10:2
    David MATÚŠ
    (Veltšmíd)

1. SC WOOW Vítkovice - x3m team SSK Future 10:2
branky: 1. Petr Kološ, 4. Martin Tokoš, 14. Lukáš Hrubý, 15. Tomáš Sladký, 19. Lukáš Řezanina, 41. Filip Heczko, 42. Tomáš Sladký, 48. Lukáš Hájek, 48. Lukáš Hrubý, 57. David Matúš - 2. Jan Řehoř, 20. Tomáš Chroust; rozhodčí: Radek Vybíhal - Pavel Kačer; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 255; zásahy brankářů: Roman Ciompa 10 - Jakub Výtisk 25; po třetinách: 5:2, 0:0, 5:0
60:00 Dnešní utkání nám skončilo jednoznačným výsledkem.Vítkovice nastřílely deset gólu avšak inkasovaly jen dvakrát. Jde vidět že Future se nepohybuje v tabulce úplně nahoře,proto dnes Vítkovice dokázaly zvítězit.Na domací střídačce dnes chyběl trenér Radomír Mrázek,ale nakonec z výsledku nemusí být zklamán. Tomáši Sladkému se návrat do extraligových Vítkovic povedl,vstřelil dva góly,a šlo vidět že má zkušenosti ze zahraničí.Dnešním utkáním Vás provázel Tomáš Veverka.Mnohokrát děkuji za pozornost a z
60:00 Komentář trenéra hostů Adama Kovacse: Vítkovice nám dnes ukázaly svou obrovskou sílu,výsledek je naprosto oprávněný.My se z takovýchto utkání musíme učit a v soubojích s nejlepší čtyřkou získavat zkušenosti.Děkuju klukům za bojovnost.
60:00 Komentář trenéra domácích Michala Deuse: Většinu utkání jsme měli pod kontrolou, vytvořili jsme si spoustu šancí. Diváci tak viděli atraktivní zápas. Hosté byli nebezpeční, měli kvalitní brejk a my se tak museli držet na pozoru. Ciompa některé nase nedostatky pohlídal. Hráči zaslouží uznání.Děkujeme hostům
60:00 Střely na bránu v třetí třetině: 15:5 Střely na bránu v dnešním utkání:35:12
60:00 Nejlepší hráči dnešního utkání jsouJan Řehoř a Lukáš Hrubý !
59:30 Střela Tomáše Sladkého by potřebovala pár centimetrů vedle a byla by v bráně,ale nic se neděje,dnes už vstřelil dva góly a přispěl k vítězství svého týmu!
58:44 Vítkovice v útočném pásmu dohrají poslední minutu a pár sekund.
57:39 Fanoušci oslavují vítězství vítkovického týmu.Každopádně ještě není konec!
56:35 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 10:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #93 David Matúš, asistoval #64 Lukáš Veltšmíd (10:2)
56:35 To co se při oddechovém času domluvilo,se na hřištli předvedlo.Pár přihrávek a bylo to v síti.
56:24 Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
56:24 Vítkovice se potřebují nejspíše vydýchat,a nebo se ještě pokusí o nějakou nádhernou akci pro diváky,kteří je dnes ženou dopředu.
56:01 Martin Tokoš napadá protihráče a vybojoval míček pro svůj tým.
55:50 Roman Oborák je zpět na hřišti.
55:03 Nejde vidět že se hraje přesilovka hostů.Vítkovice střílí na branku,Future je rád že neinkasuje.
54:29 Roman Ciompa předvedl dva důležité zákroky,Woow,to byla parádaítkovice v držení míčku,šetří čas,Petr Kološ se vydal na výlet a vybojoval rozehrávku v rohu útočného pásma.
53:59 Uvidíme zda Future něco v přesilovce předvede,zatím Vítkovice vyhazují.
53:45 Výhoda pro Future!
53:22 Ani Vaculík,který mířil mezi nohy neuspěl,Ciompa byl jistý.
52:25 Výborná zákrok předvedl brankář domácích Roman Ciompa.Vyrazil míček který směřoval do vrchní části branky.
51:21 Míček mají v držení hosté,Vítkovicím ho zatím nepučili,ale hraje se v obranném pásmu Future.
50:44 Timeout x3m team SSK Future
50:44 Zdramatizovat dnešní utkání se ještě pokusí x3m team SSk Future.Vzali si na to oddechový čas.
49:23 Future se v přesilovce k ničemu nedostal,naopak Vítkovice zaútočili a dali gól.Přesilovka končí,Tomáš Sladký je zpátky na hřišti.
47:58 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 9:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý bez asistence (9:2)
47:58 V oslabení se vydal na výlet Lukáš Hrubý a dokázal se prosadit.Navyšuje vedení svého týmu!
47:17 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 8:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #64 Lukáš Veltšmíd (8:2)
47:17 Lukáš Velešmíd poslal křižnou ale dlouhou přihrávku na Lukáše Hájka,on ale zabojoval,skočil rybičku a ve vzduchu dokázal míček trefit za Výtiskovy záda.
46:38 Lukáš Hájek vystřelil,Výtisk sice nevěděl kde míček má,ale našel ho a vyhodil do bezpečí.
45:27 Filip Heczko se vydal na výlet k Výtiskovi.Ale těsně před nim po souboji upadl.
43:39 Vítkovice v držení míčku,bezpečně si hlídají vedení v zápase.Byla by pro ně škoda zbytečně riskovat.
43:08 Výbornou střelu Tokoše vyrazil Výtisk.
42:18 Na zemi zůstal ležet hostující hráč,písklo se až na žádost trenéra Vítkovic,jelikož míček měli v držení právě Vítkovičtí.
41:36 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 7:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #22 Tomáš Sladký, asistoval #44 Lukáš Hájek (7:2)
41:36 Výhodu dokázal potrestat jeden z nejzkušenějších hráčů Vítkovic,Tomáš Sladký.
41:00 Výhoda pro Vítkovice!
40:31 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 6:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #8 Filip Heczko, asistoval #17 Robin Žydel (6:2)
40:31 Woow,to byla nádhera.Robin Žydel vybojoval míček ve svém obránem pásmu,prokličkoval mezi čtyřmi hráči Future a přihrál uplně volnemu hráči u tyčky,který to měl jednoduché.
40:00 Hráči i rozhodčí nám nastupují na hřiště,schyluje se k začátku poslední části.
40:00 V druhé třetině jsme viděli mnoho šancí,ale gól žádný.Vypadá to že týmum skóre vyhovuje,uvidíme zda se změní během třetiny třetí která začne zhruba 4 minuty před sedmou hodinou.
40:00 Střely na bránu v druhé třetině: 9:4.
39:50 Poslední střídání druhého dějství,druhá část končí.
38:59 Diváci jsou hodně naštvaní,dávají to najevo,třetina se blíží ke konci,snad se dohraje v klidu,bez vážnějších soubojů.
37:59 Future bude rozehrávat z vynikající vzdálenosti.
36:32 Kementátor dnešního utkání oznámil počet diváků.Dnešní utkání sleduje 255 diváků!
35:32 Vítkovice jsou zatím lepším týmem,Future ale bojuje.
34:23 Výborný zákrok předvedl hostující gólman Výtisk.
33:51 Future kompletní.
33:00 Tomáš Sladký v obrovské šanci nedokázal trefit skákavý míček.
32:23 Vítkovice zkouší dobýt branku soupeře v přesilovce,Future statečně brání a vyhazuje
31:23 Výhoda pro Víítkovice!
30:02 Křižnou přihrávku nedokázal hostující hráč ideálně trefit.Míček už směřoval do odkryté branky,ale nakonec letěl moc vysoko a dopadl zpět k němu kde už byl domácí obránce který nedovolil aby jeho týmu hrozili nějaké problémy.
29:41 Chroust končí na zemi po ostřejším kontaktu s Heczkem.
28:36 Vítkovice málem byli na cestě k dalšímu gólu,Ale do špatné branky,přihrávku Future si málem srazili do své branky.Tyčka a následný Ciompa je zachránil.
27:35 Teď se dostal do úniku Martin Tokoš,vystřelil,míček na neznámem místě,rozhodčí to posoudili jako zákrok brankáře,nikoliv gól střelce.
27:27 Šance Future.Rozehrávka z ideální vzdálenosti.
25:24 Na hrací ploše zústavá ležet hostující hráč,za potlesku většiny diváků odchází na střídačku.
24:30 Matúš pálil po písknutí do Výtiska,to se nelíbí hráčům Future.
23:21 Hra se přesová s jedné strany na druhou,vážnější šance zatím nehrozí.
21:59 Lukášovi Hájkovi se sice podařilo Výtiska prostřelit,avšak míček zůstal poskakovat v brankovišti,kde se k němu dostal dříve Zezulka než Jankulár.
20:44 Po souboji u mantinelu oba týmy střídají.
20:00 Druhá třetina začala,uvidíme kolik gólů v ni uvidíme.V první třetině jsme jich viděli 7.
20:00 Střely na branku v první třetině: 11-3
19:15 GÓL x3m team SSK Future! 5:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #78 Michal Strachota (5:2)
19:15 Gól v poslední minutě se podařil hostům,z rohu vystřelil Michal Strachota,před golmanem však byl míček tečován a končí v síti.
18:03 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #19 Lukáš Řezanina, asistoval #2 Lukáš Hrubý (5:1)
18:03 Po velmi jednoduchá akci se dokázali domácí florbalisté prosadit.Lukáš Řezanina se zapisuje na střeleckou listinu. 5-1
17:50 Míček se odrzail k volnému Kološovi,ten byl v šoku,tak jen přihrál dozadu a vytvoří si novou šanci.
16:36 Hra se přelívá z jedné strany na druhou,šanci mají oba týmy.
14:35 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #22 Tomáš Sladký, asistoval #17 Robin Žydel (4:1)
14:35 Je to tady!!! Navrátilec ze zahraničí,reprezentant České Republiky na mistrostvích světa Tomáš Sladký se trefuje.Dostal parádní přihrávku,kterou umisťuje za brankařovy záda.
13:15 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #19 Lukáš Řezanina (3:1)
13:15 Lukáš Hrubý dostal míček do běhu,který snad vší silou vystřelil na branku,to nemohl brankář chytit!
12:54 Vítkovice obstřelují branku soupeře,ovšem marně.Zatím nenavyšují skóre.
11:06 Future netrefili prázdnou branku,toho můžou litovat.
10:36 Hosté už jsou také v plném počtu.
09:32 Petr Kološ opustil trestnou lavici,Vítkovice se přesouvají do útočného pásma kde budou chtít svou přesilovku využít.
08:36 Vaculík zlomil hokejku,musel do šatny pro novou,musí se čekat až se vrátí jelikož musí na trestnou lavici.To se nelíbí domacím divákům.Necelou minutu se bude hrát ve čtyřech.
07:57 Tomáš Sladký zabojoval,a vybojoval pro svůj tým přesilovku respektive srovnání hraču na hřišti,probíhá výhoda pro Vítkovice.
07:09 Tokoš dostal míček do běhu od Heczka,byl natolik zmatený že se mu míček dostal pod nohy,otočil se k brankáři zády a z otočky pálil do jeho nohy.
06:06 Future se vydal do útočného pásma,Ciompa svůj tým drží ve vedení.Po jeho rychlé rozehrávce se dostali domací do přečíslení,ale tuto šanci nevyužili.
05:16 Hosté se téměř ještě k ničemu nedostali,jejich jediná šance skončila gólem.
03:18 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Martin Tokoš, asistoval #17 Robin Žydel (2:1)
03:18 Po pěkné kombinaci dokázali Vítkovice vstřelit branku.Martin Tokoš vystřelil ,gólman si na míček sice šáhnul,ale tečoval ho přímo do branky. 2-1
02:53 Vítkovice předvádějí pěknou kombinaci v útočném pásmu,málem z toho byl gól.
01:23 GÓL x3m team SSK Future! 1:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #17 Viktor Kopecký (1:1)
01:23 Kopecký nahrál přesně Řehořovi který se štěstí prostřelil míček přes brankáře Ciompu do branky. 1-1
00:20 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #11 Petr Kološ bez asistence (1:0)
00:20 Utkání nám začalo a už jsme viděli gól.Petr Kološ se procpal až před brankáře kterého prostřelil. 1-0
00:00 Dnešní utkání budou řídit rozhodčí Radek Vybíhal a Pavel Kačer.
00:00 Vítkovičtí diváci vítají navrátilce Tomáše Sladkého!
00:00 Vítkovice nastoupí v tradičních modrých dresech,Future ve žluto-černých.
00:00 Základní sestava Future:Výtisk-Zezulka,Rebro-Vojtíšek,Gruber,Vaculík
00:00 Základní setava Vítkovic: Ciompa-Heczko,Suchánek-Tokoš,Žydel,Sladký
00:00 Dobrý podvečer přeji Všem příznivcům florbalu.Vítám Vás u utkání 1.SC WOOW Vítkovice-x3m team SSK Future.Dnešní utkání bude posunuto o 10 minut z důvodu pozdějšímu konci zápasu dorostenek.