• 60 59:56
    2:5
    ()

FLOBO - FBC Start98 2:5
branky: 51. Pavel Vlasák, 60. Jakub Zíka - 49. Ondřej Vavro, 49. Jakub Mucha, 57. Ondřej Vavro, 60. Ondřej Vavro, 60. Ondřej Vavro; rozhodčí: Daniel Kunz - Tomáš Šedivý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 27 - Adam Hudec 38; po třetinách: 0:0, 0:0, 2:5
59:59 Komentář trenéra hostů: Dnešní vítězství bylo hodně šťastné. Výborně nám zachytal brankář. Děkuju hráčům za bojovný výkon a soupeřům za předvedenou hru.
59:56 GÓL FBC Start98! 2:5
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #87 Ondřej Vavro bez asistence (2:5)
59:47 Jakub Zíka ještě stačil snížit a FLOBO jde opšt do šesti.
59:46 GÓL FLOBO! 2:4
Branku družstva FLOBO vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #10 Lukáš Nekola (2:4)
59:10 Ondřej Vavro střelou do prázdné branky kompletuje hattrick a nyní je už zřejmě vše jasné.
59:09 GÓL FBC Start98! 1:4
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #87 Ondřej Vavro, asistoval #98 Jiří Kropáček (1:4)
56:38 Ondřej Vavro utekl domácí obraně kolem mantinelu a beckhendovou střelou našel jedinnou skulinku v golmanově výstroji. Načež si FLOBO bere TIME-OUT.
56:37 Timeout FLOBO
56:37 GÓL FBC Start98! 1:3
50:35 Pavel Vlasák trefil míček ze vzduchu dokonale a FLOBO snižuje na rozdíl jedinné branky.
50:34 GÓL FLOBO! 1:2
Branku družstva FLOBO vstřelil #21 Pavel Vlasák, asistoval #29 Jakub Zíka (1:2)
48:49 Něco přes půl minuty stačilo Startu ke dvoum brankám. V tuhle chvíli je Start v euforii a vrhá se do dalších útočných akcí.
48:48 GÓL FBC Start98! 0:2
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #23 Jakub Mucha, asistoval #87 Ondřej Vavro (0:2)
48:15 Ondřej Vavro vyslal na bránu skrytou střelu, kterou domácí brankář vůbec neviděl, Start se nyní ujímá vedení.
48:14 GÓL FBC Start98! 0:1
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #87 Ondřej Vavro, asistoval #16 Jan Svoboda (0:1)
45:55 I tuto přesilovku Startu přežilo FLOBO bez inkasované branky.
43:49 Dalibor Michálek byl schozen za bránou soupeře a cestou si neodpustil několik slov na adresu rozhodčích. Ty ho hned odměnili dvěmi minuty.
41:42 Start nevyužil ani svoji druhou přesilovku a začíná ná to být souboj o každý míček.
39:59 Skončila druhá třetina, která byla slabší na počet střel na bránu, ovšem i ty byly velmi nebezpečné. FLOBO - 4; Start98 - 8.
39:40 Start si zahraje další přesilovku a má šanci ještě před koncem druhé třetiny skórovat.
37:05 Je zjevné, že od první branky se začne odvíjet zbytek zápasu. Začíná to být zápas nevhodný pro kardiaky.
34:40 Ani Start svoji přesilovku nevyužil a nadále čekáme na 1. branku utkání.
32:41 Možnost přesilovky dostává také Start98. Uvidíme konečně branku?
31:15 FLOBO nevyužilo ani další početní převahu, a Start už pálí do protiútoku.
29:14 FLOBO si zahraje druhou přesilovku v zápase a nyní má tu pravou možnost otevřít brankový účet.
27:37 Momentálně je agresivnější Start98, uvidíme, jestli dokáže svoji snahu zúročit.
24:02 Žádná střelba, žádné góly. Diváci se zatím musí velmi nudit.
20:01 Začla nám druhá třetina a všichni doufáme, že to bude alespoň co se týče gólů lepší.
19:59 Skončila nám první třetina a o góly je zatím nouze. Přitom střely na branku po první části jsou FLOBO - 14; Start98 - 6. Je však pravda, že na tutovky vede hostující celek.
16:54 Pomalu se nám schyluje ke konci 1. třetiny a počet branek je stále na nule. Je očividné, že jde o velmi taktickou bitvu.
08:02 FLOBO nedokázalo využít ani následující přesilovku, proto se skóre nemění.
06:02 Lukáš Nekola měl z trestného střílení možnost otevřít skóre pro domácí. Jeho střela však netrefila bránu.
06:01 Trestné střílení družstva FLOBO neproměnil #10 Lukáš Nekola.
01:05 Od prvních minut je jasné, že půjde o skutečný střet dvou jasných adeptů na postup.
00:01 Vítáme Vás u zápasu 2. ligy mužů. Dnes se střetnou o první místo v tabulce FLOBO proti Startu 98.