(Pechan)
  • 56 55:08
    BILLY BOY Mladá Boleslav

TJ SAM73 Znojmo - BILLY BOY Mladá Boleslav 4:7
branky: 6. Lukáš Blizňák, 16. David Jedlička, 42. Jan Pavlíček, 55. David Kučera - 19. Dominik Škarda, 29. Daniel Ludvík, 34. Matěj Pechan, 35. Daniel Ludvík, 51. Dominik Škarda, 53. Daniel Kroupa, 56. Daniel Kroupa; rozhodčí: Jan Kadlec - Marek Kadlec; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Radek Pechura 15, Marek Čižmar 1 - Luděk Horáček 19; po třetinách: 2:1, 0:3, 2:3
59:59 Pár slov obou trenérů k dnešnímu utkání: Trenér hostů: 'Další utrápená výhra, zápas jsme si zkomplikovali vlastní nedisciplinovaností a hráčskou naivitou.' Trenér domácích: 'I přes prohru domácí předvedli bojovný výkon. Zasloužená by byla remíza.'
59:59 Máme tu konec utkání, hosté vítězí 4:7!
59:00 Běží poslední minuta dnešního utkání.
57:28 Znojmo ještě bojuje!
55:27 Znojmu není prostě přáno!
55:08 Timeout BILLY BOY Mladá Boleslav
55:08 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 4:7
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #91 Daniel Kroupa, asistoval #10 Matěj Pechan (4:7)
54:00 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 4:6
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #7 David Kučera bez asistence (4:6)
54:00 Kučera skvěle napadal a v oslabení utekl obraně a snižuje na 4:6!
52:25 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:6
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #91 Daniel Kroupa bez asistence (3:6)
52:25 Neuvěřitelný Pechura! Chytil neskutečné, do prázdné branky střílel Sochůrek, Pechura chytil, ale na dorážku od Kroupy již nechytil! 3:6
50:29 Pavlíček trefuje břevno z půlky hřiště!
50:04 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:5
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #25 Dominik Škarda, asistoval #20 Antonín Palatínus (3:5)
50:04 Velká rána pro domácí! 3:5
48:39 Hosté hrají v plném počtu.
47:17 Znojmo je jako vyměněné! Teď předvádí skvělou hru!
46:39 Baudisch si musel připadat jako na ledě! Po své hrudi ujel snad 2 metry a pak na zemi hrál míček a má to za 2 minuty.
44:10 Domácí makají, chtějí toto utkání vyhrát.
41:33 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 3:4
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #48 Jan Pavlíček, asistoval #4 Jakub Vašek (3:4)
40:01 2. třetina se nesla ve znamení tvrdé hry obou týmů, nejvíce to pocítil obránce znojemských Dan Částek, který po jednom z tvrdých střetů navštívil i náš stolek časomíry a zjistil, že na časomíře sedí nadějná brankářka znojemských dorostenek Míša Košíčková, které věnoval svůj roztomilý úsměv a ona celou přestávku nemluví o ničem jiném..
38:39 Znojemský obránce Částek navštívil časomíru a konkrétně naši pěknou časoměřičku. Počastoval ji svým pěkným úsměvem :-)
38:07 Hosté jsou při chuti.
37:12 Domácí hrají v plném počtu.
36:33 Hosté kombinují na znojemské půlce.
35:12 Trestné střílení družstva BILLY BOY Mladá Boleslav neproměnil #8 Tomáš Novák.
35:12 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Marek Čižmar družstva TJ SAM73 Znojmo
35:12 Do branky zaběhl Čižmar. Tresné střílení neproměnil Novák, Čižmar chytá!
34:12 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:4
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #50 Daniel Ludvík, asistoval #20 Antonín Palatínus (2:4)
33:48 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #10 Matěj Pechan, asistoval #8 Tomáš Novák (2:3)
33:48 Krásnou stahovačkou Pechan ošálil obránce a pak zavěsil. 2:3!
31:27 A opět skvělý Pechura!
30:17 Pechura čarodějem. Nic neviděl, ale střelu, která letěla do horního růžku zázračně chytil a podržel tak svůj tým.
28:16 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:2
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #50 Daniel Ludvík, asistoval #17 Ondřej Sochůrek (2:2)
27:07 Standardní situace pro hosty, ze které nevytěžili nic, protože hráč hostů trefil akorát horolezeckou stěnu. Mušku asi nechal doma :-)
24:52 Domácí tým je aktivní, snaží se vstřelit nějakou tu branku.
23:31 Domácí brankář drží.
21:51 Hosté hrají v plném počtu.
20:42 Domácí pokračují v přesilovkovém náporu.
20:01 Ke konci 2.třetiny bylo k vidění několik ostřejších soubojů, pocítil to hlavně obránce Znojma Dan Částek, jenž byl tvrdě atakován a navštívil tak i náš stolek pořadatelů, kde se zblízka podíval, kdo dnes sedí na časomíře a zjistil, že je to pohledná brankářka znojemských dorostenek Míša Košíčková, které věnoval svůj neodolatelný úsměv a ona teď nemluví celou přestávku o ničem jiném...
19:00 Běží poslední minuta 1. třetiny.
18:12 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:1
16:17 Dobrý zákrok hostujícího brankáře!
15:35 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 2:0
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #15 David Jedlička, asistoval #7 David Kučera (2:0)
15:35 Výborná souhra v přesilovce vede k vedení 2:0!
14:04 Horák krásně natáhl od půlky, ale hostující brankář chytá.
12:22 Znojmo nyní aktivnější, dobře napadá, dobře brání, dobře útočí.
10:26 Hosté trefují břevno!
09:48 Můžeme sledovat hru ze strany na stranu, šance na obou stranách.
07:37 Znojmo očividně vstřelená branka nakopla a rádi by znojemští přidali další branku.
05:20 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 1:0
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #22 Lukáš Blizňák, asistoval #15 David Jedlička (1:0)
05:20 Z ničeho nic Znojmo udeřilo. Jedlička nahrál v poslední době skvěle hrajícímu Blizňákovi, který dává na 1:0!
01:49 Hosté drží míček na svých holích, domácí se pouze brání.
00:01 Hosté vyhráli úvodní buly..
00:00 Dobrý večer, vítáme Vás při sledování 19. kola extraligy juniorů. Zahajovací sestavy: Domácí - Pechura - Dokulil, Částek - Jedlička, Kučera, Blizňák. Hosté - Horáček - Novák, Vitásek - Baudisch, Výborný, Kroupa.