3:2
    Vojtěch RUSIN
    (Hebelka)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - T.B.C. Králův Dvůr 3:2p
branky: 2. Jakub Téra, 60. Šimon Vacek, 64. Vojtěch Rusin - 34. Jakub Šíma, 44. František Urbánek; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 6 + Matěj Labík OS:2 + Michal Nový 4; využití: 0:1; diváků: 127; zásahy brankářů: Jan Beneš 13 - Jiří Procházka 20; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:1, 1:0
70:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Horská dráha emocí, vedeme, pak přestaneme hrát naši hru a zas soupeře doháníme. Náš vabank vyšel, i když jsme byli v oslabení, hrozná eufórie, hala na nohou. Nakoplo nás to a v prodloužení jsme byli šťastnější my. Abych se vyjádřil ke komentáři trenéra hostů - celou sezónu máme skvělé fanoušky a tomu bylo i dnes. Vulgarity byly i na hřišti z obou stran, takže bych se asi nedivil. Naši fanoušci jsou naprosto úžasní. Díky soupeři, za týden zase tady! n
70:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Byli jsme hloupý a zbytečně nekoncentrovaný. Mohli jsme vyhrát, ale Orel se nedal. V první třetině jsme byli ještě v autobuse a trvalo nám než jsme se rozběhali. Vyrovnaný zápas, kde jsme si v závěru mysleli, že se nemůže nic stát a stalo se, 8 vteřin před koncem udělat takovou chybu - stane se. Musíme se srovnat v hlavě, připravit se na příští týden a přijedeme lepší. Gratuluji soupeři ke snížení série, byla to dnes tvrdá hra a domácí byli o něco šťastnější. Děkujeme nejvíc naším fanouškům, který vážili cestu.Děkujeme všem, škoda jen těch vulgarit z tribuny na naší stranu - to sem asi nepatří.. ale je to baráž.
70:00 Střely v prodloužení: 2:2
70:00 Ukončení prodloužení
63:26 Vojta Rusin největší borec na konec, v prodloužení dává po nahrávce Dominika Hebelky gól a zajistil Rtyni výhru.
63:25 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Vojtěch Rusin, asistoval #7 Dominik Hebelka (3:2)
61:22 Rtyně hraje furt oslabení.
60:01 Buly pro domácí.
60:00 Střely ve 3. části: 13:6
59:59 Jdeme do prodloužení.
59:55 Neuvěřitelný konec, Vacek číhal u brány, doťukl balónek a vyrovnal skóre.
59:52 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #77 Vojtěch Rusin (2:2)
58:16 Na poslední dvě minuty si zahraje Králův Dvůr přesilovku.
58:15 Vyloučen hráč #15 Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování
58:15 Vyloučen hráč #15 Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší - osobní trest
58:15 Vyloučen hráč #15 Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
57:10 Rtyně v 6.
56:40 Weinelt v obrovské šanci, střílí nad.
53:48 Stolek teď neví kam se dřív koukat, brána není na svém místě, jinde to padá včetně mantinelů. Hroty, hroty.
51:28 Co vám budu povídat jsou to teď nervy.
49:45 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
46:30 Domácí nevyužívají přesilovky.
44:25 I domácí si v téhle třetině zahrají přesilovku.
44:24 Vyloučen hráč #41 Daniel Škoula družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
43:59 Králův Dvůr využívá své přesilovky po Uhlířově krosovce na Urbánka, který zakončuje do brány.
43:58 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 František Urbánek, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (1:2)
42:13 Máme tu přesilovku hostí.
42:12 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:01 I ve třetí třetině vyhrává buly tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 4:5
36:11 Rtyně ubránila přesilovku hostí a stav je stále 1:1.
34:51 Máme tu hned dvě vyloučení u Rtyně, Králův Dvůr bude hrát 5v3.
34:50 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
34:50 Vyloučen hráč #31 Aleš Bednář družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
33:29 I prvního gólu se dočkal Králův Dvůr a z přečíslení 2v1, Šíma trefuje pod ruku Beneše.
33:28 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (1:1)
33:04 Králův Dvůr úspěšně vydržel 4-minutovou přesilovku Rtyně.
28:59 Máme tu přesilovku domácích.
28:58 Vyloučen hráč #71 Michal Nový družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2+2 minuty za hrubost
23:45 Od obou týmů vidíme větší tempo.
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 4:2
13:45 Králův Dvůr se snaží dorovnat, po střele Maška zvoní tyč.
08:06 Lešuk sám v akci, střela končí v nohách Beneše.
06:11 Hra 4v4 nebyla ani jedním týmem využita.
04:11 Uvidíme hru 4v4.
04:10 Vyloučen hráč #10 Tomáš Fodor družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
04:10 Vyloučen hráč #15 Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za držení
02:00 Hebelka Kamil našel Téru na mantinelu, ten střílí gól k levé tyčce a otevírá skóre.
01:59 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #12 Jakub Téra, asistoval #25 Kamil Hebelka (1:0)
01:03 Hned na začátek tu máme krásnou akci domácích, kdy Cejnar našel Weinelta, ten trefuje pouze nohu hráče.
00:02 Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:01 Vítame vás u 3.kola baráže o Národní ligu, kde se utkají týmy Orel Rtyně a Králův Dvůr. Obou týmům přejeme hodně štěstí.