13:6
    Jan VAŠÍČEK
    ()

Wizards DDM Praha 10 - TJ JM Chodov B 13:6
branky: 3. Tomáš Kincl, 5. Jiří Šrámek, 18. Jan Heller, 22. Jan Blažek, 23. Tomáš Kincl, 34. Jan Blažek, 35. Jiří Šrámek, 35. Tomáš Kincl, 48. Jan Vašíček, 50. Jan Heller, 52. Jan Heller, 53. Karel Smutný, 57. Jan Vašíček - 11. Petr Hýsek, 15. Petr Šilha, 22. Petr Šilha, 26. Jan Verner, 30. Petr Šilha, 52. Jakub Brejcha; rozhodčí: Milan Baloun - Lukáš Baloun; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 29 - Petr Šanta 23; po třetinách: 3:2, 5:3, 5:1
58:26 Utkání se už jen dohrává za potlesku všech patnácti diváků. Nechme se překvapit zda je ještě něco v posledních minutách nezvedne ze sedaček.
56:56 GÓL Wizards DDM Praha 10! 13:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #15 Jan Vašíček bez asistence (13:6)
56:21 Vašíček není zastavil protiútok. Jeho brada se na hřišti vskutku vyjímá.
55:25 Vávra nyní ukázal své čáry, když vytáhl z šibenice střelu hostujícího hráče.
52:52 GÓL Wizards DDM Praha 10! 12:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #56 Jiří Šrámek (12:6)
51:57 Oku lahodící kombinace domácích. Karel Smutný nádherným pasem nalezl Hellera a ten jen lehce přehodil brankáře.
51:27 GÓL Wizards DDM Praha 10! 11:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #25 Karel Smutný (11:6)
51:02 GÓL TJ JM Chodov B! 10:6
Branku družstva TJ JM Chodov B vstřelil #11 Jakub Brejcha, asistoval #27 Petr Šilha (10:6)
49:27 GÓL Wizards DDM Praha 10! 10:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #56 Jiří Šrámek (10:5)
49:27 Heller také nenechal na svou pumelici dlouho čekat. Wizards jsou nyní na koni a zápas si užívají.
47:45 Fantastická střela od půlky Jana Vašíčka vymetla šibenici hostujícího brankáře. Florbalové dvojče již zmiňovaného Dana Přibila poslalo několik polibků do hlediště.
47:25 GÓL Wizards DDM Praha 10! 9:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #15 Jan Vašíček, asistoval #25 Karel Smutný (9:5)
45:02 Legenda domácího týmu a dnešní trenér hlasitě nabádá svůj tým ke důslednosti. Dan Přibil se v minulosti proslavil střelou tahem a obzvlášť pověstným výběhem z rohu.
43:14 Vyhlášený šutér Jindra Zoth opět při střele netrefil míček.
40:00 Začíná třetí třetina napínavého zápasu. Doufejme, že přinese ještě nějaké branky.
40:00 V uplynulé třetině získali domácí půdu pod nohama, vedle spolupráce Blažek-Kincl se zaskvěl těžkotonážní střelec z města okurek, kapitán Jura Šrámek, který hostujícímu gólmanovi řádně pročistil šibenici. Svůj epesní gól věnoval dědovi, který prý bedlivě sleduje online přenos.
39:53 Průnik Policara zastavil poslední obránce.
38:48 Zápas má naprosto neskutečné tempo a stále se něco děje.
34:43 GÓL Wizards DDM Praha 10! 8:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #58 Tomáš Kincl, asistoval #41 Jan Blažek (8:5)
34:00 GÓL Wizards DDM Praha 10! 7:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #23 Jan Heller (7:5)
33:42 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #41 Jan Blažek, asistoval #58 Tomáš Kincl (6:5)
29:12 GÓL TJ JM Chodov B! 5:5
Branku družstva TJ JM Chodov B vstřelil #27 Petr Šilha, asistoval #11 Jakub Brejcha (5:5)
25:44 GÓL TJ JM Chodov B! 5:4
Branku družstva TJ JM Chodov B vstřelil #23 Jan Verner, asistoval #22 Marek Libra (5:4)
22:41 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:3
22:17 Diváci nabádají domácího hráče Zotha, aby nezlomil již třetí hůl v tomto utkání.
21:23 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:3
21:02 GÓL TJ JM Chodov B! 3:3
17:14 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:2
14:48 GÓL TJ JM Chodov B! 2:2
Branku družstva TJ JM Chodov B vstřelil #27 Petr Šilha, asistoval #21 Walter Schubert (2:2)
14:11 Nevyužité přečíslení domácích dva na jednoho. Wizards mají mnoho šancí, ale nedaří se je přetavit v gól.
12:50 Zatím velmi běhavý zápas plný střeleckých pokusů.
10:42 GÓL TJ JM Chodov B! 2:1
Branku družstva TJ JM Chodov B vstřelil #9 Petr Hýsek, asistoval #66 Jan Aubrecht (2:1)
08:27 Domácí zatím ovládají hru a tlačí se do dalších šancí. Protiútoky Chodova jsou neškodné.
04:25 WIZARDS po skvělém začátku vedou 2:0. Po faulu Schuberta proměnil ve velkém stylu trestné střílení Jura Šrámek.
04:24 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek z trestného střílení (2:0)
02:15 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:0
02:02 Rozhodčí již od začátku zápasu přebral iniciativu na hřišti a nenechává hráčům mnoho prostoru.