35
  • 35 34:12
    Chomutov

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Florbal Chomutov 15:3
branky: 1. Lucie Švajcrová, 3. Lucie Švajcrová, 6. Nikola Vostřáková, 6. Karolína Lískovcová, 6. Ema Heralová, 7. Karolína Lískovcová, 8. Dominika Lískovcová, 10. Nikola Štekerová, 11. Ema Heralová, 13. Lucie Švajcrová, 14. Tereza Brožková, 18. Karolína Lískovcová, 26. Viktorie Slezáková, 29. Dominika Lískovcová, 31. Dominika Lískovcová - 7. Veronika Mittelbachová, 18. Kamila Verčimáková, 30. Adéla Kejzlarová; rozhodčí: Matyáš Vašňovský - Jaromír Péc; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Veronika Suchanová 7 - Lucie Marková 34; po třetinách: 9:1, 3:1, 3:1
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Domácí půjdou do druhého zápasu s pohodlným náskokem dvanácti gólů
34:40 Hosté v šesti
34:12 Timeout Florbal Chomutov
33:47 Hra je teď delší dobu vyrovnaná
30:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 15:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Dominika Lískovcová bez asistence (15:3)
30:13 Rychlá odpověď domácích
29:48 GÓL Florbal Chomutov! 14:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Adéla Kejzlarová, asistoval #21 Kristýna Bálintová (14:3)
29:48 Hosté využívají početní převahu
29:30 Hosté drží Chodov na obranné polovině
29:21 Vyloučen hráč #71 Vanessa Anna Strouhová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
28:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 14:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Dominika Lískovcová, asistoval #84 Ema Heralová (14:2)
26:40 Hosté po prvotním neúspěchu se hrou v šesti již zůstávají v pěti
25:19 Suchanová s přehledem chytá střelu hostí
25:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 13:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #38 Viktorie Slezáková bez asistence (13:2)
24:26 Hostí v šesti a snaží se umazat gólovou ztrátu
24:01 Hostí vstupují do poslední třetiny prvního zápasu s balonkem na florbalkách
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:50 Brožkova v úniku, ale branku míjí
21:00 Domácí v plném počtu
20:40 Brejk hostí skončil na golmance domácích
19:25 Domácí se drží v útoku i během oslabení
19:00 Vyloučen hráč #44 Lucie Švajcrová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
19:00 Švajcrová vystavila hráčce hostí strom a jde si sednout
18:34 Útočný faul domácích
17:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #36 Nikola Štekerová (12:2)
17:25 GÓL Florbal Chomutov! 11:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Kamila Verčimáková, asistoval #23 Veronika Mittelbachová (11:2)
17:25 Schovaná střela z půlky zapadla do branky domácích
13:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #36 Nikola Štekerová (11:1)
12:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #71 Vanessa Anna Strouhová (10:1)
12:26 Strouhová na Švajcrovou a je to 10
12:01 Domácí opět vyhráli úvodní vhazování
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Ema Heralová bez asistence (9:1)
09:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #80 Tereza Brožková (8:1)
07:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Dominika Lískovcová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (7:1)
07:28 Domácí využívají přesilovku
07:07 Vyloučen hráč #80 Magda Bělohlávková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
07:07 Mocný hvizd sudích signalizuje první vyloučení zápasu.
06:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová bez asistence (6:1)
06:48 Lískovcová proběhla celé hřiště a skóruje
06:13 GÓL Florbal Chomutov! 5:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #23 Veronika Mittelbachová, asistoval #26 Michaela Ehrlichová (5:1)
06:05 Střela domácích skončila za mantinelem
05:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Ema Heralová, asistoval #48 Patricie Dolejšová (5:0)
05:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
05:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Nikola Vostřáková bez asistence (3:0)
04:07 Výborný zákrok brankářky hostí proti úniku Brožkové.
02:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #13 Zuzana Štefková (2:0)
02:54 Opět se prosazuje Švajcrová.
01:58 Zblokovaná střela domácích
00:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
00:28 Švajcrová otevírá skóre.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrává tým domácích
00:00 Oba týmy jsou již připraveny na ploše na úvodní buly.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u online přenosu prvního osmifinále 1. ligy dorostenek mezi domácími FatPipe Florbal Chodov a hosty Florbal Chomutov.