12:5
    Radek VALEŠ
    (Neuman)

FBC Liberec - x3m team SSK Future 12:5
branky: 4. Jakub Procházka, 6. Tomáš Marek, 9. Radovan Kubek, 10. Radovan Kubek, 20. Radek Valeš, 46. Radovan Kubek, 47. Radovan Kubek, 50. Bohuslav Ferdan, 51. Bohuslav Ferdan, 54. Jan Fajfer, 59. Bohuslav Ferdan, 60. Radek Valeš - 24. Jan Zadák, 29. Martin Rossi, 36. Ondřej Vašíček, 54. Marian Jelínek, 56. Martin Rossi; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Adam Slabý 42 - Daniel Körber 5, Ondřej Lupoměch 18; po třetinách: 5:0, 0:3, 7:2
60:00 Komentář trenéra domací: Disciplinovaný výkon z první třetiny jsme si pohlídali a zaslouženě vyhráli. Komentář trenéra hostí: Zápas rozdílných třetin s větším štěstím na hokejkách domácích.
60:00 Střely na branku celkově, Liberec: 35 Future: 47
60:00 Liberece byl lepším týmem, proto si z dnešního utkání odnáší zasloužené vítěztví.
59:15 GÓL FBC Liberec! 12:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #91 Radek Valeš, asistoval #19 Ondřej Neuman (12:5)
59:15 Daněk se neumí chovat a de si sednout.
58:50 GÓL FBC Liberec! 11:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #4 Bohuslav Ferdan bez asistence (11:5)
58:50 Ferdan krásně vymetl levý růžek a pasuju ho na druhého muže zápasu.
58:21 Future je v plném počtu.
56:21 Zavadil neunesl emoce a de si sednout.
55:38 GÓL x3m team SSK Future! 10:5
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #13 Martin Rossi, asistoval #65 Zbyněk Stuchlík (10:5)
53:42 GÓL FBC Liberec! 10:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Jan Fajfer, asistoval #53 Radovan Kubek (10:4)
53:19 GÓL x3m team SSK Future! 9:4
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #2 Marian Jelínek, asistoval #74 Viktor Kopecký (9:4)
50:58 Trestné střílení družstva x3m team SSK Future neproměnil #77 Ondřej Vašíček.
50:08 GÓL FBC Liberec! 9:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #85 David Bláha (9:3)
50:08 Ferdanova úchylka je asi trefování míčků ze vzduchu.
49:21 GÓL FBC Liberec! 8:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #8 Tomáš Marek (8:3)
49:21 Ferdan trefil skákající míček a zvyšuje vedení Liberce.
46:23 GÓL FBC Liberec! 7:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #53 Radovan Kubek bez asistence (7:3)
46:22 Kubek je mužem zápasu.
46:13 Jágr předvedl hit jak z učebnice.
45:14 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #53 Radovan Kubek, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (6:3)
45:14 Kubek předvádí vynikající výkon.
43:42 Výborný zákrok Slabého, který dnes předvádí vynikající výkon a drží svůj tým.
42:28 Procházka vyzkoušel Lupoměcha backhandovou střelou.
40:00 Střely na branku, Liberec: 12 Future: 15.
39:49 Liberece je v plném počtu.
39:02 Liberec výborně brání a nepustil Future k větší šanci.
37:50 Future má šanci snížit, uvidíme co z toho bude.
35:41 GÓL x3m team SSK Future! 5:3
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #77 Ondřej Vašíček, asistoval #65 Zbyněk Stuchlík (5:3)
35:41 Nechytatelná střela nad nohu.
34:00 Je to velmi zajímavý zápas se spoustu šancí, ale skóre se nemění.
33:04 Ferdan utekl, ale nekončí to brankou.
31:38 Rozhodčí nechávají volný průběh.
30:07 Liberec by se měl probrat, začíná dělat zbytečné chyby.
28:14 GÓL x3m team SSK Future! 5:2
28:14 Future využívá přesilovku.
25:02 Čistý hit od Valeše před vlastní bránou.
23:29 GÓL x3m team SSK Future! 5:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #10 Jan Zadák, asistoval #59 Vojtěch Duchoslav (5:1)
23:29 Nepovedená střela končí v brance domácích.
22:24 Future teďka tlačí Liberec a snaží se skórovat.
20:00 Střely na branku, Liberec: 12 Future : 10
19:57 GÓL FBC Liberec! 5:0
19:57 Krásná souhra dvojice Neuman a Valeš, která končí v brance hostů.
18:07 Valeš si dělá s obranou soupeře co chce a té se to moc nelíbí a dává to najevo.
17:17 Standardní situace Liberce nekončí brankou.
16:17 Future se snaží vrátit do zápasu, ale nedaří se.
13:55 Slabý stále drží čisté konto.
12:02 Liberec je v plném počtu.
09:14 GÓL FBC Liberec! 4:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #53 Radovan Kubek bez asistence (4:0)
09:14 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Ondřej Lupoměch družstva x3m team SSK Future
09:14 Kubek ještě před pár zápasy měl sotva jeden bod a dnes už má na kontě dvě branky.
08:30 GÓL FBC Liberec! 3:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #53 Radovan Kubek, asistoval #8 Tomáš Marek (3:0)
08:30 Tečovaná střela Kubka končí v bráně hostů.
08:10 Trojice Procházka, Neuman a Valeš zatím motá obranu soupeře.
05:03 Liberec se díky přesilové hře dostává do vedení.
05:02 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Tomáš Marek, asistoval #91 Radek Valeš (2:0)
04:45 Neproměnil.
04:44 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #4 Bohuslav Ferdan.
04:44 Máme tady nájezd za hru vysokou holí, skórovat se pokusí Ferdan.
04:10 Jágr vyzkoušel pozornost brankáře hostů střelou z rohu.
03:31 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #7 Jakub Procházka, asistoval #91 Radek Valeš (1:0)
02:39 Slibná individuální akce Ferdana, která bohužel pro Liberec nekončí brankou.
01:01 Liberec začíná z ostra a je vidět, že si poslední zápas základní části chce užít.
00:00 Dobrý večer, vítáme Vás u dnešního utkání. Zahajovací sestavy: Liberec: G Slabý, Daněk, Galbavý, Procházka, Valeš, Neuman. Future: G Korber, Stuchlík, Vašíček, Kopecký, Rossi, Chvátal. Dnešní zápas píská dvojice Sommer a Kytler.