• 36 35:08
    1:16
    (Švajcrová)

Florbal Chomutov - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:16
branky: 28. Kamila Verčimáková - 6. Karolína Lískovcová, 6. Jana Kulhavá, 10. Tereza Brožková, 10. Karolína Priknerová, 12. Karolína Lískovcová, 19. Karolína Lískovcová, 19. Nikola Štekerová, 20. Ema Heralová, 22. Nikola Štekerová, 24. Karolína Lískovcová, 24. Dominika Lískovcová, 25. Nikola Štekerová, 29. Karolína Lískovcová, 30. Jana Kulhavá, 30. Lucie Švajcrová, 36. Karolína Lískovcová; rozhodčí: Matyáš Vašňovský - Jaromír Péc; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Lucie Marková 23 - Anna Plochová 17; po třetinách: 0:5, 0:6, 1:5
36:00 Střely ve 3. části: 7:13
36:00 Ukončení 3. části
35:47 Standartka  Chomutova z nebezpečné pozice končí v Chodovském bloku
35:41 V posledních vteřinách zápasu jde Chomutov do šesti bez brankáře
35:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #44 Lucie Švajcrová (1:16)
34:00 Vyloučen hráč #13 Amálie Balíková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
34:00 Střela Strouhové vyražena za mantinel ukončuje výhodu Chodova
32:16 Zvoní břevno za zády Plochové
31:38 Chodov na balonku a Chomutov s golmankou v brance
30:20 Chomutov v šesti
29:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #71 Vanessa Anna Strouhová (1:15)
29:28 Chodov střílí svůj patnáctý gól
29:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #43 Jana Kulhavá bez asistence (1:14)
29:17 Kulhavá doráží
28:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #80 Tereza Brožková (1:13)
27:23 GÓL Florbal Chomutov! 1:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Kamila Verčimáková, asistoval #10 Karolína Andršová (1:12)
27:23 Na třetí pokus se povedlo dostat Chomutovu míček za brankovou čáru
25:25 Priknerové backhand mimo
24:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #44 Lucie Švajcrová (0:12)
24:13 Nához Štekerové z vlastní poloviny končí gólem
24:01 Jdeme do posledního dějství dnešního zápasu, na balonku Chodov
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 5:14
24:00 Ukončení 2. části
23:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Dominika Lískovcová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (0:11)
23:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #36 Nikola Štekerová (0:10)
23:10 Obranný faul Chomutova, následuje standartka z rohu a gól Lískovcové
21:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #43 Jana Kulhavá (0:9)
20:22 Plochová chytá střelu Chomutova ze středu hřiště
19:50 Brejk Chodova končí gólem
19:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Ema Heralová bez asistence (0:8)
19:30 Strouhová se Švajcrovou si prodloužily střídání
18:52 Dva slepené góly Chodova
18:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #80 Tereza Brožková (0:7)
18:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #77 Dominika Lískovcová (0:6)
11:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
11:45 Chodov chvíli před první sirénou využil výhodu a po první třetině vede 5:0
11:25 Odložené vyloučení, Chodov hraje ve výhodě
09:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Karolína Priknerová, asistoval #77 Dominika Lískovcová (0:4)
09:45 Střela Lískovcové byla vyražena golmankou Chomutova a proskákala těsně kolem tyčky
09:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #38 Viktorie Slezáková (0:3)
08:27 Krulická z dorážky míjí branku
06:55 Chomutovská clonící hráčka blokuje střelu své spoluhráčky, na balonku tak Chodov
05:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #43 Jana Kulhavá, asistoval #18 Magdaléna Netrefová (0:2)
05:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová bez asistence (0:1)
05:13 Na druhý pokus to vyšlo a Chodov jde do vedení
05:03 Tyčka po brejku Chodova
04:15 Chomutov rozjíždí přesilovkovou kombinaci
04:07 Vyloučen hráč #10 Karolína Priknerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
02:47 Chomutov střídá na balonku
01:04 Střela Chodova ze standartky končí za mantinelem
00:05 Hned po buly šla do brejku Švajcrová, golmanka vyráží
00:00 Oba týmy se již připravují na odvetu
00:00 Chodov si v prvním zápase vytvořil pohodlný náskok dvanácti gólů a tak jde do druhého duelu s Chomutovem s klidem na hokejkách
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u online přenosu druhého osmifinále 1. ligy dorostenek mezi Chodovem a Chomutovem.