5:8
    Jeroným ŠKVAŘIL
    (Fanta)

Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:8
branky: 26. Jakub Tesárek, 43. David Zemánek, 44. Jan Morávek, 45. Daniel Mazáč, 45. David Zemánek - 13. Ondřej Soják, 22. Matyáš Ostrý, 22. Rostislav Bolom, 31. Ondřej Soják, 33. Marek Habler, 37. Vojtěch Gut, 54. Aleš Fanta, 59. Jeroným Škvařil; rozhodčí: Jan Frýdek - Martin Kohoutek; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 129; zásahy brankářů: Filip Prokeš 18 - Radim Tomšík 18; po třetinách: 0:1, 1:5, 4:2
60:00 Komentář hostů Bouška Adam (Asistent trenéra): Kromě začátku třetí třetiny chválim kluky za výkon, který v této sérii přináší ovoce. Srážejí nás pouze vlastní chyby, které soupeř umí trestat. Děkujeme fanouškům za podporu a věřím, že doma urveme poslední zápas.
60:00 Komentář domácích Kyzlink David (Trenér): Bohužel pro nás dnešní utkání začalo stejně jako to minulé, ve druhé třetině nás postihl totální výpadek koncentrace a hosté dávali jednoduché branky. Ve třetí třetině se nám málem povedl snový obrat, ale v pozdější fázi třetiny jsme nebyli schopni přidat vyrovnávací branku. Pokud středeční utkání začneme tam kde končilo to dnešní máme ještě šanci se sérií něco udělat.
60:00 A je hotovo, ani přes velkou snahu Bulldogů se jim nepodařilo vyrovnat, a tak si z domácího prostředí odnesli přesně 0 výher. Uvidíme, jak se jim bude příští týden dařit na hřišti soupeře. Já se od onlinu loučím, někdy napočtenou.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
58:28 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:8
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #9 Aleš Fanta (5:8)
58:28 Tak tohle Bulldogům nevyšlo, hned přišli o míček a Gulliveři zvyšují do prázdné branky na 5:8.
58:18 Bulls v šesti.
58:17 Timeout Bulldogs Brno
58:17 Smečka okolo trenéra Kyzlinka si bere čas na poradu.
57:40 Tomšík teď nějak máchl rukama, ale chytil.
56:23 Bulldoci jdou poprvé za sérii do pressu.
55:32 Švábík teď zachránil break 2 na 1.
53:42 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #24 Marek Mitáš (5:7)
53:42 Fanta naznačil nahrávku, ale vystřelil, zajetý Prokeš nestihl reagovat.
53:02 Hanyk vyradaroval míček a Morávek mohl zakončovat, bohužel se nedostal k ideální střele, Tomšík lape.
52:43 Elitní formace Bulldogů rozehrává do rozestavení Gulliverů. Standadka pro Bulls.
52:00 Ostrý pálí nad, štěstí pro Prokeše, který si spíše hlídal nahrávku na osamoceného Fantu.
51:50 Fanta pátý pokus zprvní v zápase, opět mimo.
51:00 Hanyk měl prázdnou bránu, Tomšík fantastickým skokem lapil.
50:22 Skvělý souboj v rohu, Kolínek odpadl a Gulliveři měli gólovou možnost.
50:00 Koutný si povodil snad všech 5 hráčů Gulls, ale jeho střela byla nakonec vytečována mimo.
49:24 A máme tu opět klasické, ostravské, krátké: "P*čo"
48:39 Druhá přesilovková formace Bulls podstatně lepší, ale na gól to nestačilo.
47:00 Zemánek po crossu, Tomšík připraven.
46:39 Vyloučen hráč #24 Marek Mitáš družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra na zemi
46:39 Tak tohle bylo úplně jasný, nechápu, jak se někdo může divit, Mitáš skluzoval jak na fotbale, hra na zemi, přesilovka pro Bulldogy.
46:00 AZ86 vytáhl ze skladu buben a halou se ozývají chorály.
45:23 Prokeš se výborně nacpal na střed brány a udržel pokus z bezprostřední blízkosti.
44:50 Ostrý pálil ostrými, Prokeš se jen ohlédl, naštěstí těsně vedle.
44:37 GÓL Bulldogs Brno! 5:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #12 David Zemánek, asistoval #69 Jan Morávek (5:6)
44:37 Svozil bez své ikonické čelenky vynutil standardku na útočné polovině, kterou Bulldoci využívají beze zbytku, 5:6.
44:11 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
44:11 GÓL Bulldogs Brno! 4:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #94 Daniel Mazáč, asistoval #40 Lukáš Kolínek (4:6)
44:11 A Mazáč Kolínek vynutili timeout Sokolu.
43:33 GÓL Bulldogs Brno! 3:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #22 Tadeáš Hanyk (3:6)
43:33 Mužný hlas rozhodčího nejprve zahlásil "VÝHODU", aby mohl Morávek v ikonickém čase dotlačit míček za záda Tomšíka.
43:03 Boček posadil na zadek Mrvu a prověřil Prokeše, ten byl přesný.
42:20 GÓL Bulldogs Brno! 2:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #12 David Zemánek bez asistence (2:6)
42:20 Morávek měl možnost zakončovat, naštěstí přišel o míček, a tak mohl Zemánek trefovat z poloviny nechytatelně.
41:41 MP97 přestřelili, následně měl Mazáč prázdnou bránu, Tomšík zázračně vylapil.
40:01 Prokeš stále v bráně, domácí stále v pěti.
40:00 Druhá perioda je u konce, já jdu k paní Viby na tousty. Florbalu jsme v této třetině viděli pomálu. Gulliveři opět přestávkují v rohu pod rozbitým reprákem. Co myslíte, půjdou Bulls do šesti už od začátku?
40:00 Střely ve 2. části: 5:10
39:42 Bulls brání oslabení opět ve své oblíbené formaci, Prokeš teď předvedl monster save.
37:51 Vyloučen hráč #47 Denis Koutný družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
37:51 A další problém pro oranžové dresy, Koutný si spletl sport a Bulls jdou do čtyř. Nutno dodat, že mohlo být ještě hůř, jelikož následně letěl jeden z Gulliverů přes mantinel.
36:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Vojtěch Gut, asistoval #27 Jakub Polcar (1:6)
36:46 Obtočení okolo brány a je to 1:6. Adam Suda si vyhrnuje rukáv, půjde do brány?
35:07 Mara Pařenice teď zkušeně udělal v útočném pásmu 2 Gullivery a následně vrátil míček na obránce, dobrá defenzivní práce.
34:46 Na hale se objevil i legendární komentátor elitních týmů Bulldogs Brno Filip NAGANO Křenek. Bulldogs King chutnal?
33:42 Vyloučen hráč #96 Dominik Novák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
33:42 Gulliver Mitáš teď zásluhou Nováka letěl přes mantinel, následně to řešil i jeho spoluhráč, to už Novák nevydržel a poslal do něj solidní crosscheck. Po zásluze si jde sednout.
33:13 Koutný úplně zazdil skvělou rozerhávku jeho beků. Opět na míčku Gulls.
32:00 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #14 Adam Drga (1:5)
32:00 A pátá trefa do Prokešovy sítě, náhradní brankář Bulldogů Adam Suda stále stojí nehnutě na střídačce.
31:36 Dnešní váhový průměr na osobu se na stolku časoměřičů oproti pátku mírně zvýšil. #díkyValdo
30:28 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják, asistoval #38 Lukáš Boček (1:4)
30:28 Soják ke gólu přišel jako slepý k houslím, když před bránou lehce tečoval Bočkův zblokovaný pokus.
30:17 Drga na zemi, podtlak Bulls opět hodnocen nedostatečně.
29:31 Denis Boleloucký hrál fotbal, byl však faulován, a tak čtvrtá trefa do Prokešovy sítě nemůže platit.
28:55 Na prominentních "court seats" se po naší levé ruce usadila sedmičlenná skupinka mužů "A" Bulldogs Brno, která je v rozverné náladě po té, co "betonkem" o víkendu dvakrát porazila Ústí.
27:34 A bulldocká "tribuna sklad" se poprvé ozývá se svým připraveným chorálem.
27:00 Mrva sváděl sprinterský souboj s Gulliverem, ten rozhřešil až Tomšík ležérním plácnutím do kuličky.
25:50 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Jakub Tesárek, asistoval #97 Marek Pařenica (1:3)
25:50 Tesárek udělal asi 5 faulů za sebou, ale nakonec je z toho gól pro Bulls.
25:12 Podtalk Bulls na stolku hodnocen slovy: "PROČ"
24:26 Koutný dostal slušné dělo od Ostrého, který dostál svému jménu. Hra zastavena.
23:55 Zemánek získal, a za 2 vteřiny zase ztratil. Gulls jsou stále lepším týmem.
23:12 Novákova lajna teď zahrála oťuky jak muži A včera v Ustí, avšak nic z toho.
22:00 Boček teď vymotal Navaru s Mrvou, ale trefule jen reklamní banner brněnských tepláren.
21:17 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #49 Rostislav Bolom, asistoval #14 Adam Drga (0:3)
21:17 Bolom střelou na přední překvapil Prokeše, ten se do míčku sice trefil, ale srazil si ho do brány, smolný moment pro góloše Bulls.
21:08 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #20 Matyáš Ostrý, asistoval #9 Aleš Fanta (0:2)
21:08 Mattes teď Švábíkovi zalehl hokejku, následně se prosazují Gulls.
20:00 Peťa Úlehla s Kubou Zachovalem nám o pauze předvádějí, že si umí nahrát. Děkujeme.
20:00 Rozhodně nejaktivnějším hráčem Gulls v první periodě byl Fanta. A co vy, máte radší Fantu nebo Sprite?
20:00 Úvodní perioda je u konce, čas na horkou čokoládu s loupáčkem, za 10 minut pokračujem. Mimochodem, rozhodčí si už zavázal tkaničky.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:00 Blíží se konec 1. periody a já bych chtěl všechny upozornit, že paní Květa má dnes v bufetu otevřeno, třeba nezapne toustovač...
17:07 Vyloučen hráč #92 Lukáš Zicha družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
17:07 Zicha se na Nováka podíval jak Aleš Bejr na Lesýčka a oba dva si jdou sednout za hrubost.
16:00 Mara Mattes klasicky ztrácí vybojovaný míček po 2 sekundách.
15:25 Držení míčku v 1. třetině 26:74.
14:34 Polzer teď pálí z půlky, před Prokešem byl solidní provoz, ten ale křižovatku v autoškole vyřešil bez zásahu instruktora.
14:03 Na hřišti konečně i MP97, který jako kapitán včera dovedl svůj dorostenecký tým do osmifinále 1. ligy dorostenců.
13:00 Skvělá souhra Gulls, na jejímž konci byl Ostrý, ale Prokeš středu z golden zone chytá.
12:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják bez asistence (0:1)
12:45 Zemánek nepochopitelně ztratil před vlastní bránou a Soják otevírá skóre.
12:00 Koutný teď sám před Tomšíkem, ten svoji svatyni uhájil, neuspěla ani další střela Bulldogů.
11:23 Fanta třetí pokus do prázdné, teď ho vyčapal Prokeš jeho pravou nohou. Obrana Bulls dnes děravá jak cedník.
11:00 Fanta hrál vysokou holí, rozehra pro Bulls.
10:00 Jeden z rozhodčích má rozvázané tkaničky, doufáme, že si, jak zaznělo tady na stolku: "nerozbije rypák".
09:35 2 na 1, Prokeš se Svozilem to ustáli, stav stále 0:0.
08:40 Novák vybojoval na polovině, Tesárek střílel, avšak vedle. Další projektil vyslal Mazáč, bohužel pro Bulldogy však do boční síťky.
07:40 Mrvova lajna na gulliverském kolotoči, vstupné se bude vybírat o přestávce.
06:30 Další cross přes pásmo Bulls, kdy Fanta trefoval prázdnou bránu, ale narazil na blok Kejře.
05:10 Prokeš teď hasil střelu Guta až na brankové čáře a v rozštěpu.
04:47 Čas 4:47, nadrobil jsem Bulldogům do notebooku.
04:00 Max Kejř teď málem trefil přední vikejř
03:50 První ostrý hvizd sudího, standardka pro Bulls, Morávek rozehrává nebezpečně za svou vlastní bránu.
03:25 Tomšík si připisuje první ostrý zákrok maskou, následně se protáhl i Prokeš. Oba gólmani rozcvičeni, můžeme jet dál.
02:21 Dnes v hledišti poměrně slušně zaplněné haly Sportpoint i včera třígólový střelec co když vyskočí, doskočí až na koš....Martin Svatoš.
01:12 První cross přes pásmo Bulls a Fanta netrefuje prázdnou bránu, Prokeš si oddechl.
00:01 První bule pro Gullivery.
00:00 Dnes vyhlašuji první kvízovou otázku, trefí Max Kejř vikejř?
00:00 Vážení příznivci kvalitního sportu a florbalu zvlášť. S prvním pracovním dne týdne je tady i zápas skoro profesionální soutěže, a to CE ligy juniorů. Bulldoci budou útočit na srovnání série, kdy v pátek svému soupeři, brněnským  Gulliverům, podlehli 6:9. Povede se oranžově oděným hochům srovnat sérii, nebo si Gulls povezou na své hřiště výhodu 2 zápasů? To vše již za chvíli, příjemnou počtenou.