9:3
    Ondřej PRÁŠEK
    ()

Wizards DDM SO Praha 10 - SOKOLI Pardubice 9:3
branky: 7. Filip Černý, 7. Adam Aarons, 14. Marek Sedliský, 15. Matěj Bednář, 18. Matěj Bednář, 26. Matěj Bednář, 27. Adam Aarons, 32. Matěj Bednář, 36. Adam Aarons - 11. Vojtěch Král, 27. Sebastian Ševeček, 58. Ondřej Prášek; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Bednář 23 - Jan Matějka 2, Jakub Mikula 11; po třetinách: 5:1, 4:1, 0:1
60:00 Komentář hostů Třískala Jan (Trenér): Dnes jsme zápas ztratili v první třetině. Ve středu budeme připraveni. Včera jsem to nechal být, dnes už ne.Diváci by si měli stále uvědomit, že jsou na soutěži mládeže a dle toho se chovat. Tohle do florbalu nepatří.
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Dnešní zápas jsme rozhodli již v první třetině. Bereme bod a další přídáme ve středu. Hezbý zbytek neděle všem.
60:00 Střely ve 3. části: 4:5
58:55 Pardubice už jen symbolicky odvolávají brankáře.
57:58 GÓL SOKOLI Pardubice! 9:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #70 Ondřej Prášek bez asistence (9:3)
54:51 Střela F. Černého nenašla svůj cíl.
53:54 Backhandový pokus Bauera brankář hostí vyrazil do rohu.
53:36 Vyloučen hráč #19 Matěj Švadlenka družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
52:02 Dvořák neproměnil jasnou gólovku.
49:53 Bednářovu střelu Mikula vychytal.
48:49 Hráči domácích se při standardce moc nedomluvili a balonek skončil hned mimo hřiště.
47:05 Mikula vychytal pokus Sedliského.
45:36 Wizards nebyli schopni přesilovku využít.
40:50 Göpfert zblokoval střelu až za mantinely.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
38:04 Adam Bednář předvedl skvělý zákrok v přesunu.
35:56 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #24 Adam Aarons, asistoval #14 Tadeáš Zeiner (9:2)
35:56 Aarons našel místo na bližší tyči a přidává svůj třetí gól utkání.
35:26 Aarons balonek v útoku neudržel.
31:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #7 Marek Sedliský (8:2)
31:42 Sedliský vyvezl balonek z obrany a našel Bednáře, který už jen balonek uklidil do Mikulovy svatyně.
26:34 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #40 Vojta Čapek (7:2)
26:34 Hosté po timeoutu oživli a začli hrát.
26:05 Timeout SOKOLI Pardubice
26:05 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #24 Adam Aarons, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (7:1)
26:05 Göpfert našel na středu volného Aaronse a ten už se nezaváhal a zavěsil.
25:14 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #81 Filip Černý (6:1)
25:14 Pardubice zaspaly při obraně standardní situace a Bednář využil chyby a zkompletoval hattrick.
22:53 Bauer zkusil nahodit balonek před branku na Aaronse, k tomu se balonek nedostal.
20:38 Göpfert zkusil překvapit brankáře Pardubic střelou na přední tyč, ten střelu vykryl maskou.
20:01 Buly ve prospěch domácích.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
17:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #38 Matěj Dvořák (5:1)
17:52 Střídání brankáře. Nový brankář #44 Jakub Mikula družstva SOKOLI Pardubice
17:52 Dvořák poslal nádherný nához na Bednáře, ten nezaváhal a vymetl šibenici.
15:49 Dvořák zblokoval Králův pokus a poslal Filipa Černého do brejku, ten se ale neprosadil.
14:28 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:1
13:33 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #88 Matěj Bednář (3:1)
13:33 Sedliský napravil svou před chvílí neproměněnou šanci a Wizards znovu odskakují.
10:40 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #37 Vojtěch Král bez asistence (2:1)
10:40 Král dorazil balonek po zblokované standardce a snižuje vedení domácích.
10:35 Vyloučen hráč #39 Adam Bednář družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
06:56 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #24 Adam Aarons, asistoval #25 Marek Bauer (2:0)
06:56 Aarons využil zmatku před brankou a poslal balonek do sítě Pardubic.
06:13 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #88 Matěj Bednář (1:0)
06:13 Domácí využili zaváhání obránce Pardubic a otevírají skóre utkání.
04:11 Domácím nevychází přechod na půlku soupeře.
01:48 Střela Adama Černého branku domácích neohrozila.
00:45 Jeřábův pokus nedělal Bednářovi problémy.
00:01 Úvodní buly pro Wizards.