(Halousková)
  • 34 33:17
    IBK HK

FbŠ Bohemians - IBK Hradec Králové 1:0
branky: 34. Terezie Morisáková; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Julie Čapková 0 - Tereza Fejglová -1; po třetinách: 0:0, 0:0, 1:0
36:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Naposledy. Jsem moc rád, že končíme sezónu vítězně a že jsme tuto jízdu zakončili pěkným 5. místem v republice. Moc děkujeme všem rodičům a fanouškům, kteří nás přijeli do Ostravy podpořit, byla to krásná atmosféra. Dál děkuju všem, kteří se mnou nejen tuto sezónu strávili na lavičce a pomáhali vytvářet pro holky to nejlepší možné zázemí. A v neposlední řadě děkuju VÁM HOLKY! Vy víte, co pro mě znamenáte a nic víc není třeba dodávat. Tak naposledy, flórbálku zdar!
36:00 Ukončení 3. části
33:39 Hradec v šesti bez brankářky.
33:17 Timeout IBK Hradec Králové
33:17 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Terezie Morisáková, asistoval #19 Kristýna Halousková (1:0)
32:40 Bohemians získali velkou výhodu v tomto kritickém momentu zápasu.
32:20 Vyloučen hráč #11 Pavla Štofaňaková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
31:03 Dubcová trefuje břevno.
29:30 Na obou stranách dochází k úbytku sil, což má značný dopad na koncovku, s níž oba týmy zápasí.
26:25 Za zmínku určitě stojí i skvělé brankářky na obou stranách, které drží svů tým.
25:24 Za první dvě třetiny nepadla ani jedna branka. Jde vidět, že oba celky si jsou dost vyrovnané. Pokud se něco nezmění, tak se půjde do prodloužení.
24:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Bohemians.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
17:18 Volný úder pro Bohemians končí za mantinelem.
13:07 Brabcová to zkouší od mantinelu. Její střelu chytá Fejglová do ruk.
12:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Bohemians.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:43 Dubcová si našlá krásnou skulinku pro střelu.
09:55 Hradec ubránil oslabení.
07:50 První přesilovku zápasu začíná Bohemias na míčku.
07:49 Vyloučen hráč #21 Veronika Špringerová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:15 Bohemians tlačí na Hradec. Avšak ten se nevzdává a s každou druhou fintou přechytračuje soupeře.
00:53 Kováříková se snaží poslat dlouhou nahrávku ale trefuje soupeřící tým na střídačce.
00:01 Úvodní rozehru první třetiny bere Bohemians.