• 59 58:09
    7:12
    (Bagin)

TJ SAM73 Znojmo - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:12
branky: 8. Filip Horák, 12. Tomáš Podrabský, 14. Tomáš Podrabský, 25. Tomáš Podrabský, 34. David Jedlička, 38. Viktor Spousta, 55. Vojtěch Procházka - 7. Ondřej Sýkora, 10. Ondřej Schuller, 13. Martin Šimek, 18. Martin Šimek, 31. Josef Hluchý, 40. Martin Šimek, 43. Martin Kisugite, 47. Martin Kisugite, 53. Jakub Šárka, 55. Jakub Šárka, 56. Josef Hluchý, 59. Martin Šimek; rozhodčí: Jaroslav Blažek - Ondřej Pech; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Radek Pechura 5, Marek Čižmar 27 - Tomáš Hyršl 31; po třetinách: 3:4, 3:2, 1:6
59:59 Trenér hostí: 'Dvě třetiny vyrovnané utkání, až zredukování na dvě lajny přineslo hrozně důležité body.' Trenér domácích: 'Znojmo do konce druhé třetiny dokázalo potrápit favorita tohoto utkání a rozhodující asi nastal těsně na konci druhé třetiny a hosté plně využili zkušeností a dokázali dotáhnout zápas do vítězného konce.'
59:59 Máme tu konec. Hosté vítězí 7:12!
58:09 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #10 Vojtěch Bagin (7:12)
57:38 Skvělý zákrok Marka Čižmara!
56:08 Zmar domácích asi korunoval gól v poslední sekundě druhé části!
55:40 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Josef Hluchý bez asistence (7:11)
55:40 A je tu rychlá odpověď! 7:11!
54:55 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 7:10
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #26 Vojtěch Procházka z trestného střílení (7:10)
54:55 A je to gooooool! 7:10
54:55 Nájezd pojede Vojtěch Procházka!
54:55 Nájezd domácích!
54:20 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
54:20 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #79 Robert Sunegh (6:10)
53:01 Domácí trenér ještě burcuje své svěřence!
52:41 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:9
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #12 Mikuláš Forman (6:9)
51:35 Hosté dále likvidují domácím nervy svým náporem.
50:07 Domácí hrají v plném počtu.
48:31 Hosté uzavřeli domácí na jejich polovině, ale domácí vyhazují.
46:23 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #5 Martin Kisugite bez asistence (6:8)
46:23 Hosté svojí aktivitou zvyšují na 8:6 z jejich pohledu, jmenovitě Martin Kisugite!
44:09 Hostující tým drží míček na svých holích.
42:29 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #7 Martin Šimek (6:7)
41:59 Hosté jsou v této části aktivnější.
39:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:6
37:45 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 6:5
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #39 Viktor Spousta, asistoval #22 Lukáš Blizňák (6:5)
37:45 Dnešní oslavenec Lukáš Blizňák výborně vybojoval balonek a nahrál zcela volnému Spoustovi a ten konečně posílá domácí do vedení 6:5!
36:24 Hosté nemůžou trefit branku.
33:30 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 5:5
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #15 David Jedlička, asistoval #43 Tomáš Podrabský (5:5)
33:01 Domácí tým zatím drží Čižmar.
30:20 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Josef Hluchý, asistoval #71 Jakub Uher (4:5)
30:20 Čižmar vůbec neviděl střelu, která končí za jeho zády. Střelcem se stal Josef Hluchý. 4:5!
26:48 Hostům zazvonila tyč, kterou nastřeluje Jedlička! Škoda pro domácí tým, tuto třetinu jsou lepším týmem!
24:57 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 4:4
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #43 Tomáš Podrabský, asistoval #26 Vojtěch Procházka (4:4)
24:57 Tomáš Podrabský využívá přesilovku a svým třetím gólem v utkání opět srovnává krok! 4:4
21:23 Do délce hriště nyní spadly mantinely.
20:01 Domácí vyhráli buly a jejich kouč je hecuje již od začátku, aby byl výkon lepší!
19:39 Domácí na půlce hostí, ale hostující tým zachytil a žene se do útoku.
19:00 Běží poslední minuta první třetiny.
17:54 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #7 Martin Šimek bez asistence (3:4)
17:54 Nedáš, dostaneš... Teď potrestal domácí koncovku Šimek. 3:4!
17:22 Nádherná akce domácích, kterou začal Podrabský, dále pokračoval Jedlička, ale Horák netrefuje.
16:39 U míčku převážně hosté.
14:29 Výborně hrající Tomáš Podrabský je dnes při chuti.
13:38 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 3:3
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #43 Tomáš Podrabský, asistoval #63 Filip Horák (3:3)
13:38 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Marek Čižmar družstva TJ SAM73 Znojmo
13:21 Nyní se na hrací ploše objevilo více míčku, než bylo třeba.
12:14 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:3
11:22 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 2:2
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #43 Tomáš Podrabský bez asistence (2:2)
11:22 Nyní zachytil rozehrávku po chybě hostí Tomáš Podrabský a v přesilovce srovnává na 2:2!
10:11 Podrabský nyní netrefil branku
09:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Ondřej Schuller, asistoval #10 Vojtěch Bagin (1:2)
09:22 Do prázdné branky zakončoval Schüller. 1:2!
07:24 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 1:1
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #63 Filip Horák bez asistence (1:1)
07:24 V závaru před brankou hostí se nejlépe zorientoval Horák a srovnává na 1:1!
06:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #26 Ondřej Sýkora, asistoval #13 Ondřej Schuller (0:1)
06:22 Střela od půlky nešťasně zapadla Pechurovi do branky střela od Sýkory. 0:1
02:18 Od začátku sledujeme boj o míček, ale zatím branku ohrožují jen hosté.
00:00 Dobrý večer, vítáme vás u online 15. kola florbalové extraligy juniorů. Zahajovací sestavy! Znojmo: Pechura - Dokulil, Procházka - Horák, Podrabský, Jedlička. Bohemians: Hyršl - Kisugite, Ptáček - Šimek, Bagin, Forman.