• 53 52:22
    8:2
    (Šárka)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBC ČPP Remedicum Ostrava 8:2
branky: 1. Jakub Menhart, 13. Tomáš Zeman, 14. Martin Poláček, 16. Martin Kisugite, 27. Martin Šimek, 40. Martin Šimek, 51. Martin Kisugite, 53. Martin Poláček - 19. Filip Hrabal, 48. Filip Hrabal; rozhodčí: Radek Vybíhal - Pavel Kačer; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jan Cimbálek 38 - Ondřej Holman 8, Lukáš Robenek 28; po třetinách: 4:1, 2:0, 2:1
60:00 Komentář trenéra Hostí Tomáše Svačinky: Rozhodla první třetina, netrefovali jsme branku.Zachytal jim golman, gratuluju soupeřům.
60:00 Komentář trenéra Domácích Michala Jedličky: Obrovské štěstí, dostali jsme 5 tyček
52:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #91 Jakub Šárka (8:2)
50:52 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #7 Martin Šimek (7:2)
47:57 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 6:2
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #33 Jan Kolajta (6:2)
39:37 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #10 Vojtěch Bagin (6:1)
26:21 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #12 Mikuláš Forman (5:1)
18:21 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 4:1
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #68 Petr Trulík (4:1)
15:32 Timeout FBC ČPP Remedicum Ostrava
15:32 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #10 Vojtěch Bagin (4:0)
15:32 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Lukáš Robenek družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava
13:41 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #7 Martin Šimek (3:0)
12:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #3 Tomáš Zeman, asistoval #7 Martin Šimek (2:0)
00:52 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #2 Jakub Menhart, asistoval #79 Robert Sunegh (1:0)