• 50 49:17
    4:8
    ()

FBC Liberec - AC Sparta Praha Florbal 4:8
branky: 11. Zdeněk Vážný, 33. Vojtěch Krupička, 46. Radovan Kubek, 50. Radovan Kubek - 10. Ondřej Perušič, 16. Ondřej Havlas, 26. Petr Duchek, 27. Jakub Vrána, 38. Ondřej Perušič, 40. Dan Moravec, 45. Miroslav Šnajdr, 47. Dan Moravec; rozhodčí: Miroslav Kulhánek - Petr Michálek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 465; zásahy brankářů: Jan Prokeš 17 - Michal Kotouček 24; po třetinách: 1:2, 1:4, 2:2
60:00 Nejlepší hráči zápasu - Kubek , Perušič . Střely ve třetí třetině - 10 : 7.
60:00 Kometář k zápasu asistenta trenéra,Petra Gemrotha : Myslím,že jsme byli v zápase lepší a zaslouženě vyhráli.Už jsem si toho všimnul v několika minulých zápasech Liberce.Jakmile tento tým prohrává,snaží se soupeře zbytečně provokovat.Bohužel dnes jim to rozhodčí tolerovali.Děkujeme divákům za hojný počet na tomto utkání a dobrou kulisu.
60:00 Komentář k zápasu týmu FBC Liberec,Lukáše Nesměráka : Soupeři jsme darovali vítězství na zlatém podnose.
59:18 Krupička zkusil svoji střelbou překvapit kotoučka z úhlu.
57:00 Hrají se poslední tři minuty třetí třetiny.
55:35 Krásná Kombinace ! Marek našel volného Valeše a ten z první vystřelil. Ovšem Kotouček na správném místě.
55:03 Sparta vyhazuje.
53:36 Nebezpečnou situaci kryje na dvakrát Kotouček.
50:06 Nepříjemný zákrok na Dvořáka. Hra bude pokračovat za pár vteřin.
49:17 GÓL FBC Liberec! 4:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #20 Radovan Kubek bez asistence (4:8)
47:00 Krásnej zážitek ze hry teď musí prožívat diváci. Smršť golu v rozmezí tří minut !
46:25 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 3:8
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #7 Dan Moravec, asistoval #22 Michal Schwan (3:8)
45:36 GÓL FBC Liberec! 3:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #61 David Böhm (3:7)
44:42 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 2:7
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #61 Miroslav Šnajdr, asistoval #52 Ondřej Perušič (2:7)
41:53 Nádherný zákrok Prokeše !
41:05 Sparta drží míček a kombinuje.
40:00 Střely ve druhé třetině - 10 : 11 .
39:32 Sparťanům se nepovedla rozehra a u míčku Liberečtí.
39:07 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 2:6
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #7 Dan Moravec, asistoval #20 Jakub Vrána (2:6)
39:00 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:54 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 2:5
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #52 Ondřej Perušič, asistoval #61 Miroslav Šnajdr (2:5)
35:09 Dva neúspěšné střelecké pokusy Liberce.
32:50 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #4 Vojtěch Krupička, asistoval #52 Patrik Kovářík (2:4)
31:41 Výborný zákrok brankáře hostí. Procházka ho ohrozil.
30:37 Sparťané se drží v plovině soupeře a vytváří tlak.
28:11 Obrovská šance ! Míček skákal na brankový čáře AC Sparty. Duchek na poslední chvíly odstřelil.
26:05 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 1:4
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #20 Jakub Vrána, asistoval #22 Michal Schwan (1:4)
25:29 Sparta navyšuje své vedení a následně se udržuje v útočné polovině !
25:04 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 1:3
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #23 Petr Duchek, asistoval #42 Radek Križko (1:3)
24:09 První ostřejší konflikt mezi týmy,ale rozhodčí situaci uklidnil.
22:33 Sparťané kontrolují přesilovou hru a měli už dvě výborné střely.
21:02 Utkání se hraje ve vysokém tempu. Určitě velmi zajímavý utkání pro diváky.
20:00 Střely v první třetině - 8:7 ve prospěch Liberce.
19:40 Menší zaváhání brankáře Liberce.
19:02 V zápase se přiostřuje a vidíme zákroky na hraně pravidel.
17:28 Liberec kombinuje v útočné polovině soupeře a hledá finální nahrávku.
15:42 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 1:2
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #71 Ondřej Havlas, asistoval #22 Michal Schwan (1:2)
14:26 Krupička ohrozil golmana hostí překvapivou střelou.
13:01 Drobný přestupek týmu Sparty a hostí rozehrávají z rohu vlastní poloviny.
11:55 Sparťané výborně napadali soupeře a vybojovali standartní situaci.
10:31 Rychlá odpověď Liberce a stav utkání je opět vyrovnán.
10:14 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #91 Zdeněk Vážný, asistoval #96 Lukáš Reymar (1:1)
09:46 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 0:1
07:10 Výborný obranný zákrok Smetany !
05:26 Rychlá rozehra na Krále ,ale ten minul branku týmu hostí.
05:24 Standartní situace pro Liberec na středu hřiště.
04:30 Střídání na obou stranách.
03:40 První střela týmu Liberce končí mimo hrací plochu.
02:45 Tyč ! Po akci Sparťanských hráčů.
01:43 První střela v utkání ! postaral se o ní Smetana,minul.