• 58 57:59
    8:0
    (Hubálek)

1. SC WOOW Vítkovice - AC Sparta Praha Florbal 8:0
branky: 16. Tomáš Sladký, 20. David Matúš, 31. David Matúš, 38. Patrik Suchánek, 38. Martin Tokoš, 52. Patrik Suchánek, 55. Martin Tokoš, 58. Martin Tokoš; rozhodčí: Oskar Novák - Miroslav Kulhánek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Roman Ciompa 17 - Michal Kotouček 16, Karel Kotoun 17; po třetinách: 2:0, 3:0, 3:0
60:00 Děkuji za pozornost a zase někdy napočtenou. Dnešním utkáním vás provázel Tomáš Veverka.
60:00 Komentář trenéra domácích Jana Vavrečky:Po dvou zápasech ve kterých jsme nebodovali naplo jsme potřebovali vyhrát za tři body,do obrany jsme sehráli velmi povedené utkání,ovšem na utočné fázi musíme před PlayOff zapracovat abychom byli více efektivnější.Hezký večer z Ostravy
60:00 Komentář trenéra Sparty (Gemroth) : Soupeř byl jasně lepší a zaslouženě vyhrál,první dvě třetiny jsme se snažili hrát defenzivněji,bouhžel pohyb nám vždy vydržel do půlky třetiny.
60:00 Střely na branku v dnešním utkání 41:17 Střely na branku v třetí třetině jsou 14:6
60:00 Dnešní utkání je u konce,Vítkovice si lehce poradili se Spartou a získavají 3 body.Tatran prohrál,Vítkovice odskakují na rozdíl 4 bodu Střešovickému celku.Spatrě se play off jistě vzdaluje.
60:00 Nejlepšími hráči dnešního utkání : Vítkovice-Ciompa Sparta-Marvánek
59:59 Omlouvám se všem,technické problémy na hale,elektřina vypadla a nejelo vůbec nic.V závěru utkání se nic vážnějšího nestalo a utkání se dohrávalo v klidu.
57:59 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 8:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Martin Tokoš, asistoval #5 Jakub Hubálek (8:0)
57:59 Hattrick aneb Martin Tokoš potřetí zakončuje do branky.Hubálek mu výborně nahrál a pro Tokoše nebyl problém zakončit.
57:00 Právě probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
56:54 Lukáš Hrubý zůstavá ležet na zemi a za pomoci spoluhráčů odkulhává ze hřiště.
54:46 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 7:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Martin Tokoš, asistoval #22 Tomáš Sladký (7:0)
54:46 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Karel Kotoun družstva AC Sparta Praha Florbal
54:46 Martin Tokoš přidavá po povedené střele svůj druhý gól a zároveň 7 gól svého týmu.
53:34 Roman Ciompa výtečně!
51:28 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 6:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #64 Lukáš Veltšmíd (6:0)
51:28 Patrik Suchánek se nejlépe zorientoval a zakončil za bezmocného pražského brankáře. 6:0 !
50:57 Vítkovice se udržují v útočném pásmu.
49:53 Kološ výborně zastavil útok Sparty.
48:43 Do úniku se málem dostal Linhart,Jastřebský ale vše zvládl a čistě odebral míček.
46:13 Filip Heczko se už na hřišti neobjevuje,znamená to že dnešní utkání pro něho je nejspíše u konce.
45:34 Spartě se PlayOff hodně vzdaluje.
43:23 Vítkovice se nikde netlačí a podle toho to vypadá.Na hřišti se v podstatě nic neděje.
41:59 Spatra se pokouší s utkáním něco udělat ale vypadá to že Vítkovice si to už pohlídají.
40:01 Míček získala Spatra a rozehrává od vlastní branky.
40:00 Hráči jsou připravení na zahájení 3 třetiny.
40:00 Střely na branku v druhé třetině: 13:6
37:37 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Martin Tokoš, asistoval #11 Petr Kološ (5:0)
37:37 Pár přihrávek a neskutečná šikovnost,rychlost a pěkné zakončení a Vítkovice vedou 5:0!Prosazuje se formace od Tomáše Sladkého.
37:30 Na lavičce Vítkovic Tomáš Sladký naznačuje spoluhráčům jak by chtěl situaci která bude následovat sehrát.
37:13 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 4:0
37:13 Po povedené střele patrika Suchánka končí míček v brance.
37:00 Dnešní utkání sleduje 210 diváků.
36:02 Trenér Vítkovic Radomír Mrázek není spokojen s výkonem svých svěřenců na hřišti.
35:46 Tomáš Sladký hodně nad.
35:24 Nebezpečně střílel Martin Tokoš.
33:40 Ciopa drží i po dorážce Linharta.
30:52 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #93 David Matúš, asistoval #71 Jan Jastřembský (3:0)
30:52 Míček se odrazil až k Davidu Matúšovi a ten všechno propálil!
30:30 Spatra střílí do boční síťky,poté Ciompa rozehrává.
28:25 Filip Heckzko kulhá na střídačku a už se o něho starají,nevypadá to dobře.
27:48 Tokoš minul.
26:48 Heczko-Hrubý-Jankulár zafungovalo skvěle ale golman vyraží nohou.
25:30 Jankulár zachyboval,ale spoluhráči mu pomohli získat míček zpět.Tomu se říká kolektivní práce.
24:46 Tomáš Sladký se probíjel k brance,avšak není úspěšný.Těsná obrana pražského celku ho nepustila a míček mu odebrala.
22:32 Hra je opatrná z obou stran,vemi podobní první třetině.
20:01 Týmy si vyměnily strany a jde se do druhé třetiny.Uvidíme zda Vítkovice svůj náskok zvýši či Sparta zápas otočí.V tuhle chvíli je jasné že Tatran Omlux Střešovice prohrál s Mladou Boleslaví a timpádem se dostal o bodík právě před Vítkovice.
20:00 Druhá třetina začne přibližně ve třičtvrtě na sedm.
20:00 Střely na branku v první třetině jsou 14:5.
19:13 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #93 David Matúš, asistoval #11 Petr Kološ (2:0)
19:13 V poslední minutě první třetiny jsme se dočkali ještě jedné branky! Petr Kološ nahrál zcela volnému Davidu Matúšovi.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
15:06 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #22 Tomáš Sladký, asistoval #8 Filip Heczko (1:0)
15:06 Kapitán Vítkovic Filip Heczko vystřelil jen do gólmana Kotoučka,ten vyrazil přímo na čepel TOMÁŠE SLADKÉHO a ten bez problému zakončil do odkryté branky!
14:00 Vůbec to nevypadá že dneska hraje první tým tabulky.Doposud to není moc pěkný florbal.
13:28 Sparta v plném počtu
13:00 Lukáš Hrubý střílel do boční síťky.
12:11 Vítkovice tlačí,Sparta vyhazuje!
11:28 Trestné střílení družstva 1. SC WOOW Vítkovice neproměnil #11 Petr Kološ.
11:16 Trestné střílení! Hráč Spatry stál v brankovišti.Petr Kološ se pokusí překonat gólmana a nedaří se mu to,golman si lehl na zem a vytěsnil střelu Kološe.
10:11 Ciompa na třikrát zlikvidoval dorážecí pokusy Sparty.
09:50 O další střelu se pokusil Hubálek,ale minul.
07:30 Střely na branku jsou zatím 1-1
06:46 Roman Ciompa si vyběhl proti střele Sparty.
05:36 Hra není nijak zajimava jelikož jsme doposud neviděli žádné šance.
03:42 Do úniku se dostali Tomáš Sladký a Robin Žydel,avšak ani jeden z nich si s sebou nevzal míček.
03:24 Žáden z týmu si nevytváří šnace,hra se pohybuje z jedné strany na druhou.
01:09 Oba týmy střídají.
00:39 V moci míčku Vítkovice,tlačí Spatru ve vlastní pásmu a snaží se vymyslet nějakou akci co nejlépe zakončenou.
00:10 Spatra získala míček a rozehrává od vlastní branky.
00:00 Dobrý podvečer přeji všem příznivcům florbalu.Vítám Vás na utkání 1.SC WOOW Vítkovice vs. AC Sparta Praha.V minulém kole Vítkovice podlehly Otrokovicím 2:3 po prodloužení.Spatra prohrála s Tatranem 1:7.První vzájemný zápas dopadl lépe pro Vítkovice které vyhrály 9:3.Sparta ztrácí na PlayOff 5 bodů.Vrchní polovina tabulky je velmi vyrovnáná,Vítkovice mají 43 bodů,druhý Tatran 42 a pouhý bod za ním je Mladá Boleslav která dnes hraje s Tatranem.Proto bude velmi důležité kdo dnes získá body.Nejlepší