8:7
    Milan TICHÝ
    (Merlíček)

FBC Autodrom Česká Lípa - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 8:7p
branky: 16. Lukáš Kotera, 17. Petr Vondráček, 18. Jakub Novák, 29. Ondřej Mach, 31. Jan Merlíček, 40. Petr Vondráček, 53. David Hybš, 64. Milan Tichý - 15. Milan Jakšić, 20. Milan Jakšić, 28. Vojtěch Bagin, 36. Martin Poláček, 40. Martin Kisugite, 46. Vojtěch Bagin, 56. Martin Kisugite; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 214; zásahy brankářů: Ondřej Malec 17 - Jan Cimbálek 22; po třetinách: 3:2, 3:3, 1:2, 1:0
65:00 Trenér domácích Slaný: První třetina byla dobrá, plnili jsme taktické pokyny, od druhé třetiny jsme přestali hrát z pohybu a Bohemians zákonitě vyrovnali hru. Prodloužení bylo loterie, jsme rádi za dva body. Trenér hostí Jedlička: Upachtěný florbal se smutným koncem pro nás, samozřejmě zasloužené vítězství domácích.
65:00 Střely po prodloužení: 2:2
63:10 GÓL FBC Autodrom Česká Lípa! 8:7
Branku družstva FBC Autodrom Česká Lípa vstřelil #23 Milan Tichý, asistoval #29 Jan Merlíček (8:7)
61:51 Velmi dramatické prodloužení. Šance na obou stranách.
60:00 Střely po 3. části: 8:7
58:28 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
55:56 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #10 Vojtěch Bagin (7:7)
52:57 GÓL FBC Autodrom Česká Lípa! 7:6
Branku družstva FBC Autodrom Česká Lípa vstřelil #33 David Hybš, asistoval #37 Dominik Jansa (7:6)
52:57 Jansa nahrává z poza brány na Hybše k mantinelu a ten trefuje levou šibenici.
45:19 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Vojtěch Bagin bez asistence (6:6)
40:00 Střely po 2. části: 10:9
39:26 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:5
39:26 Plachtící balón z půlky, který propadá za Malce.
39:05 GÓL FBC Autodrom Česká Lípa! 6:4
Branku družstva FBC Autodrom Česká Lípa vstřelil #22 Petr Vondráček, asistoval #69 Martin Pražan (6:4)
35:17 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #18 František Ptáček (5:4)
30:01 GÓL FBC Autodrom Česká Lípa! 5:3
Branku družstva FBC Autodrom Česká Lípa vstřelil #29 Jan Merlíček, asistoval #16 Jakub Novák (5:3)
30:01 Střela Nováka se odráží od gólmana, kterou následně Merlíček doráží do brány.
28:08 GÓL FBC Autodrom Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC Autodrom Česká Lípa vstřelil #18 Ondřej Mach bez asistence (4:3)
28:08 Mach se prosazuje a zařizuje vedení domácích.
27:36 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Vojtěch Bagin, asistoval #13 Ondřej Schuller (3:3)
27:36 Bagin srovnává skóre na 3:3.
24:35 Hra ze strany na stranu.
20:15 Šance hostů.
20:00 Střely po 1. části: 10:6
19:36 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #84 Milan Jakšić, asistoval #10 Vojtěch Bagin (3:2)
19:36 Jakšič střílí od pravého mantinelu a dává druhý gól FBŠ Bohemians.
17:30 GÓL FBC Autodrom Česká Lípa! 3:1
Branku družstva FBC Autodrom Česká Lípa vstřelil #16 Jakub Novák, asistoval #29 Jan Merlíček (3:1)
17:30 Merlíček nahrává na Nováka, který utočí sám na bránu a trefuje šibenici.
16:46 GÓL FBC Autodrom Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC Autodrom Česká Lípa vstřelil #22 Petr Vondráček, asistoval #29 Jan Merlíček (2:1)
16:46 Vondráček před bránou hostů dostává míček do brány.
15:16 GÓL FBC Autodrom Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Autodrom Česká Lípa vstřelil #8 Lukáš Kotera, asistoval #37 Dominik Jansa (1:1)
15:16 Kotera trefuje 'vingl' a vstřeluje vyrovnávací gól.
14:30 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #84 Milan Jakšić, asistoval #5 Martin Kisugite (0:1)
14:30 Nenápadná střela propadla za Malcova záda.
13:58 Domácí v plném počtu.
09:16 Hosté hrají v plném počtu.
09:05 Novák zpoza brány dává gól, který rozhodčí nesmyslně neuznal.
08:16 Novák trefuje z bezprostřední blízkosti boční síťku.
06:48 Domácí zvládli oslabení bez obdrženého gólu.
05:37 Hosté se ocitli v šanci, ale přestřelují.
01:58 Lípa drží míček na svých holích.
00:10 Šárka od pravého mantinelu trefuje bránu, ale Malec si poradil.
00:00 Dobrý večer ze sportovní haly v České Lípě, kde za okamžik začne 14. kolo 1. ligy juniorů mezi FBC Autodrom Česká Lípa a FbŠ Bohemians DDM Praha 7.
00:00 Line-up hostujícího týmu: Cimbálek - Šafařík, Hluchý - Poláček, Sunegh, Šárka
00:00 Line-up domácího týmu: Malec - Pražen, Tichý - Vondráček, Merlíček, Novák