• 36 35:33
    2:8
    (Rosolová)

FTC Vysoké Mýto - FBC DDM Kati Kadaň 2:8
branky: 22. Veronika Komárková, 34. Justýna Šigutová - 4. Denisa Dobešová, 13. Tereza Gunišová, 16. Denisa Dobešová, 16. Denisa Dobešová, 22. Anna Nápravová, 23. Petra Trochová, 23. Denisa Dobešová, 36. Petra Trochová; rozhodčí: Tomáš Hladký - Jan Vokál; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 119; zásahy brankářů: Anežka Malochová 17 - Nela Rajkovová 12; po třetinách: 0:1, 1:6, 1:1
36:00 Komentář domácích Mikulecký Josef (Trenér): Určitě od nás lepší výkon než první zápas. Bohužel výpadku, který nastal ve druhé třetině. Pro náš jsou to obrovské zkušenosti do dalších let. Soupeři gratuluje k výhře a přejeme mnoho štěstí v dalších bojích.
36:00 Komentář hostů Maliňak Miroslav (Trenér): Druhé utkání bylo víceméně ve stejném duchu jako první. Chtěl bych poděkovat hráčkám za stoprocentní přístup v obou zápasech. Děkuji našim fanouškům a soupeři za fér hru a přeji jim šťastnou cestu domů. Uvidíme se na MČR!
36:00 Střely ve 3. části: 7:6
36:00 Ukončení 3. části
35:33 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #66 Petra Trochová, asistoval #12 Lenka Rosolová (2:8)
35:33 Trochová trefuje gajdy Malochové.
34:19 Nápravová sportovně ze standartky odevzdává balónek po čistém zákroku na svou osobu.
33:22 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Justýna Šigutová, asistoval #24 Emma Kouřímová (2:7)
33:09 Excelentní zákrok Rajkovové.
31:52 Vyloučen hráč #28 Denisa Dobešová družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání
31:52 Mýto si vyzkouší přesilovku.
31:18 Maliňaková míjí bránu.
30:43 Závar před Rajkovovou končí střelou mimo.
29:30 Malochová vyčapala Trochovou.
28:59 Rajkovová pohodově sbírá střelu Mikulecké.
28:06 Trochová donutila Kouřímovou k chybě.
27:40 Timeout FTC Vysoké Mýto
26:35 Lálíková nastavila své tělo Doubkové.
25:02 Krippnerová těm veverkám dnes prostě nedá pokoj.
24:50 Rozběhnutou Šigutovou zastavuje až Rosolová před domácí brankou.
24:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají pro změnu hosté.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 4:11
24:00 Ukončení 2. části
23:40 Lálíková dnes poprvé na hřišti a ihned je skandováno její jméno.
22:52 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #28 Denisa Dobešová, asistoval #72 Anna Nápravová (1:7)
22:52 Dobešová střílí pořád do stejného místa a stále jí to vychází.
22:29 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #66 Petra Trochová, asistoval #14 Laura Nachtigallová (1:6)
22:29 Skvělý únik Trochové končí dalším gólem.
21:46 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #72 Anna Nápravová bez asistence (1:5)
21:46 Nápravová propasovala balónek mezi nohama Malochové.
21:15 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Veronika Komárková, asistoval #2 Nela Mikulecká (1:4)
21:15 Komárková prostřeluje vše před sebou.
20:41 Nachtigallová si počkala na Šigutovou.
19:37 Komárková míjí branku.
18:49 Backhandový pokus Mikulecké končí v klíně Rajkovové.
18:33 Druhý atentát na veevrky, tentokrát Dobešová.
17:13 Krippnerová s Fohovou se nedohodly, kdo si půjde pro balńek, tak si ho vzala Hofmanová.
15:52 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #28 Denisa Dobešová, asistoval #14 Laura Nachtigallová (0:4)
15:52 Nachtigallová skvěle vybojovala balónek, prosmýkla se mezi obránkyněmi a poté jen předložila Dobešové, která kompletuje již druhý hattrick dnes.
15:38 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #28 Denisa Dobešová, asistoval #29 Kristýna Sekerová (0:3)
15:38 Dobešové to dneska střílí, co k tomu dodat.
15:14 Šigutová ukazuje své kvality.
14:33 Tato přihrávka Nápravové byla opravdu skvostná, škoda, že z ní Bláhová nevytěžila gól.
13:43 První dnešní atentát na veverky, Krippnerová přestřeluje.
12:37 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #41 Tereza Gunišová bez asistence (0:2)
12:37 Tak ten, se přiznám, jsem neviděla.
12:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají pro změnu domácí.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 3:8
12:00 Ukončení 1. části
11:30 Fohová se skvěle vrátila.
10:02 I Rajkovová o sobě dává vědět úspěšným zákrokem.
09:12 Rosolová se vyvlékla z dvojitého sevření.
08:17 Malochová tentokrát úspěšná proti Dobešové.
07:31 A další zblokovaná střela hostí.
07:22 Pískána malá domů.
05:51 Rajkovová konečky prstů dostávala Mikulecké střelu mimo tři tyče.
04:58 Trocha smůly pro Sekerovu, balónek ji dosti neoblomným způsobem přeskočil.
03:33 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #28 Denisa Dobešová, asistoval #41 Tereza Gunišová (0:1)
03:33 Nechat Dobešovou na středu samotnou jse opravdu nevyplácí.
02:44 Začíná se poněkud vlažněji.
01:27 Dobešová zůstala na středu osamocena.
00:43 Komárková na poslední chvíli zaklekla do střely Maliňakové.
00:01 Úvodní buly dnešního druhého utkání vyhrávají hosté.
00:00 Vítám Vás u druhého dnešního utkání, do kterého se vstupuje za stavu 8:1 pro Kadaň. Dokáže Vysoké Mýto překlopit tento nepříznivý stav zvrátit?