1

0

3.

x3m team SSK Future - itelligence Bulldogs Brno 5:4pn
branky: 23. Ondřej Vaculík, 29. Martin Ryneš, 47. Tomáš Chroust, 50. Tomáš Chroust, N Jan Řehoř - 8. Roman Zítko, 22. Jiří Koutný, 39. Jakub Kočí, 51. Jiří Bauer; rozhodčí: Jiří Dolanský - Miroslav Kulhánek; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Jakub Výtisk 17 - Pavel Jurčík 21; po třetinách: 0:1, 2:2, 2:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč #86 Ondřej Veselý , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva x3m team SSK Future hráč #27 Martin Ryneš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč #44 Jakub Mendrek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva x3m team SSK Future hráč #18 Jan Řehoř a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč #25 Martin Komenda , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra Future, p. Kovacse: Vydřené vítězství, v zápase víc rozhodovala urputnost než florbalovost. Děkujeme divákům za podporu a soupeři přejeme šťastnou cestu do Brna!
65:00 Komentář trenéra Brna, p. Škubala: Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme prohráli na nájezdy. Soupeři gratulujeme.
65:00 Nejlepšími hráči zvoleni MARTIN RYNEŠ 27 (FUTURE) a JAKUB KOČÍ 11 (BRNO).
64:59 Střely v prodloužení 0:2. Celkem 25:21.
59:23 Timeout x3m team SSK Future
57:00 Bohužel v závěru základní hrací doby vypadl internet a nepovedlo se jej již zprovoznit. Střely po třetí třetině: 10:6.
56:03 V levém rohu hřiště byl stražen Petr Kadlec, který si při pádu poranil hlavu, ze které teče trochu krve.
55:00 Týmy po 45 minutách hry hrají velmi vyrovnaný a pohledný florbal, ve kterém se hra přelévá z jedné strany na druhou.
53:10 Future zatlačil Bulldogs do vlastní polovini, ale nepodařilo se jim vystřelit na branku.
50:52 Těsně před koncem přesilovky se podařilo vystřelit Jiřímu Bauerovi. Jeho střela od poloviny hřiště prošla mezi nohama Jakuba Vítisla.
50:51 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #11 Jakub Kočí (4:4)
49:25 GÓL x3m team SSK Future! 4:3
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #14 Tomáš Chroust z trestného střílení (4:3)
46:29 Chroust dal branku na 3:3 po nádherné přihrávce z rozehrávky, kterou vyslal Michal Strachota.
46:28 GÓL x3m team SSK Future! 3:3
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #78 Michal Strachota (3:3)
45:58 Tomáš Vojtíšek se dostal do veliké šance, kterou nevyužil.
45:38 Bulldogs měli standartní situaci z poměrně blízké vzdálenosti, kterou nevyužili.
43:00 Future se snáží získávat prostor a dostat se ke střele, což se proti dobře bránicím hráčum Bulldogs nedaří.
42:20 Ondřel Vaculík ztratil miček na vlastní polovině, ale hráči Bulldogs se k němu nedostali.
40:01 Začala nám třetí třetina, ve které intelligence Bulldogs Brno vede nad týmen SSK Future 3:2.
39:59 Střely po druhé třetině 9:6 pro domácí.
39:59 Skončila druhá třetina, ve které jsme viděli čtyři branky na obou stranách. Stav po druhhé třetině je tedy 2:3 z pohledu domácích.
39:30 Viktor Kopecký byl odvezen do nemocnice, kvůli zraněnému kotníku.
38:40 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #11 Jakub Kočí bez asistence (2:3)
38:40 Jakubu Kočímu se povedla střla tahem, která skončila v síti domácích hráčů.
38:20 Gruberu Jakubovi se povedla nádherná střela, ale byla sražena.
37:10 Řehoř odklidil míč do bezpečí za mantinely po nebezpečné střele Bulldogs.
36:20 Zatím pozorujeme velice vyrovnanou hru po všech stránkách.
34:58 Michal Strachota vystřelil na bránu, ale brankář hostí střelu jentaktak vychytal.
34:46 Ve hře čtyři na čtiři se nic váčného nědělo.
32:00 Hráči Bulldogs zatlačovali hráče Future, kteří ale nedovolovali vystřelit.
30:00 Po crosu Michala Strachoty se mič dostal k Řehořovy, ale ten vystřelil jenom do tyčky.
28:21 GÓL x3m team SSK Future! 2:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #27 Martin Ryneš, asistoval #13 Marian Jelínek (2:2)
28:21 Po střele na bránu Davidem Rynešem se míček ohrazil k Martinu Jelínkovy, který míček nádherně naservíroval na malé vápno, kde Martin Ryneš skoroval.
26:30 Ryneš vystřelil na bránu, ale jeho střela se nevešla mezi tyče.
24:30 Po rychlých dvou brankách se hra trochu uklidnila a přelevá se z jedné strany na druhou.
22:39 GÓL x3m team SSK Future! 1:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #26 Ondřej Vaculík, asistoval #3 Vojtěch Zezulka (1:2)
21:43 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #21 Jiří Koutný, asistoval #86 Ondřej Veselý (0:2)
19:59 Střely po první třetině 6:7 z pohledu domácích.
19:59 Po první třetině vede hostující Brno brankou Zítka.
18:30 Tadeáš Chroust se dostal k zapomenutému míčku a vyprášil Jurčíkovi kožich, na druhé straně orazítkoval tyč Coufal.
17:35 Palec nahoru za fair play - Michal Vrtiška nyní přiznal teč po střele Fuchse a Brno rozehrává. Tleskáme.
17:09 Future zkusil zahrát při standartce signál, ale byla z toho jen propagační střela Grubera.
16:11 Po skončení přesilovky se do další nebezpečné pozice dostal Fuchs, ale jeho ránu obránci Future zblokovali nad.
15:11 Velkou šanci měl Coufal, který střílel po križné nahrávce z první, ale Výtisk jeho ránu po přesunu pokryl.
14:05 Je tady první vyloučení zápasu, Tomáš Chroust si jde odpykat trest za sekání.
09:14 Martin Ryneš vyslal Viktora Kopeckého do pozice, kdy byl tváří v tvář Jurčíkovi - míček si ale ukopl.
08:35 A hned další velká šance Brna, Mendrek dával na Fuchse, Výtisk jeho střelu ale vyrazil.
07:54 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #18 Roman Zítko bez asistence (0:1)
07:54 A je to 0:1! Střelou tahem se prosadil Zítko.
07:12 Brno se nyní drží v pásmu Future, domácí zatím odolávají.
06:10 V šancu brněnský Jeski, Výtisk ho ale vychytal.
03:13 I Brno vystrkuje růžky, teď byl v zajímavé pozici faulován brněnský útočník a po standartce se do šance dostal Jiří Koutný.
01:35 Na pro domácí nezvyklé hale na Zeleném Pruhu se zatím oba týmy oťukávají, až nyní se do nebezpečné pozice dostal Gruber, ale minul.
00:00 Vážení diváci, vítejte na zápase 18.kola Autocont florbalové extraligy, ve kterém proti sobě nastupuje domácí SSK Future a hostující Bulldogs Brno.