5:4
    Matěj SURÁK
    ()

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FbC Písek 5:4p
branky: 18. Ondřej Sihelský, 22. Ondřej Budek, 24. Tomáš Pour, 34. Petr Torma, 63. Matěj Surák - 19. Michal Měřička, 23. Jan Králík, 29. Jan Králík, 55. Jakub Mikeš; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 7 + Kryštof Lehečka OS:1; využití: 0:1; diváků: 190; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 23 - Vlastimil Dvořák 22; po třetinách: 1:1, 3:2, 0:1, 1:0
70:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Věděli jsme, že nás dnes nečeká nic lehkého a to se potvrdilo. Dnes jsme celý zápas museli dotahovat a to se nám dařilo, ale v prodloužení už to nejde. Dnes jsme oproti předchozím utkání neproměnili některé situace a naopak udělal nějaké individuální chybičky do obrany. Kluci šlapali, ale bohužel nám to dnes nestačilo. Klíčově bylo málo neproměněných přesilových her ve třetí třetině. Tam jsme měli utkání zvrátit. Díky našim fanouškům za podporu. Byli jste skvělí a věřím, že nás podpoříte i za týden.
70:00 Komentář domácích Tábořík Filip (Trenér): Parádní zápas se vším všudy, co k play-off patří. Viděli jsme pěkné akce, ale nejdůležitější je, že tahle série pokračuje i za týden. Děkujeme skvělým divákům, byla to velká pomoc, která nás dostala o tenhle krok dál. Je-de-me!
70:00 Střely v prodloužení: 3:0
70:00 Ukončení prodloužení
62:50 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák bez asistence (5:4)
61:17 Pěkná akce Tomáše Poura!
60:01 Jdeme do prodloužení! Hraje se 5 na 5 a na balonku ihned Gorily.
60:00 Střely ve 3. části: 6:12
59:03 Gorily za brankou Dvořáka.
58:20 Písek svou šanci nevyužil.
56:45 Další přesilovka pro hosty a Gorily musí ustát tlak.
56:00 Vyloučen hráč #66 Michal Strnad družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:19 Písek se dočkal vyrovnání, ale teď se opět ke slovu dostávají domácí.
54:38 GÓL FbC Písek! 4:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #81 Michal Měřička (4:4)
53:03 Gorily pod tlakem, ale už alespoň ve 4 hráčích.
52:46 Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
51:39 Měřičkovu ránu likviduje Vojta Šimůnek.
50:50 Timeout FbC Písek
50:50 Vyloučen vedoucí Kryštof Lehečka družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň - osobní trest
50:50 Vyloučen hráč #96 Vojtěch Beneš družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
50:50 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
50:03 Petr Torma skvěle i v blocích, Mikeš nevystřelil.
49:27 Petr Torma si povodil obranu s míčkem na holi a nasbíral cenné vteřiny.
48:56 Lukáš Fischer vyšvihl dobrý blok!
48:28 Šareš posílá míček mimo hřiště.
48:01 Vyloučen hráč #86 Ondřej Sihelský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:15 Dvořák si poradil se střelou Dana Nicklase.
47:03 Kolínský dostal nabito od Králíka a Měřičky, zamířil nad branku.
45:47 Králíkovu střelu zázračně vyráží nohou Vojta Šimůnek.
45:20 Teč Jirky Kratiny neposílá míček do branky, ale jen těsně mimo.
44:49 Hra je plná osobních soubojů.
44:02 Matěj Surák uzmul míček při forčekinku, ale střelou minul branku.
43:04 Ondra Hlinovský hledal Dana Nicklase. Tomu míček uskakuje.
41:55 Jakub Mikeš poslal střelu z dálky na Vojtu Šimůnka.
41:34 Tomáš Pour střílel na zadní tyč.
40:05 Hned po zahájení backhand Ondry Hlinovského.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:06 Přesilovka zůstala nevyužitá, ale Gorily jsou pod tlakem. Prčík měl další šanci.
38:03 Písek kombinuje v pásmu Goril.
36:58 Vyloučen hráč #64 Ondřej Hlinovský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:40 Jan Šobotník se z dálky pokusil vystřelit, Vlasta Dvořák měl hodně práce.
35:40 Lukáš Fischer měl možnost na brankovišti, ale hosté míček dopravili do bezpečí.
34:52 Zvovu aktivní Michal Strnad, tečovaná rána šla nad.
34:07 Šareš netrefil odkrytou branku. Mohl okamžitě srovnat skóre.
33:26 Volný Petr Torma nedal šanci Dvořákovi.
33:25 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #29 Petr Torma, asistoval #17 Matěj Surák (4:3)
33:14 Střela Michala Strnada prošla těsně kolem tyče.
32:04 Dobrá standardka Písku. Zůstala neproměněná.
31:40 Jonáš Janata byl blízko gólu. Míček prosvištěl těsně kolem šibenice.
30:25 Králíkovi vypadl míček za mantinel.
29:56 Walterova střela do kolen Vojty Šimůnka.
29:01 Vyloučen hráč #75 Lukáš Čech družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:40 GÓL FbC Písek! 3:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #81 Michal Měřička (3:3)
27:40 Jonáš Janata uklidňuje hru dobrou obranou. Získal míček pro Gorily.
26:58 Písek měl také svoji šanci v oslabení. Šareš trefuje tyčku.
26:02 Svoji šanci měl i Ondra Budek.
25:40 Střela Tomáše Poura šla těsně nad branku. Vlasta Dvořák tomu pomohl.
24:57 Vyloučen hráč #81 Michal Měřička družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:20 Šanda hledal spoluhráče před brankou. Naštěstí nikoho nenašel.
23:04 Po standardce z rohu se Tomáš Pour rozhodl vystřelit a míček se zastavil až v brance.
23:03 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #17 Matěj Surák (3:2)
22:53 Kros Písku a Králík měl volnou pozici na střelu.
22:52 GÓL FbC Písek! 2:2
22:05 Šikovný Ondra Kratina se dostal až před Dvořáka.
21:10 Tomáš Pour vyhrál osobní souboj a míček se vykutálel přímo před připraveného Ondru Budka.
21:09 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #20 Tomáš Pour (2:1)
20:54 Hvizd rozhodčího ukončil aktivní obranu Goril.
20:15 Měřička při prvním útoku zboural mantinely.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:28 Gorily nechaly Měřičku znova na středu volného, ale tentokrát se Vojta Šimůnek vyznamenal.
18:50 Gorily zase mohly vést, ale šance před brankou zůstaly neproměněné.
18:08 Po rychlé otočce pálí Měřička a je srovnáno.
18:07 GÓL FbC Písek! 1:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #20 Ondřej Walter (1:1)
17:36 Skvěle uvolnil Matěj Surák Ondru Hlinovského a ten nad rameno zamířil přesně.
17:35 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #86 Ondřej Sihelský, asistoval #17 Matěj Surák (1:0)
16:40 Walter v gólové šanci! Minul odkrytou branku po záběhu z levé strany.
15:50 Na míčku teď Písek a domácí mají co dělat s aktivní hrou hostů.
15:04 Podobně pálil i Jan Králík. Písek všechno směřuje na branku.
14:33 Mikešova střela z poloviny hřiště byla docela nebezpečná.
14:09 Jiří Kratina vyzkoušel pozornost Vlasty Dvořáka.
12:18 Další velká šance Goril, Ondra Budek protečoval těsně mimo branku.
11:55 Ondra Budek se dostal ke střele, jeho tečovanou střelu chytá Dvořák.
10:04 První pořádná šance Písku. V brankovišti vládl Vojta Šimůnek a míček lapil.
07:04 Velká šance a v ní Daniel Nicklas. Ondra Hlinovský mu servíroval tutovku před branku. Skvěle gólman.
05:44 Baráž se hraje v ohlušující atmosféře. Písek i domácí Gorily mají kotel plný fanoušků.
04:40 Gorily zatím aktivnější, ale všechny míčky zatím v pohodě chytá do rukavic Dvořák.
02:20 Dobrá šance po střele Vojty Beneše.
01:09 Na míčku poprvé hosté po úspěšném zákroku Vlasty Dvořáka.
00:27 První šance patří domácím. Ondra Hlinovský pálil pouze do obránce.