7:6
    Dominik HEBELKA
    (Rusin)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - T.B.C. Králův Dvůr 7:6p
branky: 5. Marek Weinelt, 13. Miroslav Kábrt, 24. Miroslav Kábrt, 42. Marek Weinelt, 52. Miroslav Kábrt, 57. David Cejnar, 63. Dominik Hebelka - 5. František Urbánek, 9. František Urbánek, 9. Tadeáš Melíšek, 13. Michal Nový, 42. Tobiáš Uhřík, 47. Michal Nový; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 121; zásahy brankářů: Jan Seidl 5, Jan Beneš ? - Vít Lukáč -7; po třetinách: 2:4, 1:0, 3:2, 1:0
70:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Věděli jsme, že můžeme vrátit sérii do Králova Dvora, jen jsme se k tomu tak za začátku vůbec nepostavili. Nakonec jsme ukázali morál a v této sezóně jsme doma prohráli jen jednou! Úžasná atmosféra, úžasný návrat do utkání a kýžená výhra! Díky všem, týmu, soupeři, fanouškům a rozhodčím. Dneska to snad mělo vše, pozitivní je určitě i jediné vyloučení na naší straně. Série je 2:2, příští sobotu jedeme rozhodnout na půdu hostů! Brány národky jsou tak blízko a my to víme. Díky ještě jednou a za týden v Králově Dvoře.
70:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): K tomuhle nemám co říct, buď se naši frajeři seberou a nebo nemají co dělat v náradoní lize. Alibismus na naší straně, za stavu 1:4 už kluci asi slavili výhru a ono ne. Gól v prodloužení ani nechci komentovat.. Gratuluji domácím, za snahu jakou vyvinuli si zasloužili vyhrát a série je tak vyrovnaná. Za týden se tak uvidíme v rozhodujícím zápase, kdo příští rok získá vstupenku do náradodní ligy. Jestli budeme hrát takhle, skončíme v divizi. Jsem plný vzteku, že radši s onlinem končím. Děkujeme domácím, naším divákům, kteří dorazili a vidíme se za týden.
70:00 Ukončení prodloužení
62:12 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #77 Vojtěch Rusin (7:6)
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
57:37 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
57:37 Vyloučen hráč #14 Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:27 Skóre dorovnáno. Bude to ještě napínavé
56:26 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #25 Kamil Hebelka (6:6)
53:49 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
51:24 Domácí využili hru 5v3 a snižují náskok hostů
51:23 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #77 Vojtěch Rusin (5:6)
50:40 Vyloučen hráč #72 Jakub Uhřík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání
49:35 Dnes první přesilovka pro domácí
49:34 Vyloučen hráč #7 Štěpán Zavoral družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře
46:27 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový z trestného střílení (4:6)
45:21 Weinelt sám na bránu, ale bohužel míček přistál mezi nohy brankáře
41:59 Hosté rychle reagují a odskakují o gól
41:58 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #11 Tomáš Vlček (4:5)
41:11 Máme srovnáno. Vejrek vybojoval míček za bránou a posílá ho na volného Weinelta
41:10 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #14 Adam Vejrek (4:4)
40:01 Buly získávají domácí
40:00 Střely ve 2. části: 3:5
38:39 Blíží se konec druhé třetiny a domácí se snaží dorovnat
33:01 Hosté teď úspěšně odolávají tlaku domácích
29:59 Domácí jsou rychlejší a více na balónku, ale dorovnat se jim nedaří
23:08 Domácí snižují, Vojtěch Rusin poslal crossovou nahrávku na Kábrta a ten neměl problém se zakončením
23:07 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
20:01 Buly pro hosty
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #67 Jan Beneš družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší
20:00 Střely v 1. části: 9:11
12:49 Domácí se snaží dorovnat a po gólu Kábrta snižují náskok hostů
12:48 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #14 Adam Vejrek (2:4)
12:25 Hosté teď těží z chyb domácích
12:24 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #80 František Urbánek (1:4)
08:46 Hosté navyšují skóre 2 rychlími góly na 3:1
08:45 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #50 Tadeáš Melíšek, asistoval #80 František Urbánek (1:3)
08:21 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 František Urbánek, asistoval #71 Michal Nový (1:2)
04:43 Máme tu rychlé srovnání hostů
04:42 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 František Urbánek, asistoval #19 Jakub Votava (1:1)
04:15 Máme tu první gól. Vejrek krásnou nahrávkou na střed našel volného Cejnara, který poslal míček před bránu na Weinelta
04:14 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (1:0)
00:01 Úvodní buly pro domácí