5:4
    Ondřej MATYÁŠ
    (Pokorný)

T.B.C. Králův Dvůr - Wizards DDM Praha 10 5:4
branky: 13. Jaroslav Pokorný, 14. Roman Merhout, 29. Karel Horký, 39. Karel Horký, 60. Ondřej Matyáš - 19. Karel Smutný, 43. Jan Heller, 56. Martin Stehno, 59. Jiří Šrámek; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: David Kuliha 17 - Lukáš Vávra 16; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:3
60:00 Počet střel ve třetí třetine: Domácí - 7, Hosté - 6
60:00 Slova trenéra domácích: Skvěle vybojovaný výkon od všech hráčů a jsem rád, že nás ani stahnutí na 4:4 nerozhodilo a dokázali jsme vyhrát. Vyhrál šťastnější, ale myslím, že jsme si to zasloužili.
60:00 Trenér hostí odmítl rozhovor pro online reportáž.
60:00 Máme za sebou zajímavý zápas, který nakonec ovládli domácí hráči, když si co se týče skore tahali celý zápas za delší konec. Hosté svoji stíhací jízdu nakonec nedokončili a Matyáš vsítil rozhodující branku na výsost pohledným beckhandem. S konstatováním, že po víkendu zůstaly v Králově Dvoře všechny body se s Vámi loučím a u dalších online reportáží na shledanou.
59:03 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #51 Ondřej Matyáš, asistoval #17 Jaroslav Pokorný (5:4)
59:03 Matyáš se dostal ke skákavému balonku na levé straně a výstavním beckhandem ho poslal do růžku branky.
58:34 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #58 Tomáš Kincl (4:4)
58:34 Hosté dostali možnost rozehrávat těsně před domácí brankou. Domácí se všichni naskládali do zdi a hosté se rozestavili okolo nich. na pravé straně byl volný Šrámek, který z první trefuje mezeru na straně, kam se domácí golman nestihl přesunout.
57:00 Stále se často přerušuje - rozhodčí nechtějí, aby se jim zápas vymkl kontrole. Nutno dodat, že se znatně přitvrdilo a tak je nastavený trend správný.
55:27 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #46 Martin Stehno, asistoval #22 Martin Lazárek (4:3)
55:27 V nepřehledné situaci před domácí brankou se nejlépe zorientoval hostující Stehno, který snižuje na rozdíl jediného golu a dává příslib zajímavého konce zápasu.
54:51 Timeout Wizards DDM Praha 10
53:57 Vidíme spoustu emocí hlavně na hostující straně a zápas tak získává na dramatičnosti.
52:00 Po fatální hrubce domácího obránce Hušáka šel uplně sám na branku Dejmek. Červinka vystartoval až na vrchol brankovištěm aby mu zabránil zakončit. dejmek udělal kličku ale beckhandem trefil tyč.
49:50 Pěkně nyní vystřelil Tošovský, jehož našel neomylně přihrávkou jeden z hostujících obránců.
49:00 Domácí hodně aktivně střílí, ale branku zatím nemohou trefit. Je to také tím, že střelba přichází spíše z větší vzdálenosti.
48:20 Horký nyní orazítkoval tyč hostující branky.
47:20 Pokorný se nyní ocitl sám před hostujícím golmanem, ale balonek v rychlosti netrefil.
46:00 Na hole hostí se postupem času vkrádá nervozita a jejich přihrávky jsou často nepřesné.
44:20 Hru nyní často přerušují fauly u mantinelů. Více se rozehrává, než střílí.
42:46 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #25 Karel Smutný (4:2)
42:46 Hostům se ujal jeden z pokusů tahem ze střední vzdálenosti. Heller svojí střelou vymetl v domácí brance pavučiny.
41:30 Aktivněji začali třetinu hosté, kteří se dostali do tlaku a vypracovali si několik šancí. Pokud ale trefili branku, byl tam domácí golman.
40:00 Domácí byli ve druhétřetině o něco lepším týmem a zaslouženě navýšili svoje vední v zápase. Sledujeme celkem zajímavý florbal, kterému ze strany hostí cyhbí větší klid v zakončení, na druhou stranu domácí ho nepostrádají a řeší akce viditelně ve větší pohodě. Uvidíme, jestli dokáží hosté zápas ještě zdramatizovat, nebo si domácí svoje vedení pohlídají. Počet střel ve druhé třetině: Domácí - 8, Hosté -11
39:20 Hosté vysunuli napadání, ale domácí si s tím dokáží poradit. vypadá to že dohrají třetinu s balonkem na holích.
38:15 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #96 Martin Král (4:1)
38:15 Král se pohyboval za brankou a ve správnou chvíli našel na středu stojícího Horkého, který se trefuje do černého a zvyšuje vedení domácích už na tři branky.
36:00 Poslední minuty provází celkem častá střelba - zvlášť hostí, jenže velice nepřesná.
34:10 Hosté nyní měli delší dobu balonek na svých hokejkách a kombinovali v útočném pásmu, jenže ke střelbě se nedostali. Domácí mohou vystřídat díky Šnaidaufovi, který vybojoval balon a vyhodil.
32:30 Domácí beci si teď dobrou minutu přihrávali jen mezi sebou na svojí polovině. Hosté nenapadají, jako by sami vedli o dvě branky.
31:20 Tošovský parádně našel přihrávkou zpoza branky Pokorného, který ale balonek netrefil dobře. Škoda - polovinu branky měl odkrytou.
30:04 Šnaidauf vystihl rozehrávku hostí a získal balonek pro sebe. Natáhl ke střele a pěkně protáhnul hostujícího golmana. Střela měla razanci i přesnost.
28:09 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #4 Roman Merhout (3:1)
28:09 Merhout nahrál za branku Horkému, který naznačil, že půjde doleva, místo toho se otočil a zpoza branky zasunul k tyčce z pravé strany. bylo tam místa asi tak přesně na balonek.
27:00 Teď se chvilki hrálo nahoru a dolu. Situaci uklidnil až Merhout, který se místo útoku dva na dva rozhodl pro přihrávku dozadu a postupný útok.
26:00 Domácí teď předvedli důraz, když ve dvou na středu u mantinelu obrali jednoho z hostujících hráčů. Následně se ke střele dostal Horký, ale opět minul branku.
25:00 Otěže nyní převzali domácí. Nejdříve se horký zbavil postupně dvou protihráčů a zakončil mimo branku, potom Merhout tvrdou střelou vystrašil hostujícího golmana, ale ani ta se do branky nevešla.
23:30 Na obou stranách bylo teď celkem rušno. Nejdřív hosté nahráli přímo na hokejku Tošovskému, pak šli do protiútoku dva jednoho, ale střelu dobře vykryl domácí golman.
21:30 Hodně nebezpečnou střelou z dálky se prezentoval hned po 20 vteřinách domácí Kubert, hostující brankář si ale poradil. Hosté se potom dostali do pásma, ale nezakončili.
20:00 První třetina je za námi a do kabin jdou o něco spokojenější domácí hráči. Hosté dovedli snížit až před koncem třetiny, nutno však říci, že zaslouženě. Počet střel po první třetině - domácí 6, hosté 4.
18:15 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #58 Tomáš Kincl (2:1)
18:15 Hosté se dostali do útočného pásma a kombinovali za brankou. V ten nejlepší moment přišla přihrávka podél tyčky před branku, kterou smutný přetavil ve snižující gol.
17:20 Hosté předvádí celkem zajímavou kombinační hru, které chybí finální fáze. Většinou ´do takové přihrávky zasahnou domácí obránci a tím nebezpečí zažehnají.
15:40 Hosté se nadechli k menšímu náporu, ten ale k žádnému ohrožení branky nevedl. Naopak domácí si střihli další protiútok - tentokrát 3 na 2, který zakončoval Pokorný z dobré pozice ale mimo branku.
13:56 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #4 Roman Merhout bez asistence (2:0)
13:56 Tentokrát zafungoval již několikrát zmiňovaný protiútok. Merhout získal balonek na svojí polovině, prokličkoval se mezi obránci hostí a beckhandem zakončil na vzdálenější tyč nepříliš důraznou, zato přesnou střelou.
12:59 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #17 Jaroslav Pokorný, asistoval #77 Václav Šnaidauf (1:0)
12:59 Překvapivě se domácí neprosazují z protiútoku, ale z kombinace v útočném pásmu. Šnaidauf dalekonosnou střelou provětral golmana hostí, který balonek pouze vyrazil k volnému Pokornému. Pro něj už nebyl problém zakončit.
12:10 Hosté si rozehru příliš nekomplikují. Většinou jde o nahazované balony před branku, nebo střely z velké dálky a pokusy o dorážku.
10:00 Domácí opět potvrdili, že budou dnes těžit hlavně z protiútoků. Král zastavil křižnou přihrávku hostí a Horký opět táhl dopředu útok 2 na 2, který zakončil sám střelou tahem. Razance byla více než dostatečná, jen trefit branku.
08:40 Domácí asi poprvé z postupné rozehry vytěžili útočné pásmo, kde se chvíli usadili. K zakončení to ale nevedlo. Hosté dobře brání v bloku.
06:50 Domácí zatím hrozí spíše z rychlých protiútoků. Ten poslední zakončoval střelou těsně nad Horký, jenže postupná rozehra jim moc nevychází. Z posledního pokusu byl brejk hostí dva na jednoho, který zachránil domácí golman Červinka.
05:10 Hosté se nyní dostali do tlaku. Zakončovali třikrát, ani jedna ze střel ale nebyla moc nebezpečná - ať už kvuli razanci, nebo netrefení branky.
03:20 Domácí Matyáš se dostal do dobré šance po přihrávce Tošovského. Tváří v tvář golmanovi ale nezakončil. Při pokusu o kličku mu balonek sjel.
02:25 Hra je zatím trochu neurovnaná a jede se nahoru a dolu. O jednu šanci víc zatím měli domácí, ale střely na obou stranách jsou blokovány obránci a tak nepředstavují větší nebezpečí.
00:00 Dobrý večeý vážení diváci, vítejte u dnešního online přenosu ze zápasu mezi domácím T.B.C. Králův Dvůr a hostujícím týmem Wizards DDM Praha 10.