36
  • 36 35:59
    2

FBC DDM Kati Kadaň - FTC Vysoké Mýto 8:1
branky: 2. Lenka Rosolová, 6. Vanessa Krippnerová, 8. Denisa Dobešová, 10. Denisa Dobešová, 14. Aneta Bláhová, 22. Dominika Maliňaková, 26. Denisa Dobešová, 30. Dominika Maliňaková - 10. Emma Kouřímová; rozhodčí: Tomáš Braum - Michal Varšáni; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Nela Rajkovová 16 - Anežka Malochová 18; po třetinách: 4:1, 2:0, 2:0
36:00 Komentář hostů Mikulecký Josef (Trenér): První zápas play-off ukázal, že to jsou těžké zápasy, jak jsme čekali. Soupeř ukázal svou kvalitu. My si o přestávce řekneme nějaké věci, kterým se chceme vyvarovat a další zápas začíná od nuly.
36:00 Komentář domácích Maliňak Miroslav (Trenér): Zápas byl odehrán ve vysokém tempu. V první třetině jsme si vytvořili dostatek šancí. To se projevilo i na stavu. Po zbytek zápasu jsme měli hru pod kontrolou a zaslouženě jsme vyhráli.
36:00 Střely ve 3. části: 9:5
36:00 Ukončení 3. části
36:00 A máme tu konec. Kadaň půjde do druhého utání se sedmigólovým náskokem.
35:59 Vyloučen hráč #12 Lenka Rosolová družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
35:12 Roslová přestřeluje bránu.
34:27 Timeout FTC Vysoké Mýto
34:27 Vyloučen hráč #2 Nela Mikulecká družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
33:44 Nikdo nevystoupil proti střele Hofmanové, tak to Rajkovová musela řešit sama.
32:37 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
31:39 Čest fanouškům Vysokého Mýta, že vážili tak dlouho cestu a i v ne tak hojném počtu dokáží „přeřvat" domácí fanoušky, kterých je podstatně více.
30:13 Sekerová, ve snaze přihrát Dobešové, zahodila míček omylem za mantinel.
29:04 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #10 Dominika Maliňaková, asistoval #66 Petra Trochová (8:1)
29:04 Pětice Vysokého Mýta utavena, a tak to mělo domácí útočné trio už jednoduché.
28:16 Áčko má Prokopa, dorostenky mají Trochovou.
27:42 Rajkovová drží vysokomýtské střelkyně zkrátka.
26:39 Trochová backhandem míjí bránu.
25:11 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #28 Denisa Dobešová bez asistence (7:1)
25:11 Dobešová trestá chybu Komárkové a kompletuje tak hattrick.
24:49 Nápravová vyzkoušela pozornost Malochové.
24:30 Trochová hledala na středu Bláhovou, té avšak balónek ujel.
24:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají domácí.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 8:6
24:00 Ukončení 2. části
23:06 Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil #10 Dominika Maliňaková.
23:06 Malochová relativně v klidu chytá trestné střílení nařízené po hře v malém brankovišti.
23:02 Hofmanová doslova nakopla Dobešovo ve snaze hrát balón, ten ale netrefila.
21:56 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #10 Dominika Maliňaková, asistoval #72 Anna Nápravová (6:1)
21:56 Nápravová si skvěle počkala na Kurkovou, obrala ji o balónek a nabídla jasný gól Maliňakové.
21:01 Rajkovová předvedla další znamenitý zákrok.
20:37 Skvělý zákrok Malochové.
19:30 Sekerová se proháčkovala až ke střele, bohužel pro domácí míjí.
18:44 Pěkný návrat Bláhové.
17:52 Velký chaos v brankovišti Malochové.
17:19 Nádherný blok Komárkové.
16:04 A dalěí zákrok Rajkovové.
15:21 Rajkovová opět ladně sbírá střelu hostující obránkyně.
14:12 Rosolová pomohla Rajkovové v zákroku.
13:59 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Aneta Bláhová, asistoval #10 Dominika Maliňaková (5:1)
13:59 Maliňaková v nevýhodné situaci skvěle posunula na Bláhovou, která se ze středu nemýlí.
13:17 Fohová vyexportována na střídačku hostí.
12:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají pro změnu domácí.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 9:6
12:00 Ukončení 1. části
11:52 Rajkovová jako papírovou kuličku chytá střelu Komárkové.
11:22 Vysoké Mýto má lehký problém s došvihy, otázka času, kdy zase někoho vysklí.
11:02 Sekerová sesekána.
09:48 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Emma Kouřímová, asistoval #2 Nela Mikulecká (4:1)
09:48 Těžko říct, od koho se míček dostal do branky, ale je tam.
09:01 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:0
09:01 Luxusní prohození Dobešové a krásný gól. Tato akce by stála za opakovaný záběr.
08:11 Gunišová trefuje pouze před ní stojící Kouřímovou.
07:40 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #28 Denisa Dobešová, asistoval #21 Aneta Bláhová (3:0)
07:40 Nad nohu k tyči, tam to vždycky spadne.
06:53 Šigutové střela prosvištěla kolem levé tyče domácí branky.
05:48 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #3 Vanessa Krippnerová, asistoval #32 Anna Fohová (2:0)
05:44 Nápravová neprobila balónek skrze blok Hofmanové.
05:24 TRochová inkasovala došvih do obličeje.
04:26 Dobešová vystavila skvělý blok Šigutové a ihned se drala do protiútoku.
03:25 Rosolová hasila přečíslení Vysokého Mýta.
02:05 Rajkovová neměla problémy se střelou Komárkové.
01:42 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Lenka Rosolová bez asistence (1:0)
01:42 Rosolová tu zkušeně vzala na sebe a nekompromisně zakončuje.
00:52 Trochová již po skvělé přihrávce Maliňakové uklízela balonek do prázdné brány, Malochová s obrovským štěstím balonek nepustila za brankovou čáru.
00:38 Trochová poslala Kouřímovou do mantinelů.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají hosté.
00:00 Vítám Vás u dnešního utkání, které spolu sehrají Kati Kadaň a FTC Vysoké Mýto. Vítěz tohoto dvojutkání postoupí na MČR dorostenek mezi 8 nejlepších týmů České republiky. Vysoké Mýto po základní části skončilo ve své skupině na 3. místě, Kadaň svou skupinu dokázala ovládnout. Přeji příjemný sportovní zážitek.