• 35 34:59
    2
    Alexandra VÍTKOVÁ

Spartak Pelhřimov - Bulldogs Brno 1:3
branky: 21. Marie Kozlová - 9. Lenka Vojáčková, 27. Karolina Bartoňková, 35. Karolina Bartoňková; rozhodčí: Matyáš Reif - Patrik Navrátil; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Anna Pavla Palivcová -3 - Veronika Fiedlerová -1; po třetinách: 0:1, 1:0, 0:2
36:00 Komentář hostů Machálek Radim (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři za dvojutkání, pro nás asi povinnost, ale máme 14 dní na to, aby to bylo lepší, protože stejný výkon by asi dál nestačil. Gratulace holkám k postupu, první krok za námi.
36:00 Komentář domácích Knězů Jan (Trenér): V dnešním osmifinále nás porazil strach. V prvním zápase 1. třetina nefungovalo nic - časomíra, alarm, mikrofon a hlavně my. Nohy mínus, odvaha mínus. Zbylých 5 třetin konečn florbal.Dnes nejlepší rozhodčí za celou sezonu, musím vážně smeknout. Děkuji všem svým hráčkám za předvedené výkony. Soupeři přeji štěstí do dalších zápasů.
36:00 Střely ve 3. části: 4:1
36:00 Ukončení 3. části
35:20 Právě probíhá poslední minuta tohoto utkání.
34:59 Timeout Spartak Pelhřimov
34:59 Vyloučen hráč #25 Alexandra Vítková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
34:40 Timeout Bulldogs Brno
34:40 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #24 Klára Pilařová (1:3)
27:54 Vyloučen hráč #26 Isabela Petrskovská družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
26:54 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #51 Lenka Vojáčková (1:2)
24:01 Buly pro tým hostí.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 4:2
24:00 Ukončení 2. části
23:01 Začíná poslední minuta druhé třetiny.
20:39 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #72 Marie Kozlová z trestného střílení (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 6:2
12:00 Ukončení 1. části
11:59 Vyloučen hráč #51 Lenka Vojáčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
08:44 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #51 Lenka Vojáčková, asistoval #41 Karolina Bartoňková (0:1)
08:44 Úspěšnou rozehrávku hostí zakončuje Vojáčková gólem.
02:57 Na míčku je zatím  v převaze tým hostí.
00:01 Úvodní buly pro tým hostí Bulldogs Brno.