdá být dobře připraven.
04:01 Máme tu první vyloučení zápasu. Hostující Dvořák sekl jednou, seknul podruhé a už sedí na trestné lavici. Věříme, že odteď už bude sekat dobrotu.
03:20 Přerov zahájil zápas ve vysokém tempu, kterému ale olomoučtí na začátku zápasu stačí.
01:47 Zápas nám začal. Přerov si na začátku tradičně zazpíval, kdežto domácí tým se ve svém pokřiku nechvalně vyjádřil o vůni hostujícího trenéra.
00:00 Také náš tradiční onlajnista není dnes přítomen. Před hanáckým derby dal přednost lahvince něčeho ostřejšího. Nyní zřejmě již značně ovíněn poletuje po ulicích našeho hlavního města. Kvůli jeho přítelkyni doufáme, že si někde neuletí.
00:00 Domácí tým se od včerejšího zápasu poměrně výrazně vyměnil, protože kvůli zranění chybí Kováč a Hanusek a studijní povinnosti nepustily na hřiště kapitána Ličku. Na střídavé hostování naopak přibyl Vařeka, který na druhou polovinu sezóny přestoupil zpět do Mohelnice, z maturitního večírku přitančil Procházka a svou premiéru ve sněhobílém dresu olomouckého áčka si odbude Šlosar.
00:00 Dobrý večer. Vítáme všechny florbalové fanoušky u zápasu druhé florbalové ligy mezi domácími FBS Olomouc a hostujícím Spartakem Přerov. Domácí dokázali včera poprvé vyhrát na domácí palubovce a proto si dnes věří také na Přerov, proti kterému se ale domácím borcům dlouhodobě nedaří. Zlomí dnes konečně přerovské prokletí?