3:6
    Petr DUCHEK
    (Moravec)

FbŠ pipni.cz Bohemians - AC Sparta Praha Florbal 3:6
branky: 23. Michal Jedlička, 27. Martin Poláček, 56. Lukáš Kuncman - 14. Petr Duchek, 18. Petr Duchek, 39. Jan Marvánek, 49. Jan Marvánek, 57. Miroslav Šnajdr, 59. Petr Duchek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Michal Rebro 28 - Michal Kotouček 18; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Jakoubka:'Dnes vyhrál lepší tým, který víc chtěl.' Komentář trenéra hostů Václava Culky:' Na posledních trénincích jsme malinko změnili filozofii naší hry v první třetině jsme dokázali dodržovat pokyny. Celkově se naše hra zlepšíla směrem do zakončení, ale ještě tam máme mezery. Samozřejmně jsme rádi za tři body.'
60:00 Nejlepšími hráči dnešního utkání jsou za Spartu - 23 Petr Duchek, Bohemians - 10 Vojtěch Bagin
60:00 Střely ve třetí třetině: FBŠ - 7, Sparta - 12
59:07 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny
58:47 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 3:6
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #23 Petr Duchek, asistoval #7 Dan Moravec (3:6)
58:47 Je tady nejspíš definitivní tečka za dnešním utkáním. Duchek trefuje prázdnou bránu
58:17 Bohemka ze všech možných pozic, ale sparťanská obrana zatím drží
57:17 Timeout FbŠ pipni.cz Bohemians
57:00 Domácí zkoušejí hru bez golmana
56:46 Vrána teď zablokoval nadějnou střelu Jedličky
56:13 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 3:5
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #61 Miroslav Šnajdr, asistoval #34 Pavel Dvořák (3:5)
56:13 Jedlička předvádí obrovskou chybu v rozehrávce a daruje soupeři laciný gól
55:58 Tým hostů hraje v plném počtu
55:16 GÓL FbŠ pipni.cz Bohemians! 3:4
Branku družstva FbŠ pipni.cz Bohemians vstřelil #39 Lukáš Kuncman, asistoval #74 Tomáš Kindl (3:4)
55:16 Přeci jen se Bohemka dočkala, Kuncman od mantinelu proměňuje přesilovku
55:02 Sparta srdnatě brání a nepouští Bohemku ani v dvojnásobné přesile ke střele
53:58 Dvořák natlačil Kindla na vlastní střídačku a půjde si sednout k Císařovi
53:24 Trestné střílení družstva FbŠ pipni.cz Bohemians neproměnil #14 Michal Jedlička.
53:24 Michal Jedlička nájezd neproměnil
53:24 Tentokrát si nájezd zkusí někdo z bohemky. Císař zahrál v leže na hranici brankoviště
52:56 Tým domácích hraje v plném počtu
49:39 Tým hostů hraje v plném počtu
49:04 Tým domácích hraje v plném počtu
48:19 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 2:4
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #24 Jan Marvánek, asistoval #44 Ondřej Svatoš (2:4)
48:19 Hra ve 4 vyšla lépe Spartě. Marvánek vymetl víko domácí brány
45:45 Šnajdr naprosto selhal v koncovce, když stál naprosto osamocen před bránou domácích
44:01 Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou, oba celky se snaží vymyslet golovou situaci
41:30 Tým domácích hraje v plném počtu
40:01 Sparta nastupuje do poslední části s více než minutovou výhodou přesilovky
40:00 Střely ve druhé třetině: FBŠ - 8, Sparta - 8
39:02 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:07 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 2:3
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #24 Jan Marvánek z trestného střílení (2:3)
38:07 K němu se postavil Jan Marvánek a bez problémů využívá
38:07 Poláček na poslední chvíli zachraňoval situaci, ale pomohl si tím zakázaným způsobem a tak má Sparta obrovskou šanci v podobě nájezdu
37:30 Hra je teď rozkouskovaná zbytečnými chybami
36:51 Dnešní utkání sleduje 152 diváků. Děkujeme!
35:28 Oba týmy se prezentují povedenými akcemi. Na dnešní zápas se velmi pěkně dívá
34:00 Rebro měl teď obrovské štěstí, že Moravcovi nesedla střela
31:08 Kindl našel naprosto volného Jedličku na levé tyčce, ten netrefuje balonek
30:46 Tým hostů hraje v plném počtu
26:21 GÓL FbŠ pipni.cz Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ pipni.cz Bohemians vstřelil #28 Martin Poláček bez asistence (2:2)
26:21 Poláček nekompromisně dorazil skákající balon
25:58 Teď se prezentoval David Šutko zákrokem, za který se nemusí stydět
22:32 GÓL FbŠ pipni.cz Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ pipni.cz Bohemians vstřelil #14 Michal Jedlička, asistoval #39 Lukáš Kuncman (1:2)
22:32 Jedlička prostřelil od mantinelu vše co mu stálo v cestě
22:18 Berka vystihl rozehrávku domácích a málem přivává další gol
20:31 Bohemka si teď vypracovala zajímavou akci na jejímž konci byl Michal Jedlička, ale jeho střela skončila na mantinelu
20:00 Počet střel v první třetině: FBŠ - 6, Sparta - 13
19:56 Nushart opět v šanci po nahrávce Jedličky, a opět netrefuje
17:36 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 0:2
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #23 Petr Duchek bez asistence (0:2)
17:36 Sparta přidává druhý gol. Duchek prostřeluje Rebra na bližší tyči
17:17 Hněvkovský krásně našel volného Bagina před bránou. Ten trefuje pouze Kotoučka
15:47 Bohemka se snaží vyrovnat a vymýšlí jednu akci lepší než druhou, ale zatím bez golového přínosu
13:45 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 0:1
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #23 Petr Duchek, asistoval #20 Jakub Vrána (0:1)
13:45 Vrána natáhl na své půlce a balon si našel po teči Duchka cestu až za záda Rebra
13:35 Závar před bránou domácích vyřešil až Chlumský, který poslal neposedný balon až za mantinel
11:11 Bohemka měla standartní situaci přímo před bránou Sparty. Kisugite míří vysoko nad
10:59 Jedlička teď krásnou přihrávkou vybídl Nusharta, ten netrefuje balon
10:13 Sparta hrozí především z dálky. Rebro zatím bezchybný
09:11 V posledních minutách je aktivnější Sparta, která prakticky nepouští Bohemku na svou půlku
07:49 Na hrací ploše zůstává ležet David Šutko, po střetu mimo hru.
06:29 První vážnější akci má na své straně Sparta. Adam Smetana prověřil Rebra nebezpečnou střelou z dálky.
02:50 Domácí se od začátku ženou do útoku a zasypávají Kotoučka střelami.
00:01 Úvodí buly dnešního utkání si připisují domácí.
00:00 Zahajovací sestava domácích: 97 Michal Rebro, 9 David Šutko - 17 Lukáš Janů, 10 Vojtěch Bagin - 44 Pavel Čihák - 89 Jan Hněvkovský
00:00 Zahajovací sestava hostů: 32 Kotouček Michal, 20 Vrána Jakub - 71 Havlas Ondřej, 23 Duchek Petr - 18 Berka Jaroslav - 7 Moravec Dan
00:00 Vážení diváci dovolte mi přivítat Vás na 3. kole extraligy mužů, kde proti sobě nastoupí tými FBŠ pipni.cz Bohemians a AC Sparta Praha Florbal