36
  • 36 35:36
    Vítkovice

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno 4:4
branky: 19. Elen Jančatová, 28. Alžběta Jandačková, 32. Nela Spratková, 34. Klára Kochová - 6. Barbora Jašková, 20. Lenka Vojáčková, 22. Karolína Čižmárová, 26. Karolína Čižmárová; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aneta Pavlínová -4, Michaela Moškořová ? - Natálie Jabůrková ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 3:1
36:00 Komentář domácích Alter Patrik (Trenér): Děkujeme soupeři za dnešní skvělé zápasy. V průběhu druhého utkání, už jsme hráli naši hru, čemuž i odpovídal průběh první třetiny, buhužel se ve druhé a třeti třetině opakoval scénař z prvního duelu, kdy nás soupeř trestal za každou naši chybu. Ještě jednou soupeři díky a přejeme hodně štěstí do dalších utkání. n nDěkujeme hráčkám za bojovnost, rodičům a fanouškům za podporu v hledišti.
36:00 Komentář hostů Czeczinkar Martin (Trenér): Kontrolovaný průběh s pošetřením sil. Zítra převedeme ještě koncentovanější výkon v předbrankovém prostoru. Chválíme celý tým za soudržnost a jak k utkáním přistupoval v připravenosti a samostatnosti. Dík soupeři za sérii a přejeme hodně štěstí v bojích o umístění.
36:00 Ukončení 3. části
35:36 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
33:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #52 Klára Kochová, asistoval #17 Barbora Janošová (4:4)
31:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #41 Nela Spratková, asistoval #10 Alžběta Jandačková (3:4)
27:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Alžběta Jandačková, asistoval #31 Viktorie Svobodová (2:4)
27:00 Střídání brankáře. Nový brankář #81 Michaela Moškořová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
25:36 GÓL Bulldogs Brno! 1:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #37 Karolína Čižmárová bez asistence (1:4)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:06 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #37 Karolína Čižmárová, asistoval #17 Anna Sládková (1:3)
19:36 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #51 Lenka Vojáčková, asistoval #24 Klára Pilařová (1:2)
18:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Elen Jančatová, asistoval #10 Alžběta Jandačková (1:1)
15:39 Vyloučen hráč #98 Nikol Kovárníková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:17 Vyloučen hráč #37 Karolína Čižmárová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra na zemi
05:26 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #68 Barbora Jašková, asistoval #51 Lenka Vojáčková (0:1)
00:01 Úvodní rozehru první třetiny bere Bulldogs.