(Hauser)
  • 58 57:15
    Liberec

itelligence Bulldogs Brno - FBC Liberec 6:3
branky: 3. Petr Kadlec, 28. Ondřej Veselý, 35. Jiří Bauer, 38. Jiří Bauer, 58. Matěj Kostka, 58. Ondřej Fabián - 28. David Ježek, 41. Martin Blažek, 53. Vojtěch Krupička; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 185; zásahy brankářů: Filip Kejík 10 - Jan Prokeš 18, Miroslav Svoboda 10; po třetinách: 1:0, 3:1, 2:2
60:00 Ve třetí třetině sme byli svědky nejhezčího florbalu v celém zápase konečné skóre se zastavilo na stavu 6:3 pro domácí. Střely v třetí třetině 9:5. Střely celkem 34:13 ve prospěch domácích. Nejlepší hráči utkání Jiří Bauer a Vojtěch Krupička. Vyjádření trenérů: Hostujícího trenéra pana Nesměráka: Zápas jsme použili jako přípravu na play-down svůj účel splnil. Domácího trenéra pana Škubala: Jsme spokojeni s povinnými třemi body ale nejsme spokojeni s motivací některých hráčů v zápasu ve kterém o
59:36 Zajímavou rozehrávku volného úderu předvedla dvojice Coufal-Kadlec.
57:45 Krásnou akci začal u branky kličkou mezi dva hráče Bauer, který na půlce předložil křižnou nahrávku Hausrovi a ten z první poslal další kříž na Fabiána, který zakončoval do prázdné brány.
57:44 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #14 Ondřej Fabián, asistoval #3 David Hauser (6:3)
57:34 Kostka natáhl ve střední vzdálenosti a jeho střelu zastavila až síťka v bráně.
57:33 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #8 Matěj Kostka, asistoval #13 David Coufal (5:3)
57:24 Žižka střelou od mantinelu provětral hostujcího golmana.
57:15 Timeout FBC Liberec
56:55 Po milimetrové nahrávce Kostky se v obrovské šanci vyskytl Hanák ale naložil s ní trestuhodně - střelo vysoko nad.
55:01 Nyní se hraje střídavě na obě branky bez výraznějších šancí.
52:55 Hosté využívají i druhou přesilovku střelou ze střední vzdálenosti se prosazuje Vojtěch Krupička.
52:54 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #4 Vojtěch Krupička, asistoval #10 Martin Blažek (4:3)
51:01 Bauer se na dnešní zápas asi dobře vyspal po souhře s Hausrem se dostával do dobré pozice ale jeho střela byla zblokována.
48:20 Veselý již po několikáté dobře vybojoval balonek ale nepředložil ideální nahrávku zbýhajícímu Hanákovi.
47:53 Nebezpečnou střelu Böhma zblokoval domácí Hauser.
45:48 Liberecký tlak vyústil v střelu Böhma vysoko nad.
42:50 Domácí Hanák našel parádní nahrávkou na středu Gricha ten střelou těsně minul.
42:10 Domácí Coufal se řítil sám na Svobodu, který ho parádním zákrokem vychytal.
40:46 Přesilovou hru využívá střelou příklepem Martin Blažek asistov Jaroslav Král.
40:45 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #87 Jaroslav Král (4:2)
40:00 I ve druhé třetině měli převahu domácí a začali ji preměňovat v góly. Mezi střelce se dvakrát zapsal domácí Bauer a jednou eselý za hosty skóroval se prosadil Ježek. Střely v druhé části 12:6 ve prospěch domácích.
38:00 Domácí Žižka sice trestné střílení proměnil ale podle verdiktu rozhodčích se vrátil a tak se stav nemění.
37:59 Trestné střílení družstva itelligence Bulldogs Brno neproměnil #91 Josef Žižka.
37:22 Jiří Bauer se prosazuje po druhé po přihrávce Gricha elegantně zasunul míček z poza brány.
37:21 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #48 Peter Grich (4:1)
35:49 Pěknou střelu Koutného nad nohu chytil Prokeš.
34:20 Krásnou střelou do horního levého rohu brány se prosadil Jiří Bauer.
34:19 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #25 Martin Komenda (3:1)
33:14 Nejprve vyslal dobrou střelu domácí Kostka a poté z protiakce zahrozil hostující hráč.
31:53 Induviduální akci Zítka zastavil Böhm.
30:20 Jaroslav Král vyslal tvrdou střelu ovšem jen do boční části brány odkud míček putoval do zámezí.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #77 Miroslav Svoboda družstva FBC Liberec
27:50 Z protiútoku snižuje hostující Ježek.
27:49 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #3 David Ježek, asistoval #9 Radek Valeš (2:1)
27:19 Peter Grich si pokryl míček u mantinelu a poté nalez milimetrovou nahrávkou Veselého stojícího na velké brankovišti a ten se nemýlil.
27:18 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #86 Ondřej Veselý, asistoval #48 Peter Grich (2:0)
25:28 I hosté ukázali něco ze svého útočného repertoáru po křižné nahrávce střílel Valeš ovšem mimo.
23:02 I ve druhé části domácí dominují a pouštějí hostující hráče k míčku jen zřídka.
21:40 Z protiútoku zahrozili hosté Kejík chytá.
20:47 Domácí přesilovkový tlak vyvrcholil střelou Kostky mimo.
20:00 První třetina je již minulostí. Byli jsme svědky třetiny ve stylu dobývání hostující obrany, jediným střelcem první třetiny se stal domácí kapitán Petr Kadlec, který se prosadil dalekonosnou střelou. Střely v první třetině 13:2 pro domácí.
18:53 Domácí hráči nyní jasně dominují, ale veškerá jejich snaha končí na golmanovi Prokešovi.
17:20 Střelu Kovaříká zpoza půlky chytá jistým zákrokem domácí golman Kejík.
15:40 Důkladným presingem teď domácí první lajna provětrala hosty, ale vše ztroskotalo na nepřesné přihrávce.
14:42 Po přihrávce Bauera střílel mimo domácí Kostka.
12:30 Po delší době jsme byli svědky souvislejšího tlaku hostů.
09:55 Balonek se odrazil k Fabiánovi, který na nic nečekal a vystřelil ovšem jeho střelu chytil výborný Prokeš.
07:45 Po křižné nahrávce střílel Grich hostující golman Prokeš si s jeho střelou poradil a tak se stav nemění.
06:54 Liberec po delší době u balonku.
05:16 Domácí tlak vyustil střelou Kočího ovšem ani následn dorážka Gricha se neuchytila.
04:19 Nebezpečnou střelu Kočího vyrazil Prokeš.
02:59 Nenápadnou střelou z poza půlky se prosadil domácí kapitán Petr Kadlec.
02:58 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #7 Petr Kadlec, asistoval #18 Roman Zítko (1:0)
02:06 Krásná akce domácích po ose Bauer - Grich končí na hostujícím golmanovi.
00:01 První útočnou akci měli na svědomí hosté ale vše zůstalo pouze u střely za mantinel.
00:00 Line up hosté: G - Jan Prokeš O - Sebastian Galbavý, Matěj Kovářík U - Martin Blažek, Jaroslav Král, Zdeněk Vážný
00:00 Line up domácí: G - Filip Kejík O - Martin Komenda, Matěj Kostka U- Josef Žižka, Petr Kadlec , David Coufal
00:00 Vítáme Vás u online přenosu 22.kola AutoCont Extraligy mužů mezi itelligence Bulldogs Brno a FBC Liberec.