4:5
    Mikoláš EMR
    ()

Bulldogs Brno - TJ SAM73 Znojmo 4:5
branky: 20. Peter Grich, 34. Ondřej Teplý, 42. Filip Hemala, 50. Radek Útrata - 11. David Jedlička, 21. Jan Dokulil, 38. Jakub Vašek, 53. Jakub Vašek, 60. Mikoláš Emr; rozhodčí: Martin Both - Radim Waliczko; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Filip Kuhn 13 - Marek Čižmar 28; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:2
60:00 Střely celkem: BUL: 32, ZNO: 18.
60:00 Střely ve 3.třetině: BUL: 15, ZNO: 3.
60:00 Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: Když si dáme dva vlastní góly, přičteme k tomu neproměňování šancí a nekoncentrovanost tak z toho logicky nemůže vzejít nic dobrého. Znojmo bylo daleko více bojovalo a to rozhodlo. Gratuluji Znojmu ke třem bodům.
60:00 Komentář hostujcího trenéra Radka Pechury: Oba dva týmy předvedly bojovný výkon a u našeho týmu hodně stálo štěstí. Kluci dnes vyhráli svou bojovností.
59:08 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 4:5
Vlastní branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #88 Mikoláš Emr (4:5)
59:08 Gól Znojma
59:01 Poslední minuta řádné hrací doby
58:09 Velké tempo, žádné góly.
57:22 Velké šance Brna končí okolo brankové čáry.
57:00 Tři minuty do konce a o vítězi stále není jasno.
56:34 Timeout Bulldogs Brno
56:05 Nervozita na obou stranách vyúsťuje v nepřesnosti.
55:23 Znojmo kompletní
54:52 I v přesilovce se dá hrát nahoru-dolů a šance se objevují na obou stranách.
54:01 Grich chyboval a poté uhasil situaci hraničním zákrokem.
53:26 Kolotoč opět v provozu, velká šance na zlomení zápasu.
53:10 Výhoda, Buldoci budou hrát přesilovku.
52:26 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 4:4
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #4 Jakub Vašek, asistoval #9 Radek Novák (4:4)
52:26 Znojmo se náhodným gólem dostává zpět do hry.
51:39 Tam se jich vejde..
51:06 Znojmo vymýšlí taktiku na poslední desetiminutovku. Zatím je ale veškerá snaha hostů marná.
50:49 Dobré střídání Konečného, který mohl zatlouct další hřebíček do znojemské rakve.
49:45 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #7 Radek Útrata, asistoval #48 Peter Grich (4:3)
49:45 A je to tady!!! Grich libově našel zmíněného Útratu a ten bekendem posílá svůj tým do vedení.
49:23 Kuhn se musí v brance hodně otáčet.
49:04 Emr míří z protiútoku nad.
48:50 Znojmo v tlaku
48:23 Hruška dorážejícímu hráči řekl jasné NE.
46:52 Rejda z půlky donutil Čižmara k tygřímu skoku.
46:23 Standartka Znojma z nebezpečné vzdálenosti končí ve zdi buldočích lýtek.
45:36 Domácí ošetřovatel Pexa svým bicepsem ošetřil Čižmarův prstík.
45:15 Útrata bojuje jako lev, branka by byla pro něj tou správnou satisfakcí.
44:45 Do hry se dostává i matador Hruška, který nechal v prvních dvou třetinách vyniknout své mladší spoluhráče.
44:07 Utkání sleduje solidních 91 diváků.
43:40 Hra je teď velice rozháraná, o vítězi teď není jasno ani trochu.
42:25 Emoce na obou stranách sílí, oba týmy chtějí urvat tři body pro sebe.
41:41 Vyrovnání přichází brzy! Grich ideálně našel Hemalu a ten byl nekompromisní.
41:40 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #13 Filip Hemala, asistoval #48 Peter Grich (3:3)
40:00 Střely ve druhé třetině 7:10
39:25 Buldoci se snaží ještě do sirény vyrovnat, ale jejich snažení přichází v niveč.
37:21 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 2:3
37:21 Rejda chyboval při střídání Brna a Znojmo odskakuje do vedení.
36:23 Grich chtěl navýšit svůj gólový účet, ale mířil nad, jak se již u Buldoků stalo zvykem.
35:23 Slibná standartka Brna končí v ochranné síti.
33:58 Při chuti hrající Teplý z otočky prostřelil Čižmara a začíná se od nuly.
33:57 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #11 Ondřej Teplý, asistoval #21 Marek Fuchs (2:2)
33:36 Grábl prověřil po delší době Čižmara.
31:45 Kuhn se předvedl hezkým zákrokem proti Procházkovi.
31:00 K večernímu menu dnes diváci dostali spíše taktickou bitvu a nevidíme příliš pohledný florbal.
29:48 Teplý vstřelil branku, ale nebyla uznána pro předchozí přerušení hry. Vzrušení na hřišti je tak zbytečné.
29:15 První přesilovková formace se příliš neprosadila a šanci dostane druhá pětka.
28:40 Buldoci rozjíždí kolotoč nahrávek ve znojemském pásmu.
25:20 Vracíme se do starých kolejí a Buldoci přebírají otěže zápasu.
23:27 Skřivánek pobídl Mlejnka ke skórování, ale domácí útočník mířil těsně vedle.
22:35 Buldoci se nemohou dostat z rozehrávky do kloudnější šance.
21:48 Mdlý nástup domácích do druhé části
20:23 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 1:2
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #11 Jan Dokulil, asistoval #15 David Jedlička (1:2)
20:00 Střely v první třetině: 11:5
19:59 První třetina se již v poklidu dohraje a oba týmy půjdou do kabin za nerozhodného stavu.
19:10 Grich zlomil prokletí domácích střelců a v přesilovce vyrovnává.
19:09 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #48 Peter Grich, asistoval #20 Jan Rejda (1:1)
18:13 Michal 'SOVA' Skřivánek výborně odbránil znojemského hráče a sklidil pochvalu (nejen) od střídačky.
16:59 Ani jedovky Rejdy a Teplého nekončí v síti.
16:21 Fuchs již po několikáté míří ve výborné příležitosti mimo.
15:50 Brno je aktivní, hraje na soupeřově půlce, střely zasypávají Čižmara, ale míčku se dnes do sítě nechce.
13:17 Teplý ve třech šancích po sobě, ale ani v jedné nebyl úspěšný.
12:13 Buldoci se tlačí za vyrovnáním a tlačí Znojmo. Střelci si však vzali dovolenou.
10:43 Nedáš, dostaneš...
10:42 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 0:1
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #15 David Jedlička bez asistence (0:1)
09:45 Buldoci v pěti. V oslabení mohli dát dva góly, ale na světelné tabuli svítí zero zero.
08:09 Fuchs unikl v oslabení, ale míček mu sklouzl před Čižmarem.
07:45 Emr trefil pronikajícího útočníka ramenem, avšak půjde si na dvě minuty odpočinout.
06:35 Série výborných obranných zákroků Hemaly.
05:50 Weiser dobře forčekoval a byl blízko úvodnímu gólu.
05:05 Nejdřív Rejda a poté Grich vystrašili Čižmara.
04:27 Střela Procházky zblokovaná Buldoky obranáři.
03:55 Tlak ukončila nedůsledná práce časoměřiče.
03:50 Brno teď zamklo Znojemské v jejich pásmu.
02:40 Grich ideálně našel na středu Marka Fuchse, ten však mířil na galerii.
01:48 První střely na obou stranách, avšak bez jakéhokoliv efektu.
01:15 Ani jeden z týmů se nedokáže usadit na balonku.
00:00 Vše je připraveno a solidně zaplněná hala očekává úvodní buly.
00:00 zahajovací sestavy obou týmů. BUL - 94 Kuhn, 20 Rejda, 92 Pichrt, 48 Grich 'C', 21 Fuchs, 11 Teplý ZNO - 94 Čižmár, 11 Dokulil, 26 Procházka, 7 Kučera, 15 Jedlička, 40 Podrabský
00:00 Dobrý lednový večer vážení diváci. Zdravíme Vás z Vodovy ulice, kde dnes změří síly juniorské celky Bulldogs Brno a TJ SAM73 Znojmo. První vzájemný zápas z letošní sezóny vyzněl lépe pro Brněnské, poměrem 4:3.