60
  • 60 59:55
    Sparta

x3m team SSK Future - AC Sparta Praha Florbal 8:7
branky: 1. Milan Bína, 10. Tadeáš Chroust, 12. Tomáš Vojtíšek, 18. Martin Chaloupka, 19. Viktor Kopecký, 20. Milan Bína, 20. Jan Řehoř, 34. Tomáš Vojtíšek - 12. Dan Moravec, 33. Petr Duchek, 33. Ondřej Perušič, 34. Ondřej Perušič, 48. Ondřej Perušič, 48. Jan Marvánek, 53. Ondřej Havlas; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 130; zásahy brankářů: Martin Novotný 33 - Michal Kotouček 8, Martin Beneš 6; po třetinách: 7:1, 1:3, 0:3
60:00 Komentář tren. Future Kovacse: Sparta byla dnes jednoznačně lepším týmem. To že máme 3 body nás sice těší, ale za to co jsme předvedli se upřímně stydím. Děkujeme soupeři za lekci a pevně věřím, že se z toho ponaučíme.
60:00 Komentář asis. tren. Sparty Gemrotha: V první třetině jsme byli pod vánočním stromečekm a náš nejhorší výkon v extralize nás stál body. Další snaha už pak zůstala marná. Přejem fanouškům Sparty hezké svátky.
60:00 Komentář Tomáš Vojtíšek: Zázraky se dějí o Vánocích, ale né dnes. Málem jsme ztratili vyhrané utkání.
60:00 Komentář Ondřej Perušič: Škoda 1. třetiny. Za stavu 1:7 jsme ukázali sílu v před dobrou kulisou jsme utkání alespoň zdramatizovali.
60:00 Hráči Sparty předvedli ve 3. třetině heroický výkon a byli jednoznačně lepší, na body to bohužel po špatném výkonu v první třetině nestačilo.
60:00 Nejlepší hráči: Future-Tomáš Vojtíšek, Sparta-Ondřej Perušič
60:00 Střely celkem: Future:22 Sparta:40
60:00 Střely v 3. třetině:Future-5 Sparta-12
59:59 Wow, další neskutečný zákrok Novotného!!! Díky němu je dnes Sparta bez bodů!!!
59:59 Tak co?? Standartka Sparty...
59:55 Timeout AC Sparta Praha Florbal
59:40 Novotný předvel neskutečný Save!!! a to měl zakrytý výhled! Nemohl nic vidět...přesto to měl.
58:25 Sparta v kontru hezky zakombinovala. Berkovi však střela sjela.
57:25 Jeden fatálec a body se mohou dělit.
55:28 Rodina vjel jako nůž do másla(Future) předložil Perušičovi, ten mimo.
54:20 Nebezpečný jed od Ducheka, následně z jedničky Marvánek, no Sparta ted rozjela pořádnou bitvu!!
53:20 Future svým přístupem nastartovalo Spartu, ta zapla vyšší rychlost.
52:02 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 8:7
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #71 Ondřej Havlas, asistoval #23 Petr Duchek (8:7)
51:37 Chata ven, Spartanští fanoušci jsou ve svém živlu!!
51:25 Hned po skončení přesy Futura vyrazula Sparta do brejku. Šnajdr mínus.
50:10 Tyčka Tadeáše Chrousta, Marvánek se na to koukal z metru.
49:03 Hra se nám pěkně přiostřila a to nenechává chladné Spartanské fanoušky, kterí tady vytvářejí svým oblíbencům domácí prostředí.
47:49 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 8:6
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #24 Jan Marvánek, asistoval #7 Dan Moravec (8:6)
47:49 Dvě rychlá ušknutí Sparty během 21 sekund. A náskok Future je rázem poloviční, bude ještě nějaké drama?
47:28 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 8:5
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #52 Ondřej Perušič, asistoval #61 Miroslav Šnajdr (8:5)
46:55 Ted nás trošku z nudy vytrhl Strachota, ale trefil jen předvolební plakát Milloše Zemana na D1.
45:20 Duchekova klasická jedovatá, neujala se.
44:05 Na ploše?? Jen trma vrma..
43:02 Vaculík z nuláku. překvapivě nic.
42:20 Skuhrovec do toho dneska jen plácá...
41:00 Na Vinohradském Sokolu je dnes 130 diváků.
40:25 Hou hou hou, řekl Vojtíšek se Zezulkou, laxně ted rozehrávali a málem nabídli příležitost Spartě.
40:00 Od posledního gólu vidíme hráče bojovat o každý metr hřiště, sekaj se, drží se, koušou se...ale plast hokej s pořádnou kombinací se nám trochu vytratil. Sparta určitě cítí šanci, Future se možná nechalo přiliš uchlácholit první třetinou, ikdyž pro to důvodů moc nebylo, Sparta měla víc střel, víc držela míč a Future dávalo branky především po šancích co jim je Sparta vyloženě nabídla.
40:00 Střely v 2. třetině: Future-7 Sparta-13
39:10 Future se ted marně dostává ze své půlky...Sparta má jen střely do ohně.
38:10 Na to jak dlouho se Sparta na tu standartku štelovala, taak ji dost pokazila, Perušič?=kotníky!
36:50 Vaculík hezky přichystal Zezulkovi do středu, ten kousek od šíby mimo.
35:25 Sparťanští fanoušci se ted začínají opravdu hlasitě ožívat! Borci začínají víc makat.
33:51 GÓL x3m team SSK Future! 8:4
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #44 Tomáš Vojtíšek, asistoval #7 Milan Bína (8:4)
33:51 Sparta do toho začala šlapat, ale při takovém zběsilém tempu se tam okno otevře. a tohle okénko dokázal využít po pěkném kříži Bíny Vojtíšek.
33:26 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 7:4
33:26 Sparta je opravdu věčná a železná a hned tak něco ji nezastaví, ani výprask v první třetině.
32:27 Timeout x3m team SSK Future
32:27 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 7:3
32:27 Future společně s přesilovkou absolutně polevilo a jsou z toho hned dva kontry Sparty. Nejdřív Duchek a poté se dobře před bránou zorientoval Perušič.
32:10 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 7:2
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #23 Petr Duchek, asistoval #7 Dan Moravec (7:2)
31:30 Jeden ze zaměstananců unie Pavel D., který je na tribuně komentoval počínaní future v přesilovce slovy: ty .oleee....
30:30 Zatím je to spíš takové přeslabení..
29:34 Trestné střílení družstva x3m team SSK Future neproměnil #44 Tomáš Vojtíšek.
29:34 Nepřesná rozehrávka Sparty, brejk závora! Nájezd!
28:25 Rebro si zapřeháněl, ale byla z toho pro Future dobrá příležitost.
27:05 Žďára vypíchl míč před Marvánkem, ale pak hrůzu mimo vystřelil.
26:35 Rozehrávka futura v tento čas? Kopce.
24:45 Vrtiška alias Vrták teď dal soupeři pěkný šroubovák.
24:10 Novotný ted zablokoval vlastnímu hráči cestu, rozhodčí naštěstí pro Future píská faul, no málem byl požár na střeše.
23:33 Řehoř na zemi v bolestech...dr. Kelen???
22:35 Duchek dal gajdy, tahem však jen do ramene Novotného.
21:15 Na druhé straně Novotný kličku vyčapal!!!
20:00 Sparta v bráně znovu s Kotoučkem, v bráně Sparty dnes nebude něco v pořádku.
19:59 Pro Spartu opravdu nadílka, asi hodně zlobili tak dostali samé ´´uhlí a erteple´´. Ale ted vážněji, Future praktikuje spíše vyčkávací styl a čeká na chyby soupeře a nemilosrdně je proměňuje, něco i se štěstím, ale v praví moment jdou do toho a vychází to. Zato Sparta na nic moc nečeká. ale pramení z toho chyby. a do předu se na gol velice nadřou.
19:59 Střely na bránu-Future:10 Sparta:15
19:34 GÓL x3m team SSK Future! 7:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #17 Viktor Kopecký (7:1)
19:34 Ted Sparta dostala dva smůlovaté goly, první od Bíny se tam sotva došoural a druhýtam zapadl po nějakých odrazech a možná i trošku s hráčem v brankovišti.
19:25 GÓL x3m team SSK Future! 6:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #7 Milan Bína, asistoval #44 Tomáš Vojtíšek (6:1)
18:38 GÓL x3m team SSK Future! 5:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #78 Michal Strachota (5:1)
18:38 Sice Sparta víc drží kuličku, ale Future je nekompromisní ve využívání zaváhaní Sparty.
17:31 GÓL x3m team SSK Future! 4:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #24 Martin Chaloupka, asistoval #25 David Žďárský (4:1)
17:31 Úhoř, Žďára a Chata!!!! 4:1 Na co Chata?? no na goly...
16:32 Sparta teď hrrr do brány. vymodlili slibnou standartku, Duchek však jen do ramene Novotného.
15:42 Vrána s Havlasem si umí dát v zadu 20 nahrávek,ale jak jdou do předu tak rvou jen kotníky....za to Marvánek to je jiný kalibr, prostrkávačka, jesličky...to je prostě jiná...
14:11 Sparta zkouší aktivnější přístup, skoro se to vyplatilo.
13:40 Sparta v pár pološancích, mečem zastavuje tlak Vaculík.
12:42 Novotný účelně posouván bránou, je za to napomínán!
11:38 GÓL x3m team SSK Future! 3:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #44 Tomáš Vojtíšek bez asistence (3:1)
11:38 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Martin Beneš družstva AC Sparta Praha Florbal
11:38 Tak festival námazu a fatálu pokračuje, ted chbovali borci Sparty, Vojtíšek hezky přehodil Kotoučkovi nohu. Paráda! Vyhání Kotoučka z brány.
11:07 DAN MORAVEEEEEC!!! Počkal si nachybu future a kolem hlavy Novotného to tam poslal tahem!
11:03 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 2:1
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #7 Dan Moravec bez asistence (2:1)
09:45 GÓL x3m team SSK Future! 2:0
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #78 Michal Strachota (2:0)
09:45 Nevyvedená klička Strachoty, míček se odraží k Tadeaši Chroustovi a ten to tam POSLAL!!!
08:05 Bína přetlačil soupeře, pak naservíroval Vojtíškovi, ten to ale nečekal, takže nic.
07:10 Matador Križko vyslal do útoku Řehoře, ten však po další kličce nezakončil přesně.
06:10 Kopecký chybnou rozehru Sparty nevyužil.
05:00 Sparta ted v víc na balonku, snaží se o postupný útok, obránci future zatím vše podstatné sbírají.
03:35 Útok: Duchek-Berka-Moravec ted domácím dvakrát zavařil.
02:42 Zezulka na středu prokoupal, rozdal do strany, kříž, a Vojtíšek bohužel ne z první tak jen do Kotoučka.
02:30 Zatím žádné nahoru dolu, spíš spousta nepřesností.
00:23 GÓL x3m team SSK Future! 1:0
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #7 Milan Bína, asistoval #26 Ondřej Vaculík (1:0)
00:23 Po chybné rozehrávce hostí se dostávají do vedení domácí.
00:00 Zahajovací sestavy: Future: Novotný, Vojtíšek, Jelínek- Bína, Vaculík, Vojtíšek- Sparta: Kotouček-Smetana, Perušič, Šnajdr, Dvořík, Rodina
00:00 Dobrý den, vítam Vás u předvánočního textového online přenosu z utkání mezi SSK Futre a AC Sparta Praha Florbal.