6:5
    Petr SALÁT
    (Ekl)

itelligence Bulldogs Brno - BILLY BOY Mladá Boleslav 6:5
branky: 1. Marek Fuchs, 17. Ondřej Veselý, 18. Marek Fuchs, 26. Peter Grich, 48. David Coufal, 54. David Coufal - 16. Josef Pluhař, 39. Jiří Bouška, 46. Jan Hněvkovský, 53. Petr Salát, 58. Petr Salát; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 368; zásahy brankářů: Pavel Jurčík 33 - Lukáš Bauer 21; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:3
60:00 Střely celkově: itelligence Bulldogs Brno : BILLY BOY Mladá Boleslav 26:38
60:00 Komentář domácího trenéra Rudolfa Škubala: Vydřené těžké utkání. Děkujeme soupeři. Komentář hostujícího trenéra Tomáše Janečka: Rozhodlo nasazení soupeře a individuální chyby. Škoda závěru, že jsme nedokázali využít svoje šance. Dobrý zápas od soupeře, děkuji.
60:00 Střely ve 3. třetině: itelligence Bulldogs Brno: BILLY BOY Mladá Boleslav 6:15
60:00 Nejlepší hráč domácích: 12 Marek Fuchs!
60:00 Nejlepší hráč hostů: 11 Petr Salát!
59:45 Mendrek stál metr od prázdné brány ale nedokázal ji trefit!
58:02 Fabiánův pokus přes celé hřiště těsně mimo.
58:00 Bauer opět na střídačce.
57:56 Dvě minuty do konce 3. třetiny a Boleslav znovu snižuje! Uvidíme dramatický závěr zápasu.
57:55 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 6:5
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #11 Petr Salát, asistoval #10 Jaromír Ekl (6:5)
57:22 Bauer odchází na střídačku a Boleslav hraje v šesti.
56:58 Timeout BILLY BOY Mladá Boleslav
56:02 Protiútok domácích vedl Peter Grich, který přihrál na Mendreka, ale ten trefuje připraveného Bauera.
53:24 Přečíslení 3 na 2 zakončoval Ondráček těsně vedle.
53:03 Znovu rychlá odpověď Brňanů. Po pouhých 13 vteřinách opět po samostatné akci Coufala navyšují Buldoci svůj náskok na dva góly.
53:02 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 6:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #13 David Coufal bez asistence (6:4)
52:50 Boleslav opět zdramatizovala toto utkání. Středočeští obránci si několikrát vyměnili mezi sebou balonek, poté nahráli na Petra SALÁTA, který střelou do bližšího růžku brány překonává Jurčíka.
52:49 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 5:4
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #11 Petr Salát, asistoval #9 Petr Novotný (5:4)
52:02 Další šance pro Hněvkovského, který netrefil od mantinelu branku.
51:17 Mladoboleslavským hráčům začínají trošku pracovat nervy a souboje se přiostřují.
48:45 Martin Rožnovják si pohrál s celou obranou Buldoků, ale ne skvělého Jurčíka už nevyzrál. Další výborný zákrok brněnského brankáře.
47:49 Domácí necelé tři minuty po inkasovaném gólu odpovídají. Coufal obral mladoboleslavskou obranu o balonek a od mantinelu vystřelil do vzdálenějšího rohu branky. Bauer neměl šanci.
47:48 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #13 David Coufal, asistoval #71 Martin Vespalec (5:3)
45:53 Další nebezpečnou střelu Hněvkovského Jurčík chytá.
45:07 Boleslav je zpět v zápase. Jan HNĚVKOVSKÝ snižuje po přihrávce Pavla Boušky na 4:3.
45:06 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 4:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #26 Jan Hněvkovský, asistoval #19 Jiří Bouška (4:3)
44:03 Po zmatku před Bauerovou brankou střílel Vespalec, Bauer jeho pokus vyrazil nohou.
43:05 Po nahození Kadlece těsně před Jurčíkem tečoval Hněvkovský.
42:29 Boleslav vstoupila do třetí třetiny o něco lépe než domácí a více drží míček na svých hokejkách.
40:38 Pavel Bouška se dostal ke střele těsně před Jurčíkem, ten ale skvěle zasáhl.
40:00 Druhá třetina byla rozdělená na dvě části. V první desetiminutovce byli aktivnější domácí, kteří také zvýšili svůj náskok na 3 branky. Ve druhé desetiminutovce to bylo přesně naopak.
40:00 Střely ve 2. třetině: itelligence Bulldogs Brno : BILLY BOY Mladá Boleslav 10:12
38:58 Mladá Boleslav se po dlouhé době dostala k souvislejšímu tlaku a hned dává gól. Střelu Novotného vyrazil Jurčík pouze před sebe a z dorážky se prosadil Jiří BOUŠKA.
38:57 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 4:2
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #19 Jiří Bouška, asistoval #9 Petr Novotný (4:2)
38:00 Křenek proběhl kolem dvou brněnských hráčů jakoby tam nebyli, ale Jurčíka už nepřekonal.
36:45 Bauer teď předvedl dva skvělé zákroky proti Ondráčkovi.
35:41 Jedna z mála příležitostí Boleslavy končí Fojtovou střelou mimo.
34:13 Dvě pěkné akce trojice Fabián - Ondráček - Veselý, ale ani jedna z nich neskončila gólem. Brno je ve druhé třetině velice aktivní a vytváří si velké množství gólových příležitostí.
32:12 Výborná samostatná akce Davida Coufala, který se protáhl kolem mantinelu, položil si Bauera, ale bohužel pro něj se dostal až za bránu a od tam už nedokázal zakončit.
30:50 Nebezpečnou střelu Petra Novotného kryje Jurčík, který dnes chytá opravdu skvěle.
30:14 Coufal obral o balónek hostující obranu, nic nevymýšlel a vystřelil. Bauer byl pozorný a vsedě jeho střelu vyrazil.
29:22 Další krásná kombinace domácích! Před Veselým stála prázdná branka, kterou ale nedokázal trefit.
28:07 Jakub Mendrek pálil z hranice brankoviště, ale trefil pouze Bauera.
25:33 Brno opět udeřilo. Poté co brněnští uzavřeli Boleslav do jejich obraného pásma se ocitl Peter GRICH úplně sám u mantinelu a střelou na přední tyčku zvyšuje brněnské vedení.
25:32 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #48 Peter Grich, asistoval #11 Jakub Kočí (4:1)
24:48 Po nahrávce Veselého z rohu se ke střele dostal Smíšek, jeho pokus ale vyráží Bauer.
23:59 Hra se teď hodně přelévá ze strany na stranu a oba týmy si vytvářejí zajímavé příležitosti.
23:03 Po zblokované střele Coufala se do šance dostal Hněvkovský, ale Jurčík se opět vyznamenal.
21:42 Nebezpečná střela Rožnovjáka letěla jen těsně mimo, poté ještě pálil Pluhař, ale Jurčík bez problémů chytá.
20:39 Po chybě Smíška v rozehrávce se do šance dostal Jiří Bouška, ale ani nadvakrát Jurčíka nepřekonal.
20:00 Viděli jsme zajímavou 1. třetinu, ve které mělo mírně navrch domácí Brno. Zatím rozdílovou branku vstřelil Ondřej Veselý po výborné asistenci Luďka Ondráčka.
20:00 Střely v 1. třetině: itelligence Bulldogs Brno : BILLY BOY Mladá Boleslav 10:11
19:38 Další šance Brna! Ondráček se štěstím protáhl balónek po pravém mantinelu a natlačil se až před Bauera, který jeho pokus chytá.
17:44 Brno odskakuje do dvoubrankového vedení. Kočí střelou od půlky orazítkoval obě tyče a Jakub MENDREK dorážel do prázdné brány.
17:43 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #11 Jakub Kočí (3:1)
16:19 Buldoci hned odpovídají a opět strhávají vedení na svou stranu. Luděk Ondráček na sebe natáhl oba obránce hostů a předložil míček úplně volného Ondřeje VESELÉHO, který už neměl problém trefit nekrytou branku.
16:18 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #86 Ondřej Veselý, asistoval #96 Luděk Ondráček (2:1)
15:53 BILLY BOY Mladá Boleslav srovnává na 1:1. Eklovu střelu Jurčík pouze vyrazil a Pluhař bekendem zasunul balonek do volné branky.
15:52 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 1:1
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #24 Josef Pluhař, asistoval #10 Jaromír Ekl (1:1)
15:13 Do protiútoku se řítil Jakub Mendrek, ale nezamířil dobře a střela míří hodně mimo.
14:41 Fabiánovu výbornou nahrávku zpoza brány nevyužil Ondráček.
13:23 Boleslav v klidu rozehrává z vlastní poloviny.
12:46 Další zajímavá teč, ale opět mimo. Smíškovo nahození tečoval Luděk Ondráček.
10:59 Petr Salát střílel z velkého úhlu a jeho střelu vyráží maskou pozorný Jurčík.
10:25 Mendrek běžel sám na bránu, ale jeho pokus proletěl kolem pravé Bauerovy tyče.
09:46 Střelu Komendy tečoval Smíšek, ale stejně jako na druhé straně Bouška pouze vedle.
08:42 Domácí jsou nyní pod tlakem a šance si vytvářejí pouze z protiútoků.
08:01 Střelu Uglanova tečoval těsně před Jurčíkem Jiří Bouška, bohužel pro hosty těsně mimo.
06:40 Zpoza brány se snažil zakončit Kostka, ale Bauer si tyčku dobře pokryl.
05:57 Coufalova střela zblokovaná a následná dorážka Vespalce mířila mimo.
05:07 Na druhé straně se Jeski řítil sám na bránu, ale trefil pouze Bauera.
04:30 Přečíslení Boleslavy 3 na 2 skončila samostatným nájezdem Jaromíra Ekla, kterého výborně vychytal Jurčík.
03:21 Souhra trojice Jeski, Grich, Mendrek skončila střelou Petera Gricha těsně mimo.
00:57 Už v 1. minutě se domácí dostávají do vedení. Po mantinelu protáhl balonek Marek FUCHS a jen tak nahodil míček na bránu a Bauerovi balonek propadl pod rukou.
00:56 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #48 Peter Grich (1:0)
00:35 První nebezpečná střela hostujícího celku. Od půlky střílel Pluhař, Jurčík střelu vyrazil.
00:00 Vítám Vás u 15. kola AutoCont Extraligy. Brno se prokazuje postupně se zvyšující výkonností. V prosinci Bulldogs těsně padli na Chodově, pak porazili doma Střešovice a postoupili přes Ostravu do finále Poháru České pojišťovny. Do těchto zlepšujících se výsledku nezapadá jen vystoupení v Otrokovicích, kde Brno prohrálo 4:9. Boleslav je na 4. místě se ztrátou jednoho bodu na vedoucí dvojici. Ovšem Boleslav má o utkání méně, tudíž má stále šanci posunout se do čela. Brnu se proti Boleslavi doma v p
00:00 Line up domácích itelligence Bulldogs Brno: G- 93 Pavel Jurčík O- 6 David Smíšek, 25 Martin Komenda U- 86 Ondřej Veselý, 14 Ondřej Fabián, 96 Luděk Ondráček
00:00 Line up hostů BILLY BOY Mladá Boleslav: G- 74 Lukáš Bauer O- 21 Radek Gwuźdź, 24 Josef Pluhař U- 9 Petr Novotný, 19 Jiří Bouška, 10 Jaromír Ekl