9:2
    Ondřej KUČERA
    (Feber)

Torpedo Havířov - ASK Orka Čelákovice 9:2
branky: 4. Marián Kloza, 9. Dominik Mrowiec, 35. Václav Jurdzin, 41. Jakub Mikulok, 44. Jakub Vilím, 50. Tomáš Vlach, 53. Richard Kraus, 57. Marián Kloza, 60. Ondřej Kučera - 14. Jakub Doutnáč, 48. Daniel Bárta; rozhodčí: Libor Gavlas - Kamil Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím 16 - Vojtěch Žáček 15, Vojtěch Nockin 5; po třetinách: 2:1, 1:0, 6:1
60:00 Komentář hostů Zmátlo Šimon (Vedoucí): Jednoznačnš náš nejhorší výkon v play down. Pro zítřek se poučíme a sérii vrátíme domu. Nedařilo se nám nic, nehráli jsme tak jak umíme. Zítra nastoupí jiný tým.
60:00 Komentář domácích Kohút Rostislav (Trenér): Unavený soupeř z cesty a náš slušný koncentrovaný výkon rozhodly o tom, že jsme dnes zvítězili. V sérii vedeme 2:1, ale ke třetímu vítězství povede stejný přístup, který jsme měli před třetím zápasem. Zítra si během dne krátce utkání zhodnotíme bez emoci jako vždy, ať jsme dobře připravení. Teď musíme být zodpovědní a pokorní, abychom byli dobře připravení na zítřek a zítra ze sebe vydáme naše maximum. Děkujeme skvělým fanouškům za podporu. Plus já děkuji svým hráčům za dnešní výkon.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:26 GÓL Torpedo Havířov! 9:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #47 Ondřej Kučera, asistoval #88 Adam Feber (9:2)
59:00 Již se jen dohrává.
57:00 Kloza v pohodě do odkryté kasy, kosmetická úprava na dnešním jednoznačeném vítezství Torpeda.
56:59 GÓL Torpedo Havířov! 8:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #67 Václav Jurdzin (8:2)
56:00 Hosté to zkouší ještě bez brankáře.
55:00 Spousta zblokovaných střel na domácí straně.
53:06 Nockin nic neviděl, prosazuje se taky kapitán. Tady je dneska už hotovo.
52:44 GÓL Torpedo Havířov! 7:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Richard Kraus bez asistence (7:2)
51:03 Čelákovice se snaží něco vymyslet, ale bohužel pro ně jde většina zakončení mimo bránu.
50:29 Nockin vychytal osamoceného Febera.
49:44 GÓL Torpedo Havířov! 6:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #86 Jakub Mikulok (6:2)
49:44 Vlach vymetl všechny pavučinky v brance a je to zase o 4.
47:42 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #47 Daniel Bárta, asistoval #51 Jaroslav Verner (5:2)
47:42 Tak se nám dočkali také hosté, z rychlého protiútoku dokázali Vilíma překonat.
47:00 Mikulok byl blízko své druhé dnešní brance, tentokrát přestřelil.
45:31 Dva výborné zákroky Nockina.
44:20 Klimeš těsně nad.
43:21 GÓL Torpedo Havířov! 5:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím bez asistence (5:1)
43:21 Napodruhé to Vilímovi vyšlo, tohle už pro domácí vypadá hodně nadějně. Ikdyž víme jak to vypadalo v Čelákovicích za stavu 0:4 :)
43:10 Zvoní zase tyčka, již třetí nastřelená od Torpeda.
41:37 První zákrok pro nového muže v masce.
40:41 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Vojtěch Nockin družstva ASK Orka Čelákovice
40:41 Hostům asi přestávka nestačila, jelikož prakticky po začátku třetiny si vybírají oddechový čas.
40:40 Timeout ASK Orka Čelákovice
40:40 GÓL Torpedo Havířov! 4:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #16 Tomáš Vlach (4:1)
40:40 Mikulok tečuje nahození Vlacha, po dvou asistencích si zapisuje také bbranku.
40:10 To byla nádherná akce, Kloza mohl zakončovat do prázdné brány, ale opět se tam na poslední chvílí zjevil obránce Čelákovic.
40:01 Jdeme do třetí třetiny, uvidíme co hosté v kabině vymysleli. Buly pro Torpedo.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:45 Vlach v obrovské šanci zablokován, to mohlo být už minimálně 6:1.
39:05 Další nastřelená tyč v podání Torpeda.
38:52 Kramel poslal svou střelu na tribunu.
38:02 Vojta Vilím v domácí kase dnes předvádí zase výborný výkon.
36:35 Chmiel se octil v další velké šanci, Žáček chytá. Zatím domácímu hráči není dneska přáno.
35:00 Feber orazítkoval břevno.
34:06 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #67 Václav Jurdzin, asistoval #16 Tomáš Vlach (3:1)
34:06 Nádhera v podání Jurdzina, zpoza kasy dostal balonek až za Žáčka a narozdíl od hostí domácí svou přesilovku využívají.
33:37 Vyloučen hráč #47 Daniel Bárta družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
33:37 Torpedo si zahraje první přesilovku.
33:10 Skvělý Vilím v domácí brance, mohlo být vyrovnáno. Tři lapené dorážky.
32:03 Jurdzin hledal volného Chmiela, poslední z obránců na poslední chvíli nahrávku zachytil.
30:30 Střela Kučery z ploviny pořádně protáhla Žáčka.
29:10 Torpedo nyní trochu povolilo a hosté se dostali do prvního většího tlaku.
26:45 Vypadá to jakoby sem Čelákovice přijeli bránit, zatím spoléhají hlavně na protiútoky.
26:17 Dobré zákroky brankářů na obou stranách.
23:58 Žáček vykopává nohou backhandovou střelu Holeše.
23:18 Domácí fanoušci ženou své hráče, Čelákovičtí tu asi žádní nejsou.
22:27 Střela Klozy by asi šla do brány, hostující obránce ji na poslední chvíli obětavě zablokoval.
21:43 Chmiel se ocitl sám v přebrankovém prostoru, 100% šanci zahodil.
21:37 Torpedo pokračuje v aktivní hře.
20:01 První buly druhé třetiny pro hosty, o balonek ale rychle přišli.
20:00 Střely v 1. části: 8:3
19:59 Další poněkud nejistý zákrok Žáčka, střela Chmiela málem skončila za jeho zády.
19:24 Střela Klimeše se od hokejky obránce odrazila skoro až ke stropu.
19:00 Poslední minuta první třetiny, Torpedo v útoku.
18:45 Kraus byl blízko ke  vstřelení třetí branky, Žáček na brankové čáře míček odpaluje do bezpečí.
18:25 Žáček vyráží jedovatou střelu maskou.
17:49 Osamocený Jurdzin na pravé tyčce, bohužel promáchl.
17:02 Torpedo se bez větších potíží ubránilo a je v plném počtu.
16:45 Tvrdý zákrok na Kučeru.
16:03 Feber v oslabení v obrovské šanci přestřelil.
15:30 Vlach odpaluje míček bezpečně daleko.
14:56 Vyloučen hráč #36 Tomáš Poruba družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
14:49 Zbytečný faul a ponechaná výhoda.
13:56 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #31 Adam Zoubek (2:1)
13:56 Teprve druhá střela hostí, domácí golman toho moc neviděl a míček se odrazem od břevna dostal až do branky. Čelákovice prakticky z ničeho snižují.
13:10 Torpedo nadále v tlaku, volný úder na útočné polovině.
12:40 Klimeš střelou tahem nepřesný.
11:00 Čelákovice se prakticky jen brání, na balonek se hostující celek zatím moc nedostal.
10:00 Přečíslení 3 na 1 zastavuje hostující obránce.
09:03 Feber střelou z otočky do boční sítě, Torpedo je v první části velmi aktivní.
08:34 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec, asistoval #86 Jakub Mikulok (2:0)
08:34 Mrowiec zkusil štěstí střelou z velkého úhlu a s pomocí odrazu o tyčku se míček dostal až za záda Žáčka, tuhle střelu si mohl hostující golman pohlídat.
08:20 Křižák v dalším úniku, bohužel mu míček sjel z čepele.
06:15 Za brankou Torpeda popadaly mantinely, následuje buly v rohu.
05:19 Čelákovice zatím nedokáží najít recept na domácí obranu.
03:11 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #86 Jakub Mikulok (1:0)
03:11 Kloza se po špatném zpracování hostujícího hráče dostal do úniku a backhandovou kličkou posílá domácí rychle do vedení.
02:18 Torpedo se prokombinovalo do dobré příležitosti, Žáček se zapisuje první zákrok.
00:52 Střela Jakuba Vilíma končí na bloku.
00:31 První nahození na branku Vilím bezpečně chytá.
00:01 Úvodní buly zápasu pro hostující Orku Čelákovice.
00:00 Vítáme všechny čtenáře, kteří se nemohli dostavit na Slávii u tohoto online přenosu ze 3. utkání baráže o 1. ligu pro nadcházejicí ročník. Stav série po prvním hracím víkendu je nerozhodný 1:1, uvidíme kdo dnes vybojuje postupový matchball.