• 60 59:56
    9:12
    (Vlasák)

FLOBO - FbŠ Bohemians B 9:12
branky: 5. Petr Hromádko, 5. Pavel Vlasák, 10. Pavel Vlasák, 19. Adam Kotek, 23. Lukáš Nekola, 28. Jan Vinš, 40. Michal Soukup, 54. Lukáš Nekola, 60. Michal Soukup - 4. Jan Kulhánek, 14. Ondřej Plecháč, 16. Lukáš Janů, 16. Kryštof Blažej, 17. Jan Kulhánek, 18. Ondřej Plecháč, 21. Jan Harák, 22. Lukáš Janů, 22. Jan Židlický, 30. Vladimír Oliva, 46. Jan Kulhánek, 48. Vít Moučka; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 0:0; využití: 1:3; diváků: 5; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 27 - Michal Rebro 23; po třetinách: 4:6, 3:4, 2:2
59:59 Skončilo nám dnešní utkání, které nakonec vyznělo lépe pro hosty. Dnešní zápas musíme hodnotit pouze kladně, neboť se hrál atraktivní florbal na obě strany. Střely na bránu v poslední třetině: FLOBO: 10; FbŠ: 14.
59:56 GÓL FLOBO! 9:12
Branku družstva FLOBO vstřelil #71 Michal Soukup, asistoval #21 Pavel Vlasák (9:12)
53:06 Jiskru pro domácí ještě vykřesává Lukáš Nekola.
53:05 GÓL FLOBO! 8:12
Branku družstva FLOBO vstřelil #10 Lukáš Nekola, asistoval #29 Jakub Zíka (8:12)
47:59 A Bohemians přidávají další branku a v tuto chvíli je náskok FbŠ už 5 gólů.
47:58 GÓL FbŠ Bohemians B! 7:12
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #72 Vít Moučka, asistoval #84 Jan Kulhánek (7:12)
45:07 FLOBO kýženou branku nepřidává. Na místo toho Jan Kulhánek navyšuje skóre a kompletuje svůj hat-trick.
45:06 GÓL FbŠ Bohemians B! 7:11
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #84 Jan Kulhánek, asistoval #72 Vít Moučka (7:11)
44:04 FLOBO se snaží vstřelit další kontaktní branku, zatím bez výsledně.
39:59 Skončila nám druhá třetina. Začátek byl na góly vskutku bohatý především ze strany Bohemians. FLOBO však postupně snižovalo a nyní je brankový rozdíl celkem tři branky. Střely na branku: FLOBO: 13; FbŠ Bohemians: 10.
39:33 GÓL FLOBO! 7:10
Branku družstva FLOBO vstřelil #71 Michal Soukup, asistoval #29 Jakub Zíka (7:10)
34:15 Nyní sledujeme opravdu krásný florbal. Branky padají na obou stranách, přesto oba brankáři podávají výjimečné zákroky.
29:44 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:10
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #41 Vladimír Oliva, asistoval #17 Lukáš Janů (6:10)
27:18 GÓL FLOBO! 6:9
Branku družstva FLOBO vstřelil #16 Jan Vinš, asistoval #26 Petr Hromádko (6:9)
22:39 GÓL FLOBO! 5:9
Branku družstva FLOBO vstřelil #10 Lukáš Nekola, asistoval #21 Pavel Vlasák (5:9)
21:40 Bohemians vletěli do druhé třetiny jako hurikán a přidali další tři branky.
21:39 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:9
Vlastní branku družstva FLOBO vstřelil #11 Jan Židlický (4:9)
21:14 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:8
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #17 Lukáš Janů, asistoval #4 Petr Červenka (4:8)
20:11 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:7
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #21 Jan Harák, asistoval #27 Martin Boháč (4:7)
20:01 Začíná druhá třetina a FLOBO ho zahajuje v oslabení.
19:59 Končí nám první třetina ve které jsme viděli celkem 10 branek. Nejdříve se vedení ujali domácí, ale poté Bohemians bleskurychle otočili průběh hry na svoji stranu. Střely na bránu: FLOBO: 9; Bohemians: 15
18:39 Konečně se trefuje i FLOBO a snižuje na 4:6.
18:38 GÓL FLOBO! 4:6
Branku družstva FLOBO vstřelil #22 Adam Kotek, asistoval #26 Petr Hromádko (4:6)
17:47 Bohemians přidávají další branku a nyní vedou už o tři góly.
17:46 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #8 Ondřej Plecháč, asistoval #27 Martin Boháč (3:6)
16:29 Pouhá minuta stačila Bohemians na zvrat a otočení skóre.
16:28 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #84 Jan Kulhánek, asistoval #21 Jan Harák (3:5)
15:38 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #71 Kryštof Blažej, asistoval #21 Jan Harák (3:4)
15:28 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #17 Lukáš Janů, asistoval #8 Ondřej Plecháč (3:3)
13:34 Bohemka využila svoji první přesilovku v zápase a snižuje na 2:3.
13:33 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #8 Ondřej Plecháč, asistoval #21 Jan Harák (3:2)
09:02 Opět branka FLOBa a opět ji střílí Pavel Vlasák. Jediným rozdílem byl pouze opačný roh brankářovi branky.
09:01 GÓL FLOBO! 3:1
Branku družstva FLOBO vstřelil #21 Pavel Vlasák, asistoval #20 Dalibor Michálek (3:1)
04:49 Pavel Vlasák využil chyby v rozehrání Bohemians a střelou do pravého horního rohu otáčí prozatímní skóre na stranu FLOBa.
04:48 GÓL FLOBO! 2:1
Branku družstva FLOBO vstřelil #21 Pavel Vlasák bez asistence (2:1)
04:12 FLOBO po krásné kombinaci srovnává. Do odkryté brány se trefuje Petr Hromádko.
04:11 GÓL FLOBO! 1:1
Branku družstva FLOBO vstřelil #26 Petr Hromádko, asistoval #22 Adam Kotek (1:1)
03:16 Jan Kulhánek se vymotal z prostoru za bránou a otvírá skóre dnešního zápasu.
03:15 GÓL FbŠ Bohemians B! 0:1
02:34 FLOBO se od první chvíle pouští do útočných kombinací.
00:02 Po menším zdržení, rozhodčí konečně mohli zahájit zápas.
00:01 Dobré odpoledne, vítáme Vás u dnešního florbalového utkání v Čakovické hale. Dnes své síly změří domácí FLOBO proti FbŠ Bohemians.