• 60 59:40
    10:2
    (Komenda)

itelligence Bulldogs Brno - Torpedo Pegres Havířov 10:2
branky: 6. Josef Žižka, 13. Petr Kadlec, 15. Petr Kadlec, 16. Jakub Mendrek, 27. Jakub Mendrek, 28. Petr Jeski, 39. Peter Grich, 52. Jakub Mendrek, 53. David Coufal, 60. David Coufal - 30. Jiří Juhaňák, 35. Michal Vydra; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 413; zásahy brankářů: Pavel Jurčík 20 - Jan Drobný 20; po třetinách: 4:0, 3:2, 3:0
60:00 Střely celkem : itelligence Bulldogs Brno : Torpedo Pegres Havířov - 30:22
60:00 Komentáře trenérů: Trenér domácích Rudolf Škubal:Dobře odehraný zápas s klasickým 10-ti minutovým výpadem. Jsme rádi že jsme vstřelili více jak 4 góly. Trenér hostů Ivo Jochman :Zápas kde se nám nic nedařilo, soupeř využil každou naši chybu.
60:00 Střely na branku v 3.třetině: iBB: 7, Torpedo: 8.
60:00 Nejlepší hráči utkání: Torpedo Pegres Havířov: Jiří Juhaňák ,itelligence Bulldogs Brno: Jakub Mendrek
59:41 Desátý gól domácích střílí David Coufal po asistenci Martina Komendy. Po křížné nahrávce následovala střela na bližší tyč, která skončila v síti.
59:40 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 10:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #13 David Coufal, asistoval #25 Martin Komenda (10:2)
58:21 Bulldogs si necelé dvě minuty před koncem zápasu zahrají přesilovku.
58:00 2 minuty před koncem se Coufal dostal před gólmana hostů, ale nedokázal zakončit.
56:01 Jakub Mendrek byl po souboji v brankovišti natlačen do brány. Rozhodčí souboj ponechávají bez trestů.
55:10 Coufal si v samostatném úniku položil gólmana, ale nedokázal ho zakončit do poloodkryté brány.
52:39 Minutu po Mendrekovi se po podobné akci prosazuje i David Coufal. Asistence: Martin Komenda
52:38 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 9:2
51:39 Po tlaku Havířova se po ojedinělé akci prosazují domácí.Peter Grich našel výstavní přihrávkou přes celé hřiště Jakuba Mendreka, pro kterého nebyl problém trefit odkrytou bránu.
51:38 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 8:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #48 Peter Grich (8:2)
51:06 Hráči Havířova střílí ze všech pozic. Ani jedna však netrefila bránu.
49:40 Zblokovaná střela, kterou vyslal Bauer nebezpečně poskakovala před bránou hostů. Po chvilce si ji ale všimli obránci Havířova a uklidnili hru.
48:28 Brněnský útok složený z juniorů kombinoval v útočném pásmu, ale z jejich kombinace nevzniklo žádné nebezpečí pro gólmana Havířova.
47:30 Coufal se řítil na bránu, ale jeho pokus byl zblokován.
46:15 Havířov hodně střílí, ale žádná ze střel neznamenala ohrožení domácí brány.
45:08 Jurčík se snažil najít výhozem volného Mendreka, který si nabíhal za obranu hostů. Výhoz zachytili hráči Havířova.
44:42 Komenda získal pro domácí pár cenných vteřin.
43:19 Po rozehrávce volného úderu se ke střele dostal Bajgar. Jeho Pokus skončil na tyči Jurčíkovi Brány.
42:58 Po zaváhání hostů v rozehrávce se k backhandové střele dostal Peter Grich.
41:55 Žižka spadl za bránou hostů a ztratil míček.
41:13 Po rozehrávce se míček dostal na hokejky domácích, kteří zakládají útočnou akci.
40:36 Hned na začátku 3. třetiny rozehrává Havířov volný úder z rohu.
40:01 Dnešnímu utkání přihlíží 413 diváků.
40:00 Buldoci zvýšili svůj náskok na rozdíl 5 gólu potom co 2. třetinu vyhráli 3:2.
40:00 Střely na branku v 2 třetině: iBB: 8, Torpedo: 7.
39:55 Domácí se řítili do přečíslení, ale Kadlecovi se nenabídl žádný spoluhráč a tak volil individuální zakončení. Jeho střela ale neznamenala žádné ohrožení brány hostů.
38:59 Minutu před koncem 2.třetiny střílí gól do šatny Peter Grich asistoval Jakub Mendrek.
38:58 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 7:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #48 Peter Grich, asistoval #44 Jakub Mendrek (7:2)
38:30 Starostka střílel z velkého úhlu, a proto netrefil bránu domácích.
37:20 Žižka střílel z levé strany, ale jeho pokus minul bližší tyč o pár centimetrů
36:22 Buldokům se nedaří dostat do útočného pásma.
34:23 Po závaru před brněnskou bránou se k dorážce dostal Michal Vydra, pro kterého nebyl problém překonat ležícího Jurčíka v brněnské bráně.
34:22 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 6:2
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #17 Michal Vydra, asistoval #9 Martin Varta (6:2)
32:55 Po vstřeleném gólu má Havířov více ze hry.
31:09 Po dobrém napadání se ke střele dostal Pavel Bezděčík, ale Pavel Jurčík v bráně Buldoků nepřipustil změnu skóre.
29:06 První gól Havířova vstřelil Jiří Juhaňák, když po nahrávce od Pavla Bezděčíka propálil jak Pavla Juřčíka tak i dva hráče ležící v brankovišti.
29:05 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 6:1
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #14 Jiří Juhaňák, asistoval #12 Pavel Bezděčík (6:1)
27:29 Po rozehrávce z rohu vyslal Jakub Mendrek nahrávku před bránou, kde číhal Petr Jeski, pro kterého nebyl problém uklidit míček do prázdné brány.
27:28 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 6:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #17 Petr Jeski, asistoval #44 Jakub Mendrek (6:0)
26:34 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #93 Pavel Jurčík (5:0)
26:34 Mendrek ihned dostal dlouhý výhoz od Jurčíka a propálil havířovského golmana na bližší tyčku.
26:29 Mendrek na hřišti.
23:19 Coufal v šanci netrefuje poloodkrytou bránu.
23:09 Kowal vyslal skrytou střelu, naštěstí jen do Jurčíkových 'betonů'.
20:30 Kadlec se Žižkou kombinovali v pásmu Havířova, ale nebezpečí z toho nakonec nebylo.
20:00 Na hřišti probíhá exhibice mezi juniorkami extraligového týmu žen EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice a dorostenci itelligence Bulldogs Brno. Právě tyto dva brněnské extraligové kluby při příležitosti dnešního utkání uzavřely dohodu o spolupráci obou klubů.
20:00 Střely na branku v 1.třetině: iBB: 15, Torpedo: 7.
17:30 Havířov teď drží míček a snaží se o vstřelení branky.
15:42 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #11 Jakub Kočí (4:0)
15:42 Mendrek dostal přesnou přihrávku a z první dává gól.
14:37 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #7 Petr Kadlec, asistoval #91 Josef Žižka (3:0)
14:37 Kadlec dorážkou zvyšuje skóre.
14:01 Po vstřeleném gólu se hra výrazně zrychlila.
12:39 Po volném úderu z poloviny hřiště se nenápadnou střelou na bližší tyč prosazuje Petr Kadlec po ťuknutí od Michala Komendy. Stav utkání itelligence Bulldogs Brno : Torpedo Pegres Havířov - 2:0
12:38 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #7 Petr Kadlec, asistoval #25 Martin Komenda (2:0)
12:24 Brňané se nemohou dostat ze svého obranné poloviny.
11:18 Hráči Havířova si vypracovali šanci, která ale ztroskotala na gólmanovi domácích Pavlu Jurčíkovi.
10:25 Střelu Davida Coufala vyráží Jan Drobný do rohu hřiště.
09:53 Domácí rozehrávají volný úder od své brány.
08:25 Marek Fuchs se pokoušel najít Jakuba Mendreka, ale přihrávka před bránu byla odpálena hráči Havířova.
07:30 Pavel Jurčík si připisuje druhý zákrok v krátké době.
05:02 První branku utkání střílí do odkryté brány po přečíslení 2 na 1 Josef Žižka po nahrávce od Davida Coufala. Stav utkání itelligence Bulldogs Brno : Torpedo Pegres Havířov - 1:0
05:01 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #91 Josef Žižka, asistoval #13 David Coufal (1:0)
04:18 Střelu Davida Smíška z poloviny hřiště chytá Jan Drobný bez nejmenších problémů.
03:27 Domácí jsou v útoku zatím neškodní, zatímco hosté si vypracovali pár nadějných akcí.
01:48 Míček poskakující před domácí bránou zachytil gólman domácích Pavel Jurčík.
01:09 Havířov se snaží rozehrát, ale napadající hráči jim nenechávají prostor.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhráli domácí. Následná akce skončila nepřesnou dorážkou z hranice velkého brankoviště.
00:00 itelligence Bulldogs Brno line up : G-93 Jurčík Pavel, O-25 Komenda Martin, 8 Kostka Matěj, Ú-91 Žižka Josef, 7 Kadlec Petr, 13 Coufal David
00:00 Torpedo Pegres Havířov line up: G-84 Drobný Jan, O-8 Peřka Vojtěch,23 Jurčík Lukáš, Ú-83 Mattivi David, 15 Bajgar Tomáš, 10 Kožušník Pavel
00:00 Vítáme vás u 21. kola AutoCont extraligy ve florbale. V dnešním zápase se střetnou domácí itelligence Bulldogs Brno a Torpedo Pegres Havířov. Zatímco domácím Buldokům patří 8. příčka zaručující postup do playoff, Havířovu patří poslední příčka.