6:1
    Marek VÁGNER
    (Pokorný)

T.B.C. Králův Dvůr - BILLY BOY Mladá Boleslav B 6:1
branky: 10. Patrik Svoboda, 17. Michal Kubert, 20. Patrik Svoboda, 48. Václav Šnaidauf, 58. Jakub Votava, 60. Marek Vágner - 23. Aleš Tůma; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Tomáš Novák 8 - Petr Bárta 22; po třetinách: 3:0, 0:1, 3:0
60:00 Dnešní zápas nám příliš florbalové kvality nenabídnul. Hosté v malém počtu hráčů hlavně bránili a domácí hráli většinu zápasu přesilovku, protože jeden z hráčů hostí byl vytažený za obranou kvůli brejkovým příležitostem. Nutno říci, že domácí měli celkem dost šancí, jenže proměnit dokázali jen malou část z nich a díky tomu si hosté neodvážejí daleko větší příděl. Zítra přivítají domácí tým ASK Orka Stará Boleslav od 17:00. U dalšího online přenosu se s Vámi těším na shledanou.
60:00 Celkový počet střel - domácí 27, hosté 9
59:40 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Marek Vágner, asistoval #17 Jaroslav Pokorný (6:1)
58:45 Domácí jsou v závěru trochu nepřesní v rozehrávce a pramění z toho ojedinělé akce soupeře.
57:04 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #27 Marek Vágner (5:1)
57:04 Votava nebyl nikým atakovaný přímo před brankářem a tak mohl šikovně dorazit střelu Vágnera z levé strany.
54:50 Hosté přečkali oslabení bez úhony a mohou opět vytahnout jednoho brejkového hráče a pokračovat v bránění stejným způsobem jako celý zápas.
50:00 Domácí kombinují a kombinují a střílí a střílí.
47:57 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #77 Václav Šnaidauf, asistoval #17 Jaroslav Pokorný (4:1)
47:57 Šnaidauf střelou tahem trefuje do černého a navyšuje náskok domácích.
47:25 Rychlou akci domácích zakončoval Matyáš pouze do dobře vyjetého golmana hostí.
45:30 Hosté na chvilku balonek vybojovali, aby o něj v zápětí přišli a poslali do šance Vágnera, který to ale s těmi kličkami trochu přehnal.
42:00 Pokuud bych měl popisovat obrázek hra, opakoval bych se. Dobývání branky hostí, které zatím k dalšímu golu nevedlo.
40:00 Hosté z ojedinělé akce v této třetině vstřelili branku, Zato domácí svůj místy drtivý tlak nedokázali zužitkovat a tak je stav po druhé třetině 3:1. Hosté v okleštěné sestavě předvádí neuvěřitelně defenzivní florbal a domácí mají šanci nacvičit si do sytosti přesilovku 5 na 4.
40:00 Počet střel - 11 ku 4 ve prospěch domácích.
38:00 Hosté na krátkou chvíli kombinovali v útočném pásmu, jenže o balonek opět přišli a nabídli tak šanci domácím, kteří se pokusili na třikrát překonat hostujícího golmana, jenže každá ze střel lehce minula branku, místo aby do ní zapadla.
35:30 Domácím teď sjela z hokejky rozehrávka, které se chopil jeden z hostujících hráčů a natáhl ke střele, jenže ta mu sjela a v pohodě ji zachytil jeden z domácích obránců.
33:50 Domácí buší a buší, jenže se nemohou přes kompaktní obranu hostí prosadit.
31:00 Hosté se opět dostali do brejku, když Volf proběhl mezi dvěma obránci a zakončoval kličkou do bekhendu, kterou novák tygřím skokem zlikvidoval.
29:30 Svoboda z pravé strany napálil tyčku.
28:00 Hosté se nyní na chvilku osvobodili, ale zakončili akci mimo branku a následovat bude tedy další obléhání betonu hostí.
26:00 Kubert už po několikáté seběhl na střed a střílel do protipohybu golmana, který ale stačil jeho střelu pokrýt.
24:28 hosté špatně rozehráli a míčku se zmocnili domácí, kteří přenesli hru na střed volnému Vágnerovi, který trefil dobře, jenže hostující golman vytahl pěkný zákrok rukou.
23:30 Pokorný trefuje z pravé strany střelou golfem horní tyčku hostující branky.
22:22 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav B! 3:1
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav B vstřelil #44 Aleš Tůma bez asistence (3:1)
22:00 Obrázek hry se nezměnil ani ve druhé třetině. Hráči hostí stojí v bloku čtyř hráčů před svojí brankou a domácí okolo nich krouží s balonekm a hledají mezery.
20:00 Hosté v malém počtu hráčů do pole přijeli vyloženě bránit, Hra by se zatím dala charakterizovat jako 16minutová přeśilovka domácích a dva brejkové pokusy vysunutého hráče hostů.
20:00 Počet střel. Domácí 7, hosté 3
19:23 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #93 Patrik Svoboda, asistoval #21 Michal Kubert (3:0)
19:23 Svoboda chtěl vypálit tvrdou ranou celkem blízko půlící čáře, jenže střela mu sjela tak zvláštním způsobem, že přeskákala nohu golmana hostí, nutno říci, že ten byl v pohybu na opačnou stranu.
18:30 A T.B.C. opět útočí. Vypadá to trochu jako permanentní přesilovka.
16:42 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #21 Michal Kubert, asistoval #27 Marek Vágner (2:0)
16:42 Na potřetí to už vyšlo. Kubert se dostal ke třetímu pokusu z výběhu na střed v dnešním zápase a křižnou střelou tahem vymetl horní růžek branky.
16:21 Nikým neatakovaný Mrhout si seběhl na střed a vystřelil, jenže jeho střela přeletěla nejen obranu, ale i branku.
15:00 Králův Dvůr opět obléhá branku svého dnešního soupeře. a snaží se najít, kde nechal tesař díru.
13:30 Vlastně poprvé v první třetině teď kombinovali hosté. Dostali se do velice nadějného zakončení, jenže hráč u tyčky přestřelil uplně prázdnou branku.
11:28 Hosté nyní brání ve čtyřech s jedním vysunutým hráčem daleko za obranu domácích. Ten skutečně dostal přihrávku a hnal se sám na golmana Nováka, který ho tygřím skokem parádně vychytal.
09:40 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:0
09:40 Hostující hráči tentokrát nedokázali zablokovat dalekonosnou bombu Svobody, která vymetla růžek branky.
08:50 Domácí se hnali do brejku dva na jednoho, Pokorný nahrál perfektně Královi, který se rozhodl pro kličku do bekhendu, kterou ale brankář hostí bravůrně chytil.
07:00 Hráči domácích obléhají branku hostů jako středověký hrad. Ke dvěma zajímavým pokusům, které prolétly obranou se dostal Kubert, jenže minul branku o malý kousek.
04:28 Domácí se zatím prezentovali několika střeleckými pokusy, které většinou neprošly přes první nebo druhou obranou řadu hostí. Dá se říci, že se hosté před svojí brankou zabetonovali.
02:00 Hosté nedorazili zrovna ve velkém počtu hráčů a na jejch taktice je to od začátku patrné. domácí tvoří hru a kombinují zejména na útočné polovině, zatímco hosté zahušťují střed, přes který jen těžko projde nějaká přihrávka nebo střela.
00:00 Vítejte u dnešního online přenosu z utkání 17. kola 2. ligy mužů mezi domácím T.B.C. Králův Dvůr a Billy Boy Mladá Boleslav B.