60
  • 60 59:30
    TJ JM Pedro Perez Chodov

TJ JM Pedro Perez Chodov - AC Sparta Praha Florbal 5:2
branky: 18. Martin Zozuĺák, 36. David Bouša, 40. Patrik Dóža, 59. Matěj Jendrišák, 59. Patrik Dóža - 51. Jiří Šimůnek, 52. Pavel Dvořák; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 175; zásahy brankářů: Jan Binder 28 - Martin Beneš 42; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:2
60:00 Komentář za hosty asistent trenéra Petr Gemroth: 'V první a poslední třetině jsme podali celkem solidní výkon, ve druhé nám bohužel ujel vlak. Koncovku zápasu rozhodla naše nezkušenost.'
60:00 Komentář za domácí David Nerud: 'Perfektní dvě třetiny, tradičně slabší třetí část. Prvních deset minut se nám vůbec nepovedlo a soupeř trestal. Jsme ale moc rádi za tři body a vyhlížíme severskou výzvu.'
60:00 Počet střel ve třetí třetině: 15 - 12
60:00 Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Patrik Dóža a Pavel Dvořák
59:30 Timeout TJ JM Pedro Perez Chodov
58:54 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 5:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #66 Patrik Dóža, asistoval #15 Martin Zozuĺák (5:2)
58:54 A vzápětí zvyšuje Dóža
58:44 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 4:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #8 Matěj Jendrišák, asistoval #89 Michal Kotlas (4:2)
58:44 Jendrišák se ocitl sám před Benešem a s přehledem zakončil
57:37 Timeout AC Sparta Praha Florbal
56:58 Zozulák nastřelil tyč a na druhé straně Šimůnek bekhendem jen těsně minul branku
54:44 Podhráský může po tvrdém ataku Marvánka děkovat rozhodčím za velkorysost
53:40 Sparta se s vypětím všech sil ubránila
52:59 Chodov drží Spartu pod velkým tlakem, Kotlase dělily od branky milimetry
51:14 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 3:2
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #34 Pavel Dvořák, asistoval #61 Miroslav Šnajdr (3:2)
51:14 Hned z další příležitosti snižuje Dvořák na rozdíl jediné branky. Doposud nudné utkání začíná být zajímavé.
50:58 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 3:1
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #96 Jiří Šimůnek, asistoval #17 Václav Linhart (3:1)
50:58 Šimůnek střelou pod horní tyč poprvé překonává Bindera
49:24 Ani ve třetí třetině diváci nevidí příliš pohledný florbal
47:24 I z další standardní situace Sparta zahrozila
46:31 Smetanova střela ze standardní situace těsně minula chodovskou branku
43:02 Proti Havlasově střele se Binder musel bleskově přesunout
42:00 Během přesilovky si slušné příležitosti dokázali vypracovat Jendrišák a Zozulák, Sparta se ale ubránila
40:01 Sparta se dostavila k závěrečné třetině pozdě, trest odsedí Linhart
40:00 Počet střel ve druhé třetině: 21 - 8
39:07 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 3:0
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #66 Patrik Dóža, asistoval #21 Michal Klápa (3:0)
39:07 Dvojice Dóža - Klápa si vyměnila své tradiční role
35:54 Fiala se v dnešním utkání trápí, promarnil další brankovou příležitost
35:09 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 2:0
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #91 David Bouša, asistoval #15 Martin Zozuĺák (2:0)
35:09 Tentokrát již nemůže být pochyb, Bouša krásnou střelou nedal Benešovi šanci
34:20 Od nohy Podhráského se míček odrazil do branky, rozhodčí gól neuznává
30:43 Fiala v obrovské příležitosti vyslal pouze velmi slabou střelu, pro kterou se Beneš stihl přesunout
29:09 Ve složité situaci před domácí brankou se nejlépe zorientoval Binder
25:22 Klápovu střelu do prázdné brány na poslední chvíli zachytil Rodina
24:36 Beneš vytáhl Dóžovu tvrdou střelu
20:00 Počet střel v první třetině: 11 - 10
17:16 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 1:0
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #27 Ondřej Mikeš (1:0)
17:16 Běhavý obral obranu Sparty o míček přímo před jejich brankou a z následného útoku otvírá Zozulák skóre utkání
14:36 Nová posila domácích Běhavý se sám před Benešem neprosadil
13:22 Trio Jendrišák, Pražák, Kotlas se dokázalo během několika málo vteřin dostat do třech gólových šancí, zatím chybí lepší zakončení
12:16 Po Sýkorově střele míček nepříjemně poskakoval v brankovišti Sparty, Marvánek ho nakonec úspěšně odpálil
09:01 Perušič ve velké příležitosti přestřelil
08:09 Schubertova střela překvapila všechny včetně gólmana Beneše
05:20 Dvořák se ocitl sám před Binderem, trefil ovšem pouze tělo domácího gólmana
04:42 Dóžovu těžkou přihrávku Fiala zpracovat nedokázal
03:35 Po zpětné nahrávce Zozuláka zkoušel z dálky Pražan
02:15 Po standardní situaci se nebezpečně obtáčel kolem beků Jendrišák
01:56 Na míčku je zatím většinu času Chodov, Sparta ale hraje s obrovským nasazením
00:00 Zahajovací sestava hostů: Beneš - Vrána, Havlas - Duchek, Berka, Moravec / Domácí: Binder - Schubert, Kotlas - Podhráský, Jendrišák, Pražák
00:00 Vítejte u online přenosu zápasu 9. kola mužské extraligy. V pražském derby se proti sobě utkají týmy TJ JM Pedro Perez Chodov a AC Sparta Praha Florbal.