4:5
    Martin TOKOŠ
    (Suchánek)

itelligence Bulldogs Brno - 1. SC WOOW Vítkovice 4:5p
branky: 7. Matěj Kostka, 41. Luděk Ondráček, 49. Luděk Ondráček, 60. Luděk Ondráček - 28. Lukáš Řezanina, 29. Jakub Hubálek, 32. Lukáš Veltšmíd, 52. Lukáš Hájek, 65. Martin Tokoš; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 419; zásahy brankářů: Pavel Jurčík 22 - Lukáš Souček 21; po třetinách: 1:0, 0:3, 3:1, 0:1
65:00 Střely celkem: iBB: 24, Vít: 27.
65:00 Střely v prodloužení: iBB: 2, Vít: 3.
65:00 Komentář asistenta trenéra hostí Jana Vavrečky: V zápase ve kterém jsme díky indispozici několika hráčů nastoupit na dvě pětky jsme podali bojovný výkon. Brno hrálo velmi sympaticky a jsou to těžce vybojované dva body.
65:00 Komentář trenéra domácích Jana Níznera: Škoda, že jsme nevyužili šance v 1.třetině. Také musíme zapracovat na prvních střídáních po obdržené brance. Gratuluji soupeři.
65:00 Nejlepší hráči utkání jsou za hosty Patrik Suchánek a za domácí Luděk Ondráček.
64:13 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 4:5
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Martin Tokoš, asistoval #12 Patrik Suchánek (4:5)
64:01 Grich z otočky po zemi vedle.
63:07 Žydel střílí mimo, Vítkovice v prodloužení stále aktivnější.
61:37 Sladký netrefil poloodkrytou branku.
61:10 Zatím bez šancí, ale Vítkovice drží balonek.
60:01 Začíná 5ti minutové prodloužení.
60:00 Střely ve 3.třetině: iBB: 11, Vít: 9.
59:48 Ondráček mohl být arcihrdinou, po krásné přihrávce Kadlece netrefil prázdnou bránu.
59:37 Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
59:37 Vítkovice rozehráli z rohu signál, ale bez úspěchu.
59:30 Tokoš se ihned po buly vrhl do útoku se snahou o zvrácení výsledku.
59:29 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #17 Petr Jeski (4:4)
59:29 Ondráček tečuje do víka střelu Jeskiho, máme vyrovnáno!!!
59:00 Zatím bez šancí, Vítkovice hrají velice aktivně.
58:25 Domácí hrají power play.
57:16 Timeout itelligence Bulldogs Brno
55:26 Tokoš se obtočil kolem domácí branky, ale Jurčík si tyčku pohlídal.
51:29 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek bez asistence (3:4)
51:29 I když si do zdi stoupli všichni domácí hráči tak je Hájek dokázal prostřelit.
49:15 Hájek teď rozvlnil boční síťku domácí branky.
48:40 Mendrek v úniku jen do Součka.
48:04 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #7 Petr Kadlec (3:3)
48:04 Luďa Ondráček doráží za Součka střelu kapitána Petra Kadlece.
47:15 Fabián minule jen o vlásek branku hostů.
46:30 Domácí v další šanci, ale Fuchs dal Mendrekovi nepřesnou přihrávku.
45:48 Bauer teď výborně vystihl nahrávku hostů a založil brejk který, ale k vyrovnání nevedl.
44:55 Coufal v brejku jen těsně minul Součkovu bránu.
40:57 Buldoci v pěti.
40:56 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:3
40:56 Jeski vybojoval balonek a poslal Ondráčka do brejku a střelou k tyči snižuje stav.
40:01 Buly vyhrávají hosté a dohrávají přesilovku.
40:00 Střely na bránu ve 2.třetině: iBB: 5, Vít: 11.
39:21 Jurčík ramenem vyrazil Sladkého střelu ramenem.
38:00 Domácí sice drží více balonek, ale Vítkovice výborně brání zónu.
35:28 Hájek teď nebezpečně míchal před Jurčíkem, ale ohrožení z toho nakonec nebylo.
34:30 Tempo hry ztratilo na intenzitě a oba týmy vymýšlejí jak se dostat do pásma soupeře.
31:10 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #64 Lukáš Veltšmíd, asistoval #17 Robin Žydel (1:3)
31:10 Jučík si skvěle poradil se šancí Žydela, ale na Veltšmídovu dorážku byl krátký.
28:56 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #5 Jakub Hubálek, asistoval #12 Patrik Suchánek (1:2)
28:56 Suchánek našel krásnou přihrávkou úplně volného Hubálka který dával do prázdné.
27:46 Souček maskou vyráží Coufalovu střelu.
27:00 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #19 Lukáš Řezanina, asistoval #11 Petr Kološ (1:1)
27:00 Řezanina srovnává skóre přízemní střelou.
25:25 Vespalec hledal přihrávkou přes brankovište Ondráčka, ten nezpracoval.
23:32 Žydel z dálky míjí branku Jurčíka.
22:11 Smíšek udělal chybu v rozehrávce, ale Tokoš ji nevyužil.
21:34 Vítkovice začali druhou třetinu aktivněji.
20:00 Střely v 1.třetině: iBB: 6, Vít: 4.
16:05 Žádný s týmů si nedokáže vytvořit souvislý tlak.
15:51 Fabián střílí z otočky, Souček jen vyráží
15:05 Kadlec poslal do brejku Coufala, ten Součka nepřehodil.
11:44 Domácí si v přesilovce žádnou vyloženou pozici nevytvořili a Tokoš se prací na hřiště.
06:43 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #8 Matěj Kostka bez asistence (1:0)
06:43 Kostka se opakovaně dostal ke střele a na bližší tyčku prostřelil Součka.
06:35 První střelu na Součka posílá domácí Kostka.
05:50 Jurčík teď výborně proti dorážce Tokoše.
04:00 Úvod zápasu je zatím velmi opatrný, soupeři se oťukávají.
00:01 Utkání začalo minutou ticha za zasnulého člena družstva vozíčkářů itelligence Bulldogs Brno Petra FEDRU.
00:00 Line up itelligence Bulldogs Brno: G - Jurčík, O - Kostka, Komenda, U - Vespalec, Fabián, Ondráček
00:00 Line up 1.SC WOOW Vítkovice: G - Souček, O - Kološ, P. Suchánek, U - Sladký, Veltšmíd, Tookš